• Обновено
Minkissy 80Pcs Коса Ролки Мултифункционален Флексибилни Коса со Ролери Стапови Виткање на Косата Прачки за Дами Жени, Девојки (Мешана Боја)

Minkissy 80Pcs Коса Ролки Мултифункционален Флексибилни Коса со Ролери Стапови Виткање на Косата Прачки за Дами Жени, Девојки (Мешана

Buyers rating:
DEN 544.56

Залиха

Совршен домаќинство алатка за DIY коса одлуки во секое време.Навивам вашата коса, без топлина штета и површината мазна се тркалаат производи за коса против кршење.Се создаде убава и секси фризура во неколку минути.Лесен за санирање.Се создаде кадрици и бранови од различна големина и стил за девојки, жени, дами.Погодност, а се-на-се оди на пакет за ефикасно складирање.Карактеристики - Боја : Мешана Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : Прибл. 9 x 1.8 x 1.8 cm.- Погодност, а се-на-се оди на пакет за ефикасно складирање.- Се создаде убава и секси фризура во неколку минути.Лесен за санирање.- Се создаде кадрици и бранови од различна големина и стил за девојки, жени, дами.- Совршен домаќинство алатка за DIY коса одлуки во секое време.Пакет Including80 x Коса Curler Стап.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CUJUX Автоматско Губење на Braider Електрични DIY Коса Ткаат Машина Пресврт Плетење се Тркалаат Извртени Плетење на Косата Стил Алатки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CUJUX Автоматско Губење на Braider Електрични DIY Коса Ткаат Машина Пресврт Плетење се Тркалаат Извртени Плетење на Косата Стил Алатки

Автоматско Губење на Braider за Жени, Девојки DIY Фризура Пресврт Плетење Електрична Алатка 3 Насоки Ткаат Ро

DEN 4777.44
Jhtech Heatless Коса Curlers За Долга Коса, Heatless Виткање Род Headban Можете Да Спијат Во текот на ноќта, Мека Пена за Коса Ролки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jhtech Heatless Коса Curlers За Долга Коса, Heatless Виткање Род Headban Можете Да Спијат Во текот на ноќта, Мека Пена за Коса Ролки,

1.Оваа Jhtech Heatless Коса Curlers ќе ви даде нов начин на виткање вашата убава коса.Тоа ќе ви даде убави кадрици, б�

DEN 600.00
Ролки Коса Curlers за Долга Коса Алатка за Губење на Прстен, Крофна Косата Пунџа, DIY Коса Пена Прстен Shaper Кадар, Жените венчиња
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ролки Коса Curlers за Долга Коса Алатка за Губење на Прстен, Крофна Косата Пунџа, DIY Коса Пена Прстен Shaper Кадар, Жените венчиња

ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Оваа кифла создателот е лесен и обновливи, па тоа се вклопува во вашата торба, па може

DEN 167.76
Heatless Коса Curlers за Долга Коса, Без Топлински Свила Flexi Виткање Род Headband Со Губење на Ролки и Не се Лизга Клипови Можете
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Heatless Коса Curlers за Долга Коса, Без Топлински Свила Flexi Виткање Род Headband Со Губење на Ролки и Не се Лизга Клипови Можете

Можете да се создаде убава кадрава коса без никаков напор.Ќе среќно и навивам вашата коса здрава без да �

DEN 287.76
Автоматско Губење на Braider, Плетенка Машина за Коса, Електрични Коса Braider со Помошни Додатоци DIY Фризура Пресврт Плетење Електрична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автоматско Губење на Braider, Плетенка Машина за Коса, Електрични Коса Braider со Помошни Додатоци DIY Фризура Пресврт Плетење Електрична

Еднокопче за контрола, удобно да го користите, совршено се вклопуваат контура на рака дизајн, така што ќ�

DEN 1264.80
NCWZYY 10pcs 3 Големина Фризерски Домашна Употреба DIY Магија Големи самолепливи Коса Ролки Стил Ролери се Тркалаат Curler Убавина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NCWZYY 10pcs 3 Големина Фризерски Домашна Употреба DIY Магија Големи самолепливи Коса Ролки Стил Ролери се Тркалаат Curler Убавина

Природни меки виткање на косата клип, мали димензии, мала тежина, лесно да се носат.Погоден за секојднев�

DEN 2847.60
Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура DIY Дизајн
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура DIY Дизајн

Таа работи добро и на сува, како и влажна коса.Лесен за употреба, можете да виткање на вашата коса со себе

DEN 191.76
Heatless Виткање Род Headband,Без Топлински Свила Коса Curlers за Долга Коса,Спиење Мека Гума Коса Ролки,Виткање Лента и Flexi Прачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Heatless Виткање Род Headband,Без Топлински Свила Коса Curlers за Долга Коса,Спиење Мека Гума Коса Ролки,Виткање Лента и Flexi Прачки

[Без топлински виткање железо големина] : 39.37 х 1.18 инчи, производ нето тежина : 92g, вклучувајќи пакување, 1 x

DEN 2388.00
DIY Автоматско Губење на Braider Колекции за Девојка, Електрично Автоматско Губење на Braider, Брзи Пресврти Коса Arranger, Магија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY Автоматско Губење на Braider Колекции за Девојка, Електрично Автоматско Губење на Braider, Брзи Пресврти Коса Arranger, Магија

715 БРЗО ДЕН ИСПОРАКА【ЗЕДНИЦАТА 】 : Ако имате било какви прашања во врска со нашите DIY Автоматско Губење �

DEN 599.76
Косата Curlers Ролки, Косата и Коренот Клип Преносни Лесно Да се Чисти за Виткање на Косата Стил за Природни Меки Коса(плава)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Curlers Ролки, Косата и Коренот Клип Преносни Лесно Да се Чисти за Виткање на Косата Стил за Природни Меки Коса(плава)

Чешел дизајн со клип‑заб дизајн е цврста и може да се изедначи на косата кога тоа е исечени.Пластични пр

DEN 167.76