• Обновено
SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични Коса Клипови за Жени и Девојчиња(D)

SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

Висок квалитет : Овие домот на косата клипови се направени од алуминиум, многу издржливи, сјајна и изгледаат многу деликатна.На ретро стил ги прави нежен и шармантен, и опашот форма додава шарм на вашата фризура.Дизајн : Со моќен clip-за коса клип, тоа може да биде лесно да се отвори или затвори кога лизгање во косата и косата е фиксна во место без да се оштети косата.Мода и елеганција : Класичен моден стил, коса канџи може да се стега тенки, дебели, долга или кратка коса, не грижете се за оштетување на косата, дизајнот на ноктот клип ќе направи да изгледаат повеќе домот, многу погодни за жени и девојки од сите возрасти.Погоден за сите прилики : Овие елегантен стајлинг на коса клипови се погодни за девојки и дами, погоден за свадби, партии, церемонии, родендени, банкети и секојдневно носење.Најдобар подарок : Нашите стилски коса клипови се големи подароци за семејството, пријатели, девојки и некој што го сакаш.Материјал : Alloy Length : околу 12*6 cm Gender : Woman Item тип : Коса claws Package вклучуваат : 1 Pc Коса claw Style : корејски style Pattern Тип : Geometric Product категорија : Headdress Applicable Сцена : Casual Style : Мода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Косата Клипови Мода Жените Meatball Главата Коса Фиксна Птица Гнездо Кифла Создателот Сомот Коса Ноктот Конска Опашка Тока Коса Додатоци(Кафе)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Клипови Мода Жените Meatball Главата Коса Фиксна Птица Гнездо Кифла Создателот Сомот Коса Ноктот Конска Опашка Тока Коса Додатоци(Кафе)

Предмет тип : Губење на Ноктот.Matreial : Пластика / Смола.Стил : Кореја.Пол : Жените.Боја : Розова,Зелена,Blak,Koffee

DEN 75.12
Франција Luxe Uptown Вилица - Токио
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Luxe Uptown Вилица - Токио

Овој мал коса клип е коса стил основни.Во Франција Luxe Uptown Вилица Класици е рачно изработени во Франција

DEN 912.00
YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ

Пол : Жени,Деца.Шаблон Тип : Цртан Филм,Стереоскопски Еленов,Љубов Срцето Лак,Дедо Мраз.Тип : Деца Коса Кл�

DEN 1048.80
Губење на ноктот клипови за жените густа коса Косата Ноктот Клипови Nonslip Големи Ноктот Клип за Жените се користи за Набивање/Тенка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Губење на ноктот клипови за жените густа коса Косата Ноктот Клипови Nonslip Големи Ноктот Клип за Жените се користи за Набивање/Тенка

【Големи Ноктот Косата Клипови за Дебели Долга Коса】6pcs различна боја:Црна, сина, црвена, зелена ,Порто

DEN 873.60
YINMZ 1pcs Коса Ноктот Домот, Жените Цреша Облик на Кристал Кристал Леопард Шема Мини Barrettes Цреша Коса Клипови Коса Орнаменти(Виолетова)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ 1pcs Коса Ноктот Домот, Жените Цреша Облик на Кристал Кристал Леопард Шема Мини Barrettes Цреша Коса Клипови Коса Орнаменти(Виолетова)

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода / Неврзан / Сладок / Едноставен / Д�

DEN 58.56
AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5

Секое парче коса чешли доаѓа внимателно wraped, Ако ви се потребни вистински квалитетни блескави коса нокт

DEN 359.76
30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици

[Ретро Стил] : Викинг руна модели, ретро стил, антички метал завршува им даде на овие зрнца одличен изглед

DEN 251.76
780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,

【780 Парче Сет】 : Овој девојки коса додаток сет содржи 600 еластична бендови, 100 парична казна коса бендови

DEN 751.20
6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на

Една Големина Одговара на Повеќето : Interlocking Заби дизајн одговара на сите типови коса и фризури.Тоа е, ист

DEN 383.76
Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за

Пакет содржина : ќе добиете 10 парчиња X облик на косата игли кој е дизајниран со злато и сребро боја довол

DEN 807.84
PAGOW 6Pcs Панк Злато Коса Клипови Синџир со Клипови, Панк Tassel Косата Клипови за Жени и Девојчиња, конска опашка Мулти Влакно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PAGOW 6Pcs Панк Злато Коса Клипови Синџир со Клипови, Панк Tassel Косата Клипови за Жени и Девојчиња, конска опашка Мулти Влакно

Панк Tassel Коса Клипови : ќе добиете 6 Pcs Злато Партија Пром Коса Синџир, може да ги красат вашата коса да се

DEN 239.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
Whaline Големи Божиќ Plaids Лак Клипови Црвена Зелена Решетки Коса Pin Bowknot Коса Barrettes со Бела Pompom Симпатична Коса Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Whaline Големи Божиќ Plaids Лак Клипови Црвена Зелена Решетки Коса Pin Bowknot Коса Barrettes со Бела Pompom Симпатична Коса Додатоци

Она што Ќе Добиете 5 парчиња лак за коса клипови се вклучени во пакетот, со деликатна и симпатична дизај�

DEN 359.76
CDQYA Геометриски Коса Ноктот Стеги Rhinestones Коса Рак Месечината Обликот на Косата Ноктот Клип Hairpin Коса Додатоци за Жени,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CDQYA Геометриски Коса Ноктот Стеги Rhinestones Коса Рак Месечината Обликот на Косата Ноктот Клип Hairpin Коса Додатоци за Жени,

Материјал : алуминиум / позлатени.Производ големина : за 7 CM во должина.Исклучителна пролет, цврсти и издр

DEN 2539.20
ERSHIYI 1 Пар 2бр/Set Коса Клипови, Симпатична Сјајна Кристал Мачка Уши Коса Клипови Прекрасна Barrettes Duckbill Клип Коса Додатоци(Розева)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ERSHIYI 1 Пар 2бр/Set Коса Клипови, Симпатична Сјајна Кристал Мачка Уши Коса Клипови Прекрасна Barrettes Duckbill Клип Коса Додатоци(Розева)

Издржливи, никогаш нема да исчезнат, без гребнатинка и гниење слободни, заштита на косата, едноставен и �

DEN 1624.80
AKOAK 2 Парчиња Прекрасна Златна Топка Пеперутка Коса Клип,Лево и Десно Симпатична Коса Додатоци за Жени и Девојки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AKOAK 2 Парчиња Прекрасна Златна Топка Пеперутка Коса Клип,Лево и Десно Симпатична Коса Додатоци за Жени и Девојки

Прекрасна златна пеперутка коса клипови.Шупливи дизајн, флексибилност и живописни.На метал материјал, �

DEN 130.80
CDQYA 1PC Девојка Коса Ноктот Жените Опаѓањето на Стегачот го Зграби Коса Вилица Клип Зафат Barrettes корејски Стил Hairpin Стил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CDQYA 1PC Девојка Коса Ноктот Жените Опаѓањето на Стегачот го Зграби Коса Вилица Клип Зафат Barrettes корејски Стил Hairpin Стил

Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Совршен додаток з

DEN 3339.36
Цвет Коса Клипови во Собата, 6Pcs Флорални Коса Поклон Поставите Коса Додатоци за Девојки Флорални Коса, Лак за Бебе Toddles Тинејџерски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цвет Коса Клипови во Собата, 6Pcs Флорални Коса Поклон Поставите Коса Додатоци за Девојки Флорални Коса, Лак за Бебе Toddles Тинејџерски

За 3, цвет hairpin е погодна за девојки од сите возрасти.Таа е погодна за двете новороденче фотографија и дев

DEN 1440.00
JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја

YSYSPJM На hairpin не е лесно да се промени бојата, е издржлив, тешко да се пробие, и може да се користи.Косата кл�

DEN 676.32
PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)

Точка Име : Змија Држи Коса,Фризура Tools.Материјал : Алуминиум.Боја : Бела,Црна.Должина : 18cm.Шаблон Тип : Едн�

DEN 189.12
Fascigirl Големи Коса Ноктот Клип 2 ПАРЧИЊА Celluloid Косата Клипови за Густа Коса Силна Одржи Ноктот Коса Клипови Мода Вилица Клип
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fascigirl Големи Коса Ноктот Клип 2 ПАРЧИЊА Celluloid Косата Клипови за Густа Коса Силна Одржи Ноктот Коса Клипови Мода Вилица Клип

Декорација : косата ноктот клип со различни бои одговара на разни видови на облека, бои косата и фризури,

DEN 335.76