• Обновено
ДУО ER на 24 Бои Станот Кожа Шиење Восок Кабелот Тема Везови Теми Секој од 33 Метри

ДУО ER на 24 Бои Станот Кожа Шиење Восок Кабелот Тема Везови Теми Секој од 33 Метри

Buyers rating:
DEN 985.92

Залиха

Овој грбовник на лесни, но тешки плетенка восок кабелот има добра затегнувачка цврстина.Тоа е премногу силен да се пробие со голи раце и тоа не е лесно да се распадне.Текстурата е вткаена и тоа не е лесно да се кавгата.Има многу други DIY апликации.Тоа може да се користи во плетење, macramé, beading, и изработка на проекти.За кожа работа, тоа бода и се утврдува убаво и на изглед е многу конзистентни.Тоа може да се користи за да се направи или поправка шатори, багаж, ранци, спиење, чанти, чевли, saddles, harnesses, авто блузи, атлетик надворешна опрема како што се кампување брзини , или дури и на сон catchers.Тоа може да бод до количка опфаќа, кожни јакни, футроли, sheaths, и паричници или поправка и се врзуваат предмети за домаќинството како теписи, мебел, или кошници.Тоа е исто така идеална кабелот за тај-боење.Вистинската количина на восок на кабелот, го прави лесно да се движи.Тоа е лесно да се работи на кабелот со рака или алатки, како што се awls, гигант криви игли, клешти, или брзо бода.Оваа тема е лесно да се конец во игла.Ако сакате темата да биде повеќе лизгава, примена на дополнителни восок пред шиење ќе го направи тоа дури и повеќе издржливи.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на стоки и услуги.Спецификации : Восок тема должина : вкупно 720 m број на Модел на:150 D восок кожа кабелот Пакетот вклучува : 24 x Рамен Восок Кожа Cord Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Нашите производи ќе бидат постојано ажурирани, добредојдени да се продолжи да се обрне внимание.Може да имате пријатен шопинг искуство!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BOKA Продавница - Разновидниот Памук Конец 8.7 Дворови/Skein Боја Варијанта, Везови Тема Multicolor Крстот Бод,една Боја 1pcs/Пакет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BOKA Продавница - Разновидниот Памук Конец 8.7 Дворови/Skein Боја Варијанта, Везови Тема Multicolor Крстот Бод,една Боја 1pcs/Пакет

100% Долго Главен Чиста Египетски Памук.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.Вез конец м

DEN 311.76
Exceart Везови Конец Тема String Колекции за Крстот Бод Конец Капчиња String Метален Шиење Ткаење Плетење Bookbinding Поправка Занает
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Exceart Везови Конец Тема String Колекции за Крстот Бод Конец Капчиња String Метален Шиење Ткаење Плетење Bookbinding Поправка Занает

Вез темата е погоден за компјутер оркестарот, крстот бод, стринг арт, tassels, diy проекти за деца, деца занает

DEN 1468.56
UKLLYY Везови Тема 8Pcs Multicolor Слични Везови Тема Тема Крстот Бод Памук Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UKLLYY Везови Тема 8Pcs Multicolor Слични Везови Тема Тема Крстот Бод Памук Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY

Виножито боја на везови темата е совршен за пријателство нараквици,Уметности и занаети, крстот бод, стр�

DEN 575.76