• Обновено
Игра Контролер Компатибилен со Исклучете и Вклучете Лајт, Безжични Про Контролер Gamepad Далечински Џојстик со NFC, Будење, Турбо, Dual Вибрации и автоматиката Функција (Ц

Игра Контролер Компатибилен со Исклучете и Вклучете Лајт, Безжични Про Контролер Gamepad Далечински Џојстик со NFC, Будење, Турбо,

Buyers rating:
DEN 623.76

Залиха

Уникатен турбо функција да можете да уживате во најдобрите турбо брзина да се борат и да биде последен Една положба.Висока-перформанси на безжична технологија обезбедува силна и стабилна сигнал кој дозволете ќе можат да уживаат во игри време без одлагање.До 4 безжична Про контролори може да биде поврзана на конзола во исто време, можете да поканувате повеќе пријатели и семејство, да играат игри заедно и да уживаат во забавата на група игри!. ✔【Ергономски Дизајн Switch Про Контролер】- безжичниот прекинувач про контролер е удобно да се одржи и агилни да се работи за континуиран игри поради ергономски дизајн и мала тежина структура.Оваа опција про gamepad е погодна за играчите на кој му треба подолго траење на батеријата.Овој безжичен про контролер е совршен подарок за префрлање игра љубовници. ✔【Долго Изведба на Pro Контролер】- прекинувач контролор, изградена-во 1200m Ah батерија обезбедува 8-10 часа на непрекината игра додека трае само 2-3 часа за да биде целосно наполнета. ✔【Совршен Про Контролер】 - разни функција на оваа игра контролер го подобрува реализам на гејмерски искуство за да и прави да се чувствувате како да сте таму!Можете да играте со вашите пријатели и семејство, да уживаме повеќе да се забавуваат со тимот игри!.Можете да ги следат играта инструкциите, за да се одржи на Amiibo кукла или картичка во NFC областа на откривање да се освојат нови карактери, начини на игра или други забавни бонуси.✔【Мулти-Функција Switch Контролер】- Ова про контролер е одлична замена за помал оригинални контролер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Про Контролер Компатибилен со Switch/Прекинувач Лајт, Високи Перформанси на Безжични Движење Далечински Про Контролер Gamepad Џојстик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Про Контролер Компатибилен со Switch/Прекинувач Лајт, Високи Перформанси на Безжични Движење Далечински Про Контролер Gamepad Џојстик

Про контролер е удобно и мазна како во однос на радостлошите страни, контроли и копчиња се многу одговор

DEN 623.76
KFidFran 28mm Монтажа Дупка Игра Притисни Копче за Префрлање Школка Круг за Аркадни и Видео Игри Бели со 4 Лице Икона 1pcs(28mm Montageloch
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KFidFran 28mm Монтажа Дупка Игра Притисни Копче за Префрлање Школка Круг за Аркадни и Видео Игри Бели со 4 Лице Икона 1pcs(28mm Montageloch

1 Лесно се инсталира, Погоден за дрво и метал конзола 2 100% сосема нов и висок квалитет, добра замена за ваш

DEN 287.76
10 x Силикони Thumstick Џојстик Капи за Nintend Switch НС Палецот Зафат се Држиме Капа Покрива Кожата Куче, Мачка Шепа (5 Боја)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 x Силикони Thumstick Џојстик Капи за Nintend Switch НС Палецот Зафат се Држиме Капа Покрива Кожата Куче, Мачка Шепа (5 Боја)

Заштита џојстик од прашина и гребнатини.Компатибилен Со : Палецот Зафат Се Држиме За Nintendo Switch РадостЕди�

DEN 597.60
Безжична Про Контролер за Nintendo Switch, Изградена-во 1500mAh Голем Капацитет на Батеријата и ТУРБО Функција, со Nintendo Вклучите/Прекинувач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжична Про Контролер за Nintendo Switch, Изградена-во 1500mAh Голем Капацитет на Батеријата и ТУРБО Функција, со Nintendo Вклучите/Прекинувач

????【Wakeup Функција и Еден клик Врска】Ќе може да се разбуди прекинувач со долго притискање на nintendo прекину

DEN 911.76
PS5 Стои со Вентилаторот за Ладење, PS5 Ладење Станица за Playstand 5 Конзола Дигитални Издание/Ultra HD,Dual Контролер Полначот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PS5 Стои со Вентилаторот за Ладење, PS5 Ладење Станица за Playstand 5 Конзола Дигитални Издание/Ultra HD,Dual Контролер Полначот

【МултиФункција на Полнење на Клупа】 : PS5 ладење се залагаме за вашиот PS5 Дигитални Издание, исто Така, пр

DEN 623.76
9CDeer 1 Парче на Силиконски Заштитна Маска на Кожата + 6 Палецот Костец за Playstation 5 / PS5 / Dualsense Контролер Маскирна Црвена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9CDeer 1 Парче на Силиконски Заштитна Маска на Кожата + 6 Палецот Костец за Playstation 5 / PS5 / Dualsense Контролер Маскирна Црвена

Висок квалитет со силиконска случај ракав, сигурна заштита за ps5 контролер од оштетување и нечистотија,

DEN 501.60
PS5 Лице Плочи Прашина Маска Конзола Кожи Школка Панели за Дигитална верзија, Playstation 5 Додатоци Faceplate Школка за заштита
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PS5 Лице Плочи Прашина Маска Конзола Кожи Школка Панели за Дигитална верзија, Playstation 5 Додатоци Faceplate Школка за заштита

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 959.76
TERIOS Безжичен Контролер Компатибилен со апликацијата Префрлување, се Префрлат лајт,се Префрлат OLED – Премија Joypad за Видео Игри
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TERIOS Безжичен Контролер Компатибилен со апликацијата Префрлување, се Префрлат лајт,се Префрлат OLED – Премија Joypad за Видео Игри

ЕДНО КОПЧЕ ВЕДНАШ RESYNC : Стане врвен видео игра шампион со TERIOS про контролер за Префрлување, голем додато�

DEN 647.76
Onyehn 2 парчиња 3D Аналогни Џојстик Палецот Стапови Сензор Замена за Nintendo Switch JoyCon Контролер,Замена на Лево и Десно Аналоген
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Onyehn 2 парчиња 3D Аналогни Џојстик Палецот Стапови Сензор Замена за Nintendo Switch JoyCon Контролер,Замена на Лево и Десно Аналоген

Ве молиме да го замени овој дел под професионален водич, Ако не, не се обиде.Замена 3 D Аналогни Џојстик Па

DEN 167.76
PS5 Контролер на Кожата,Hikfly Силиконска Маска за PS5 Костец Playstation 5 Контролер Покрие Заштитник Ракав Колекции Видео Игри
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PS5 Контролер на Кожата,Hikfly Силиконска Маска за PS5 Костец Playstation 5 Контролер Покрие Заштитник Ракав Колекции Видео Игри

[Целосно Покриени Guard & Против пролизгување] 100% силикони целосно покриени за ps5 контролер, ергономски мек

DEN 238.80
YCCSKY Надгради PS5 Контролер Полначот со AC Адаптер, Брзо Полнење AC Адаптер со Тип-C Полнење Кабел, Dualsense Станица за Полнење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YCCSKY Надгради PS5 Контролер Полначот со AC Адаптер, Брзо Полнење AC Адаптер со Тип-C Полнење Кабел, Dualsense Станица за Полнење

【Лесно да се Инсталира &Компатибилен】Овој полнач станица компатибилен со PS5 Conroller, и на полнење dock е лес

DEN 407.76
Мобилен Телефон Вентилаторот за Ладење, Универзален USB Полнење Мини Магнетни Телефон Кулер Plug and Play за Таблети за Мобилни Телефони
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мобилен Телефон Вентилаторот за Ладење, Универзален USB Полнење Мини Магнетни Телефон Кулер Plug and Play за Таблети за Мобилни Телефони

Plug and Play : Усвојување на USB напојување со струја на чекање, додека има електрична енергија, мобилен телефо

DEN 1003.20
SUBANG 16 Парчиња Џојстик Капи за Switch & Лајт,Црна Мачка Ноктот Дизајн Палецот Зафат Силиконски Капи Аналогни Покритие за Радост-Един
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SUBANG 16 Парчиња Џојстик Капи за Switch & Лајт,Црна Мачка Ноктот Дизајн Палецот Зафат Силиконски Капи Аналогни Покритие за Радост-Един

Пакетот вклучува : 16 парчиња џојстик капи за nintendo switch & лајт.Висококвалитетни материјали : овие палецот з

DEN 191.76
Метал Dpad Thumbsticks за PS5 Контролер ,ABXY Копчиња Замена Алуминиум Аналогни Thumbsticks Акција Копчиња и Насока Копчињата за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Метал Dpad Thumbsticks за PS5 Контролер ,ABXY Копчиња Замена Алуминиум Аналогни Thumbsticks Акција Копчиња и Насока Копчињата за

Само за PS5 КонтролерНе се Вклучуваат.Обичај метал thumbsticks ABXY копчињата се дизајнирани за PS5 контролер.Мат�

DEN 551.76
tomtoc за Носење за Nintendo Вклучите/OLED Модел и да се Префрлате OLED Про Контролер Случај, Исклучете Далечинско Тешко Школка Џојстик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

tomtoc за Носење за Nintendo Вклучите/OLED Модел и да се Префрлате OLED Про Контролер Случај, Исклучете Далечинско Тешко Школка Џојстик

Роден е за прилагодување : Ова носат Switch случај е дизајниран да одговара на вашиот Nintendo Префрлите и да се

DEN 431.76
Професионални Слушалки, Безжична Слушалка DC 5V&230mA 3 Часа Стандард Време на Полнење До 300 Часа Мирување со ABS за Игра Музика
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални Слушалки, Безжична Слушалка DC 5V&230mA 3 Часа Стандард Време на Полнење До 300 Часа Мирување со ABS за Игра Музика

Голема fitment ефикасно намалување на бучава околу.Усвојување на високо квалитетни материјали, меки и удоб

DEN 2126.40
6amLifestyle Палецот Зафат Капи за Nintendo Switch & Лајт 6 Pack Raccoon Симпатична Цвет Дизајн Меки Силиконски Џојстик Покрие Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6amLifestyle Палецот Зафат Капи за Nintendo Switch & Лајт 6 Pack Raccoon Симпатична Цвет Дизајн Меки Силиконски Џојстик Покрие Компатибилен

✔ [2020 Надгради Дизајн] Blue & Зелено и Розова Raccoon и Цветни Дезени одат со нови Животински ПреминТематските

DEN 239.76
Безжичен Контролер за Nintendo Прекинувач, GEEKLIN Про Далечински Контролер со Турбо, Doubler Вибрации, Жиро Оска, Gamepad Џојстик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Контролер за Nintendo Прекинувач, GEEKLIN Про Далечински Контролер со Турбо, Doubler Вибрации, Жиро Оска, Gamepad Џојстик

【На животниот Век на батеријата】 про контролер за Nintendo Switch има 400m Ah батерија, која ги поддржува 7 часа н�

DEN 503.76