• Обновено
GEDORE ЦРВЕНА Комбинација spanner поставите size6-32-милиметри 24pcs,R09105024

GEDORE ЦРВЕНА Комбинација spanner поставите size6-32-милиметри 24pcs,R09105024

Buyers rating:
DEN 2286.48

Залиха

Станковиќ.да DIN 3113 , се Формира, ISO 3318, ISO 7738. Прстен форумот до 15°.Вилицата поставен на 15°.Мет сатен хром-обложено заврши.Хром-vanadium челик.Станковиќ.да DIN 3113 , се Формира, ISO 3318, ISO 7738 Прстен форумот до 15° Вилица поставен на 15° Мет сатен хром-обложено заврши Хром-vanadium челик Во држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hlx Метрички Chamfered L-Клуч Сет 9Mm 1.5
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hlx Метрички Chamfered L-Клуч Сет 9Mm 1.5

Отпорност на корозија.Поостри рабови за екстра го дофати.Мерење Систем : Метрички.Совет Големина : 1.500 mm 2

DEN 2037.60
30495-WIH 084705304953
  • Обновено
Ценетост на стоката:

30495-WIH 084705304953

Тип На Производ : Клуч.Пакет Димензии : 11.684 L x 30.988 W x 36.068 H (сантиметри).Земја на Потекло : Кина.Пакет Тежина

DEN 5057.52
Ratchet Комбинација Метрички Клуч Сет Рака Алатки на вртежен момент Опрема Штекер Орев Алатки сет на копчето (Големина : 15mm 1 парче)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ratchet Комбинација Метрички Клуч Сет Рака Алатки на вртежен момент Опрема Штекер Орев Алатки сет на копчето (Големина : 15mm 1 парче)

Професионално топлина третираат за сила и издржливост.Хром vanadium челик фалсификување, запчаници,и на ви�

DEN 437.28
KTI KTI41110 Комбинација Клуч Сет (5/16)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KTI KTI41110 Комбинација Клуч Сет (5/16)

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н�

DEN 1670.40
14-Парче Премиум 1/2 Вози Џамбо Crowfoot Клуч Сет | Вклучуваат Стандардот SAE Големини од 1-1/16 2 со Складирање Фах | Chrome Vanadium
  • Обновено
Ценетост на стоката:

14-Парче Премиум 1/2 Вози Џамбо Crowfoot Клуч Сет | Вклучуваат Стандардот SAE Големини од 1-1/16 2 со Складирање Фах | Chrome Vanadium

▲ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Висока јачина хром vanadium челична конструкција со ' рѓа превентивна огледало хром фин

DEN 2159.76