• Обновено
AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5 БОЈА)

AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5

Buyers rating:
DEN 359.76

Залиха

Секое парче коса чешли доаѓа внимателно wraped, Ако ви се потребни вистински квалитетни блескави коса ноктот, ова е одличен избор.Луксузна заврши со убаво пенливи rhinestones на овој коса клипови, Сите rhinestones рака се монтирани.Лесно да се стил - клип во место и ќе бидете подготвени да ги искра.Одлично да се носат на свадба или на некој настан, или за секојдневна гламур.Вие ќе примате 5 x кристал коса клипови, кавга-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите.Ќе имате незаборавен глава парче за вашиот специјален настан!.Направена со пенливи diamantes, со рачно насликани со детали.Прекрасна за секој ден гламур или посебен повод.Објектот Карактеристики : . ✔ Има добра сума на коса - големи barrette. ✔ Совршен за секоја прилика.Совршен за да се глам до вашата дневна направи.Прекрасен подарок за некој пријател или малку се третираат за себе. ✔ Бои може да се појави малку поинаков преку оваа страница поради компјутер слика резолуција и индивидуални monitor settings.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Метал Ноктот Коса Клипови, Мат Финиш Косата со Стегач за Жена Коса Додатоци, Силен Задржете Наменета за Средни до Густа Коса, 3PCS
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Метал Ноктот Коса Клипови, Мат Финиш Косата со Стегач за Жена Коса Додатоци, Силен Задржете Наменета за Средни до Густа Коса, 3PCS

✅Алуминиумски Материјали, Силен и Здрав Направен од висок квалитет на метал, за да се обезбеди нашата к

DEN 359.76
YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ

Пол : Жени,Деца.Шаблон Тип : Цртан Филм,Стереоскопски Еленов,Љубов Срцето Лак,Дедо Мраз.Тип : Деца Коса Кл�

DEN 1048.80
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
CDQYA Геометриски Коса Ноктот Стеги Rhinestones Коса Рак Месечината Обликот на Косата Ноктот Клип Hairpin Коса Додатоци за Жени,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CDQYA Геометриски Коса Ноктот Стеги Rhinestones Коса Рак Месечината Обликот на Косата Ноктот Клип Hairpin Коса Додатоци за Жени,

Материјал : алуминиум / позлатени.Производ големина : за 7 CM во должина.Исклучителна пролет, цврсти и издр

DEN 2539.20
SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични

Висок квалитет : Овие домот на косата клипови се направени од алуминиум, многу издржливи, сјајна и изгле�

DEN 311.76