• Обновено
Косата Клип Цвет Обликот На Косата Клип Практични Цвет Форма Привлечни Подароци Овошје Зелена

Косата Клип Цвет Обликот На Косата Клип Практични Цвет Форма Привлечни Подароци Овошје Зелена

Buyers rating:
DEN 67.44

Залиха

Цвет форма hairpin прави да изгледа повеќе прекрасна и слатка.спроведен со метален клип, косата pin може да се држат цврсто во вашата коса и нема да слајд или се лизга од вашата коса.Не само на косата клип може да помогне во одржување на косата надвор од очите, но, исто така, ќе ги споделите со вас и вашите девојки без да биде нарушен со неуредна коса, кога играте.Слатка коса клип е направена од акрилик материјал, кој е издржлив, мазна, без протриване крајот.Дијаметарот на hairpin е околу 4,3 cm.Цвет клип е една симпатична коса прибор, погодни за било која возраст или стил и совршен за партија услуги, училници, вечер, секојдневниот живот, итн.Спецификации : Ова коса клип може да се задржи коса од твоите очи, тоа ќе ти и твоите девојки без да биде нарушен со неуредна коса, кога играте.Можете да ги користите коса клип за да се задржи коса од твоите очи, тоа ќе ти без да биде нарушен со неуредна коса, кога играте.Додека вие и вашите девојки вознемирувачки со неуредна коса, кога играте, можете да го користите коса клип за да се задржи коса од твоите очи.Карактеристики : Со метален клип, косата pin може да се држат цврсто во вашата коса и нема да слајд или се лизга од вашата коса.Ако ви се носат овој цвет форма hairpin, ќе изгледа многу убава и слатка.Ова е косата pin со метален клип за кои може да се држат цврсто во вашата коса и да изгледа убаво.Ќе изгледа многу убава и слатка носи овој цвет форма hairpin.Цвет клип е една симпатична коса додатоци, компатибилен со било која возраст или стил и совршен за партија услуги, училници, вечер, секојдневниот живот, итн.Дијаметар : 4.3 cm/1.69" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични

Висок квалитет : Овие домот на косата клипови се направени од алуминиум, многу издржливи, сјајна и изгле�

DEN 311.76
PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)

Точка Име : Змија Држи Коса,Фризура Tools.Материјал : Алуминиум.Боја : Бела,Црна.Должина : 18cm.Шаблон Тип : Едн�

DEN 189.12
YINMZ 1pcs Коса Ноктот Домот, Жените Цреша Облик на Кристал Кристал Леопард Шема Мини Barrettes Цреша Коса Клипови Коса Орнаменти(Виолетова)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ 1pcs Коса Ноктот Домот, Жените Цреша Облик на Кристал Кристал Леопард Шема Мини Barrettes Цреша Коса Клипови Коса Орнаменти(Виолетова)

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода / Неврзан / Сладок / Едноставен / Д�

DEN 58.56
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
AMGI Фризура Алатки Шноли Жените Meatball Главата Темперамент Гроздобер Девојки Птица Гнездо Кифла Создателот конска опашка Тока
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMGI Фризура Алатки Шноли Жените Meatball Главата Темперамент Гроздобер Девојки Птица Гнездо Кифла Создателот конска опашка Тока

Предмет тип : Губење на Ноктот.Matreial : Пластика / Смола.Стил : Кореја.Пол : Жените.Боја : 7 Colors(како на сликите

DEN 1202.40
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Црна 2 Коса Клипови Цвет Пластични Barrette Вилица Ноктот Менгеме Клип Коса Клипови Поставите Пак Боја на Косата Клипови за Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Црна 2 Коса Клипови Цвет Пластични Barrette Вилица Ноктот Менгеме Клип Коса Клипови Поставите Пак Боја на Косата Клипови за Жени

КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ ФРИЗУРИ со нашите модни додатоци за коса.Уникатен дизајн и лесен.Удобно за секојдне

DEN 503.28
Вечно Во Килибар Виножито Големи Коса Ноктот, Големи, Nonslip, & Трајни Ноктот Клип , Силна Одржи на Косата Клипови за Дебели & Тенка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вечно Во Килибар Виножито Големи Коса Ноктот, Големи, Nonslip, & Трајни Ноктот Клип , Силна Одржи на Косата Клипови за Дебели & Тенка

неговата коса ноктот е рачно изработени од високо квалитетни целулоза ацетат листови, кој е природен ек

DEN 95.76
Whaline Големи Божиќ Plaids Лак Клипови Црвена Зелена Решетки Коса Pin Bowknot Коса Barrettes со Бела Pompom Симпатична Коса Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Whaline Големи Божиќ Plaids Лак Клипови Црвена Зелена Решетки Коса Pin Bowknot Коса Barrettes со Бела Pompom Симпатична Коса Додатоци

Она што Ќе Добиете 5 парчиња лак за коса клипови се вклучени во пакетот, со деликатна и симпатична дизај�

DEN 359.76
Tebatu Коса Клип,Жените Минималистички Полн Сјај Трепет Кристал Страна Буква Хумор Зборови Метал Шноли Клуб Партија Barrettes 6 Стилови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tebatu Коса Клип,Жените Минималистички Полн Сјај Трепет Кристал Страна Буква Хумор Зборови Метал Шноли Клуб Партија Barrettes 6 Стилови

Косата додатоци се практични и издржливи.Помогне да се направи вашиот уникатен стилови на косата.Таа е �

DEN 71.76
EEKLSJ 10pcs Prong Метал Клипови Со Масовно Занает DIY Коса Клип Трајни Коса Додатоци за Коса Pin Фризерски Алатки (Боја : A)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EEKLSJ 10pcs Prong Метал Клипови Со Масовно Занает DIY Коса Клип Трајни Коса Додатоци за Коса Pin Фризерски Алатки (Боја : A)

Преносни и лесно да се носат.Погоден за професионални салон користите и домашна употреба.Боја : бела, цр�

DEN 2601.12
Fascigirl Големи Коса Ноктот Клип 2 ПАРЧИЊА Celluloid Косата Клипови за Густа Коса Силна Одржи Ноктот Коса Клипови Мода Вилица Клип
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fascigirl Големи Коса Ноктот Клип 2 ПАРЧИЊА Celluloid Косата Клипови за Густа Коса Силна Одржи Ноктот Коса Клипови Мода Вилица Клип

Декорација : косата ноктот клип со различни бои одговара на разни видови на облека, бои косата и фризури,

DEN 335.76
Timpfee 3D Sequins Пеперутка Коса Клипови 24Pcs Коса Боби Иглички Barrettes Косата Додаток Клипови за Жени и Девојки Божиќ Градина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Timpfee 3D Sequins Пеперутка Коса Клипови 24Pcs Коса Боби Иглички Barrettes Косата Додаток Клипови за Жени и Девојки Божиќ Градина

Висок Квалитет : Оваа пеперутка клип е направен од метал материјал.Може да се користи повеќе пати.Мора д�

DEN 348.24
2 Парчиња Гроздобер Круна Круг Коса Стапови Шноли Долга Коса Клипови Стрелка Barrettes конска опашка Носителот Коса Додатоци за Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Парчиња Гроздобер Круна Круг Коса Стапови Шноли Долга Коса Клипови Стрелка Barrettes конска опашка Носителот Коса Додатоци за Жени

Димензии : 16 x 5 cm / 6.3 x 2 инчен; Боја : бронзени.Материјал : изработени од легури, издржливи, здрав, не е лесно

DEN 153.36
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
TMXAOK 8 Парчиња Прекрасна Алигатор Клипови Срце Облик Duckbill Косата со Стегач Бонбони Боја Слатка Страна Удира Hairpin Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TMXAOK 8 Парчиња Прекрасна Алигатор Клипови Срце Облик Duckbill Косата со Стегач Бонбони Боја Слатка Страна Удира Hairpin Симпатична

Совршен подарок за сестра, девојка, ќерка, мајка, љубовница на Денот на Вљубените и други празници.Не се �

DEN 239.76
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
AKOAK 2 Парчиња Прекрасна Златна Топка Пеперутка Коса Клип,Лево и Десно Симпатична Коса Додатоци за Жени и Девојки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AKOAK 2 Парчиња Прекрасна Златна Топка Пеперутка Коса Клип,Лево и Десно Симпатична Коса Додатоци за Жени и Девојки

Прекрасна златна пеперутка коса клипови.Шупливи дизајн, флексибилност и живописни.На метал материјал, �

DEN 130.80
Слатка И Едноставна Легура Женски Сите Натпревар Шупливи Метални Алчни Клип Коса Додатоци Носат Косата Ноктот Коса Clip(Злато)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Слатка И Едноставна Легура Женски Сите Натпревар Шупливи Метални Алчни Клип Коса Додатоци Носат Косата Ноктот Коса Clip(Злато)

Точка Име : Губење На Ноктот.Материјал : Алуминиум.Боја : Сребро,Злато.Шаблон Тип : Цртан Филм.Стил : Новин�

DEN 94.08
780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,

【780 Парче Сет】 : Овој девојки коса додаток сет содржи 600 еластична бендови, 100 парична казна коса бендови

DEN 751.20
Пинк Кристал Аспект Бисер Коса Клип за Жени, Девојки Подароци Поставите Кристал Голема Faux Шноли Barrette Слајдови во Нејзиниот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пинк Кристал Аспект Бисер Коса Клип за Жени, Девојки Подароци Поставите Кристал Голема Faux Шноли Barrette Слајдови во Нејзиниот

★Рачно изработени Домот Бисер Коса Клипови★ сет на се меша и натпревар коса клипови се земе одлучно luxe

DEN 215.76
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76