• Обновено
Decals се Покрие Целото Тело Кожата Заштитник за PS5 Playstation 5 Конзола Заврши Налепница на Кожата со 2 Безжични DualSense Контролер Decal (Дигитални Издание, 13)

Decals се Покрие Целото Тело Кожата Заштитник за PS5 Playstation 5 Конзола Заврши Налепница на Кожата со 2 Безжични DualSense Контролер

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ : Стилски лепило кожи го прилагодите изгледот на вашиот Play Station 5 Дигитални Издание конзола со елегантни и чисти изглед.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, остава леплива остатоци, нема да го оштети површини.ЗАШТИТА : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба.STANDOUT ТОЛПАТА : Play Station 5 Дигитални Издание конзола и контролер Налепница, ќе им даде на вашиот нов и кул изглед кога играте игри со пријателите, вашиот Play Station 5 Дигитални Издание контролер и конзола ќе се издвоите од сите Play Station 5 Дигитални Издание конзоли и контролори.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : 1. Чиста Play Station 5 Дигитални Издание додатоци површината темелно; 2. Стави на секое парче на винил decal внимателно; 3. Се применуваат топол воздух за Play Station 5 Дигитални Издание далечински игра decal површината за најдобар резултат со помош на фен или топол воздух пиштол.Поддршка : Ако имате некои проблеми во врска со овој производ.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди задоволни решение.Спецификација : Одговара за : Play Station 5 Дигитални Edition Material : Еко-пријателски PVC(Поли Винил)МНОГУ КУЛ : Ова кожи ќе им даде на вашиот Конзола и Контролори нови и кул изглед кога играте игри со вашите пријатели.INSTALLION МЕТОД : 1 Wash раце и сува.2 Clean Конзола, Контролори и КОЖИ површината темелно.3 Put на секое парче на винил decal внимателно.4 Apply топол воздух за да ontrol decal површината со помош на фен за коса ќе биде најдобар резултат.Пакетот вклучува : 1 x Конзола skin2 x Контролер на кожата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Niegamey Палецот Стап Сјај Случај Симпатична Розова Лист Овошје Џојстик Капа Палецот Зафат Радост-Един Копчето Покрие Замена за Nintendo
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Niegamey Палецот Стап Сјај Случај Симпатична Розова Лист Овошје Џојстик Капа Палецот Зафат Радост-Един Копчето Покрие Замена за Nintendo

Палец Зафат за Nintendo Switch Лајт.Заштита за вашиот Joy Con џојстик, ве спречи од гребнатини, испакнатини, нечист

DEN 1055.76
Vakdon Целосна Заштита Зафат Покритие за Oculus/Meta Потрагата 2 Контролор на Допир Заштитна Силиконска Прстен Покрие Спречи да Го
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vakdon Целосна Заштита Зафат Покритие за Oculus/Meta Потрагата 2 Контролор на Допир Заштитна Силиконска Прстен Покрие Спречи да Го

【Сеопфатна Заштита】Силикони допир контролер зафат капак и заштитен прстен покрие обезбеди целосна за

DEN 599.76
Професионални Слушалки, Безжична Слушалка DC 5V&230mA 3 Часа Стандард Време на Полнење До 300 Часа Мирување со ABS за Игра Музика
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални Слушалки, Безжична Слушалка DC 5V&230mA 3 Часа Стандард Време на Полнење До 300 Часа Мирување со ABS за Игра Музика

Голема fitment ефикасно намалување на бучава околу.Усвојување на високо квалитетни материјали, меки и удоб

DEN 2126.40
Метал Dpad Thumbsticks за PS5 Контролер ,ABXY Копчиња Замена Алуминиум Аналогни Thumbsticks Акција Копчиња и Насока Копчињата за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Метал Dpad Thumbsticks за PS5 Контролер ,ABXY Копчиња Замена Алуминиум Аналогни Thumbsticks Акција Копчиња и Насока Копчињата за

Само за PS5 КонтролерНе се Вклучуваат.Обичај метал thumbsticks ABXY копчињата се дизајнирани за PS5 контролер.Мат�

DEN 551.76
PS5 Стои со Вентилаторот за Ладење, PS5 Ладење Станица за Playstand 5 Конзола Дигитални Издание/Ultra HD,Dual Контролер Полначот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PS5 Стои со Вентилаторот за Ладење, PS5 Ладење Станица за Playstand 5 Конзола Дигитални Издание/Ultra HD,Dual Контролер Полначот

【МултиФункција на Полнење на Клупа】 : PS5 ладење се залагаме за вашиот PS5 Дигитални Издание, исто Така, пр

DEN 623.76
BRHE Екран на Допир Digitizer Стакло Замена на Делови Предниот Панел Леќа со Замена Поправка Алатки за Полнење за Nintendo Прекинувач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BRHE Екран на Допир Digitizer Стакло Замена на Делови Предниот Панел Леќа со Замена Поправка Алатки за Полнење за Nintendo Прекинувач

♥КОМПАТИБИЛЕН СО SWITCH ЛАЈТ Совршено компатибилни со Switch Лајт конзола.Нашите нови оригинални екран на д�

DEN 479.76
YCCSKY Полначот Замена за PS5 Контролер, PS5 Контролер Полначот со Брзо Полнење, Чип Заштита, Станица за Полнење со LED Индикатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YCCSKY Полначот Замена за PS5 Контролер, PS5 Контролер Полначот со Брзо Полнење, Чип Заштита, Станица за Полнење со LED Индикатор

Брз полнач за станица за полнење : На ps5 контролер полначот можеле брзо да наплаќаат двојно контролер во

DEN 407.76
PS5 Вертикална Стојат Вентилаторот за Ладење, Dual Контролори Станица за Полнење, 14 Slots Игра Складирање и 3 Портен USB Хаб. На
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PS5 Вертикална Стојат Вентилаторот за Ладење, Dual Контролори Станица за Полнење, 14 Slots Игра Складирање и 3 Портен USB Хаб. На

Со стигнале игра складирање, велат збогум на неуредна десктоп ✔ Совршен подарок за gamer For оние кои имаат

DEN 873.60
LAJS Магнетни Телефон Кулер, USB Полнење Мини Молчи Магнетни Мобилен Телефон Вентилаторот за Ладење Plug and Play за Мобилни Телефони
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LAJS Магнетни Телефон Кулер, USB Полнење Мини Молчи Магнетни Мобилен Телефон Вентилаторот за Ладење Plug and Play за Мобилни Телефони

Главната Функција : phlx ладилникот го спречува телефонот од прегревање, кога играте играта конзоли, и тоа

DEN 1010.40
Onyehn 2 парчиња 3D Аналогни Џојстик Палецот Стапови Сензор Замена за Nintendo Switch JoyCon Контролер,Замена на Лево и Десно Аналоген
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Onyehn 2 парчиња 3D Аналогни Џојстик Палецот Стапови Сензор Замена за Nintendo Switch JoyCon Контролер,Замена на Лево и Десно Аналоген

Ве молиме да го замени овој дел под професионален водич, Ако не, не се обиде.Замена 3 D Аналогни Џојстик Па

DEN 167.76
PS5 Контролер на Кожата,Hikfly Силиконска Маска за PS5 Костец Playstation 5 Контролер Покрие Заштитник Ракав Колекции Видео Игри
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PS5 Контролер на Кожата,Hikfly Силиконска Маска за PS5 Костец Playstation 5 Контролер Покрие Заштитник Ракав Колекции Видео Игри

[Целосно Покриени Guard & Против пролизгување] 100% силикони целосно покриени за ps5 контролер, ергономски мек

DEN 262.56
Безжична Про Контролер за Nintendo Switch, Изградена-во 1500mAh Голем Капацитет на Батеријата и ТУРБО Функција, со Nintendo Вклучите/Прекинувач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжична Про Контролер за Nintendo Switch, Изградена-во 1500mAh Голем Капацитет на Батеријата и ТУРБО Функција, со Nintendo Вклучите/Прекинувач

????【Wakeup Функција и Еден клик Врска】Ќе може да се разбуди прекинувач со долго притискање на nintendo прекину

DEN 911.76
Компатибилен со PS5 DualSense Контролер на Кожата, ONTOP 4 Пакет Контролер на Кожата за PS5, Не се Лизга Контрола Компатибилен со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Компатибилен со PS5 DualSense Контролер на Кожата, ONTOP 4 Пакет Контролер на Кожата за PS5, Не се Лизга Контрола Компатибилен со

【✅Сеопфатна Заштита】ONTOP Компатибилен со PS5 контролер капаци може да се избегне гребење или дури и штет

DEN 311.76