• Обновено
AMYNGNY Везови забен Конец,Везови Нишка 50 Компјутери Случајни Боја Везови Тема DIY Свила Линија Гранка Теми Слична Тема Конец Skein Крстот Бод Тема Крстот Бод Теми

AMYNGNY Везови забен Конец,Везови Нишка 50 Компјутери Случајни Боја Везови Тема DIY Свила Линија Гранка Теми Слична Тема Конец Skein

Buyers rating:
DEN 424.56

Залиха

Вез темата е направена од полиестер влакна, меки, мазни, издржливи, долго чување на време, може да се користи за долго време, нема да конец pilling и или се распаѓаат.Тоа може да се користи за пријателство белегзии, рачни вез, крос-крои, уметности & занаети проекти, tassels, или било кој празник украси, конец украси, конец крст-stitched разгледници & многу повеќе.Тоа е погоден за сите везови љубителите на почетокот вез или крст-бод, или можете да ја додадете на вашиот постоечки материјали за напредни работа.Тоа е одличен избор за секој почеток вез или крст-бод.Помал ризик од кршење или протриване - Еластичност на полиестер исто така го намалува ризикот од looping и puckering од Полиестер Машина Везови Тема.Ние се обидуваме се потрудиме да се обезбеди брз услуга за купувачите.Нешто нејасно или решавање на проблеми, не двоумете се да контактирате со нас.ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DMC Заробени Памук Број 3776
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DMC Заробени Памук Број 3776

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

DEN 124.80
DMC Заробени Памук Број 902
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DMC Заробени Памук Број 902

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

DEN 45.36
UKLLYY Везови Тема 8Pcs Multicolor Слични Везови Тема Тема Крстот Бод Памук Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UKLLYY Везови Тема 8Pcs Multicolor Слични Везови Тема Тема Крстот Бод Памук Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY

Виножито боја на везови темата е совршен за пријателство нараквици,Уметности и занаети, крстот бод, стр�

DEN 575.76
BOKA Продавница - 35New Dmc Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Занает DIY Две Labels Вашата Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BOKA Продавница - 35New Dmc Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Занает DIY Две Labels Вашата Боја

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 2289.60
DMC Заробени Памук Број 3799
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DMC Заробени Памук Број 3799

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

DEN 71.76