• Обновено
MAUGELY Мажите на Жените Велкро Дише Кошарка Чевли Студентите Спортски Каузална Отворено Не се Лизга Патики за Неколку

MAUGELY Мажите на Жените Велкро Дише Кошарка Чевли Студентите Спортски Каузална Отворено Не се Лизга Патики за Неколку

Buyers rating:
DEN 1437.60

Залиха

Увезени.Гумен ѓон. 【Материјал】Кошарка чевли за унисекс со Решетката Ткаенина горниот дел за дише, структурирана поддршка што удобно се заклучува во нога. 【Единствена】Mens Женска високи врвови патики со дизајн солидна гумени outsole со herringbone влечење на моделот обезбедува исклучителна зафат & контрола на судот. 【Предност】Совршен избор за голем број повод : Пластични, пистата, тешко земјата, автопатот за трчање, џогирање, возење, возење, тренингот, вежбите, отворено салата спорт, патување, одење и секојдневен носат. 【Ергономски】Кошарка чевли за неколку која Вратило мерки околу средината на врвот од лак ви дава флексибилност во сите насоки така што ќе може да трчаат наоколу и да се судрат насекаде. 【Грижа и Љубов】Наменета за кошаркарски патики.Удобно текстилна облога сува пот направи вашата нога чувствуваат дише,Боја : Црна/Сино/Зелено/Злато.Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашата продавница MAUGELY!!Производите од оваа продавница : се направени од добри квалитетни материјали,Меки,Лесни,Дише,Трајни и Издржливи,Преносни и Флексибилни,Водоотпорни Анти-Абразија.Единствена Направени од Страна на Квалитетот на Гума,Против Пролизгување,Облечен-отпор.Триење Дизајн Лесна Контрола На Фудбал.Еластична Памук Поставата Носи најдоброто чувство на удобност.Направени од Страна на СТП, Трајни И Издржливи,Преносни и Флексибилни,Водоотпорни.Високи перформанси моделирани дизајн со тапацир за одлично во-број на удобност и одговара на сите времиња.Ве молиме погледнете ги деталите за овој производ,така што нема да предизвика непотребни проблеми.Ве молиме овозможи 1-2cm отстапување се должи на разликата на прирачник за мерење EU35=3/4.5 НАС EU36=5.5/4.5 НИ EU37=6/5 НИ EU38=7/6 НИ EU39=8/6.5 НАС EU40=8.5/7 НАС EU41=9.5/8 НИ EU42=10/8.5 НАС EU43=11/9.5 НАС EU44=11.5/10 НАС EU45=12/10.5 НАС /p> ве молиме Белешки : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми или прашања.Ви благодариме за вашето разбирање.Бидејќи секој човек е на нозе не се исти, ако големината е малку отстапување, ве молиме да се разбере,ви благодарам многу!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MAUGELY Мажите на Жените Велкро Дише Кошарка Чевли Студентите Спортски Каузална Отворено Не се Лизга Патики за Неколку
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MAUGELY Мажите на Жените Велкро Дише Кошарка Чевли Студентите Спортски Каузална Отворено Не се Лизга Патики за Неколку

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон 【Материјал】Кошарк

DEN 1437.60
Најк Mens Lebron 18 Кошарка Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Најк Mens Lebron 18 Кошарка Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Макс Воздух обезбедува влијание амор�

DEN 3826.80
XEDGE Кошарка Големина 5/6/7 Композитни Кожа Улица Кошарка Затворен Надворешен Игра Топката со Игла,Пумпа и торбичката
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XEDGE Кошарка Големина 5/6/7 Композитни Кожа Улица Кошарка Затворен Надворешен Игра Топката со Игла,Пумпа и торбичката

1.Композитни СТП кожа : специјално дизајнирани составни кожа покривање и обложување нудат супериорна ко

DEN 647.76
Nike Women ' s Ниско-Топ Кошарка Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nike Women ' s Ниско-Топ Кошарка Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.На Најк ebernon средината на же�

DEN 2213.04
Вилсон NCAA Подигнете Кошарка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вилсон NCAA Подигнете Кошарка

СРЕДНО ГОЛЕМИНА : Ова 28.5"" кошарката е идеален за девојчиња на возраст од 9 и нагоре, и момчиња на возраст 9

DEN 478.80
Најк Деца Зум KD10 (ГШ) Кошарка Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Најк Деца Зум KD10 (ГШ) Кошарка Чевли

Гумен ѓон.Zoned Flyknit ткаенина интегрира области на лесни breathability, водат и поддршка за sockкако удобност и зак�

DEN 3479.52
Најк Kyrie 6 Mens Кошарка Чевли Bq4630-006
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Најк Kyrie 6 Mens Кошарка Чевли Bq4630-006

Стил# : BQ4630006 На Nike Air Зум Турбо единица во рамките на топката на подножјето се криви, па тоа се ангажира unde

DEN 2136.00