• Обновено
Бебе Девојки Headbands Најлон Втиснување Лакови Дете Печатење Hairbands Коса Додатоци за Новородено Бебе Години Децата - Пакет од 10

Бебе Девојки Headbands Најлон Втиснување Лакови Дете Печатење Hairbands Коса Додатоци за Новородено Бебе Години Децата - Пакет од

Buyers rating:
DEN 455.76

Залиха

МЕКА ЛАСТИЧИЊАТА НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛИ : Најлон Материјал Класичен Поврзана Hair Bands.Користење на печатење и боење и втиснување на технологија за да се направи headband изгледа поубаво.Најлон еластична бенд е softest и повеќето удобно,Направен од супер мек најлон ткаенина,Мека бебе допир,тие нема да ја напушти која и црвена кожа марки на вашиот малку новороденче главата.Големина : Headband големина : 6.2"(15.7 CM)*3.3"(8.4 CM),Оваа headband ќе ги собере сите возрасти.На headband изгледа повеќе слатки.прави за лесно да ги носат и сакајте се лизга надвор.ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ:Оваа симпатична поставите има 6 различни бои headbands вклучени за да одговара на било облека.Погоден за сите видови на дневни наврати,секој еден е рачно изработени.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : Нашата Најлон Материјал е Една Големина Одговара на сите,тоа им овозможува на бебето headband да се прошири за да се вклопи во вашиот расте бебето да расте од новородените & доенче до дете, па дури и големи девојки.Погодни Прилики : Погоден за деца на возраст од 0~8,многу погодна за бебиња,новородените бебиња и мали деца,девојки,деца,тоа е многу погоден за секоја пригода,особено во свадби,роденден партии и надворешни страни.Можете да ги користите за да се облекуваат било облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бебе Девојка се Поклонат Headbands Сетови, 5PCS Новородено Бебе Дете Деца Headwrap Симпатична Лак Заврзана Headwear Коса Додатоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Девојка се Поклонат Headbands Сетови, 5PCS Новородено Бебе Дете Деца Headwrap Симпатична Лак Заврзана Headwear Коса Додатоци

Не одбележи отсуство на бебето глава, Тоа е толку мека и светлина најлон дека вашето бебе дури и не сфаќа

DEN 95.76
amzcomb рачно изработени Волнени Филц Животинско Hairpin Симпатична Felted Ѓердан Кадифен Зајакот Фокс Brooch Накит за Деца Девојки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

amzcomb рачно изработени Волнени Филц Животинско Hairpin Симпатична Felted Ѓердан Кадифен Зајакот Фокс Brooch Накит за Деца Девојки

【Felted Животинско Hairpin】 : Дали сакате да ја направите вашата фризура необично?Обидете се да носат мојот в�

DEN 398.40
PLH Мал Пред Опашка Organza и Grosgrain Шалче Лак
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PLH Мал Пред Опашка Organza и Grosgrain Шалче Лак

Рачно изработени од најквалитетни материјали.Безбедно и Сигурно : Патентиран Игра 'n Престој Не се Лизга

DEN 311.76
Универзитетот на Алабама Коса Јазол
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Универзитетот на Алабама Коса Јазол

Креативни Трикотажа има се што ви треба да се облека за вашите малечки во прифатлива, висококвалитетна,

DEN 575.76