• Обновено
CDQYA Големи Геометриски Празен Плоштад Леопард Ацетат Клип Коса Ноктот за Жените Косата Додатоци (Боја : Б)

CDQYA Големи Геометриски Празен Плоштад Леопард Ацетат Клип Коса Ноктот за Жените Косата Додатоци (Боја : Б)

Buyers rating:
DEN 1750.56

Залиха

Главен материјал : Акрил, светлина кадифен.Димензии : Должина и висина се околу 8*4.5 CM.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Силни и издржливи.Практичен и удобен, големи грчевито држејќи се за клип, силни и издржливи, нежен допир, мазна и не се повреда на главата, лесен за употреба.Погоден за : Ова коса клип е погодна за роденден партии, Божиќ, ноќта на Вештерките или девојки и дами кои се користат само за секојдневно носење, што ќе изгледа повеќе слатки.Име : Hairpin Main материјал : Акрил, светлина кадифен.Димензии : Должина и висина се околу 8*4.5 CM.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Силни и издржливи.Практичен и удобен, големи грчевито држејќи се за клип, силни и издржливи, нежен допир, мазна и не се повреда на главата, лесен за употреба.Погоден за : Ова коса клип е погодна за роденден партии, Божиќ, ноќта на Вештерките или девојки и дами кои се користат само за секојдневно носење, што ќе изгледа повеќе слатки.Пакетот вклучува : 1 * на Косата claw Please забелешка : ве Молиме дозволено 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!Ние Гарантираме За Стилот Е Иста Како Што Е Прикажано На Слики.Ви Благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CDQYA Геометриски Коса Ноктот Стеги Rhinestones Коса Рак Месечината Обликот на Косата Ноктот Клип Hairpin Коса Додатоци за Жени,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CDQYA Геометриски Коса Ноктот Стеги Rhinestones Коса Рак Месечината Обликот на Косата Ноктот Клип Hairpin Коса Додатоци за Жени,

Материјал : алуминиум / позлатени.Производ големина : за 7 CM во должина.Исклучителна пролет, цврсти и издр

DEN 2539.20
30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици

[Ретро Стил] : Викинг руна модели, ретро стил, антички метал завршува им даде на овие зрнца одличен изглед

DEN 251.76
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
PAGOW 6Pcs Панк Злато Коса Клипови Синџир со Клипови, Панк Tassel Косата Клипови за Жени и Девојчиња, конска опашка Мулти Влакно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PAGOW 6Pcs Панк Злато Коса Клипови Синџир со Клипови, Панк Tassel Косата Клипови за Жени и Девојчиња, конска опашка Мулти Влакно

Панк Tassel Коса Клипови : ќе добиете 6 Pcs Злато Партија Пром Коса Синџир, може да ги красат вашата коса да се

DEN 239.76
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издр

DEN 384.00
TMXAOK 8 Парчиња Прекрасна Алигатор Клипови Срце Облик Duckbill Косата со Стегач Бонбони Боја Слатка Страна Удира Hairpin Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TMXAOK 8 Парчиња Прекрасна Алигатор Клипови Срце Облик Duckbill Косата со Стегач Бонбони Боја Слатка Страна Удира Hairpin Симпатична

Совршен подарок за сестра, девојка, ќерка, мајка, љубовница на Денот на Вљубените и други празници.Не се �

DEN 239.76
AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5

Секое парче коса чешли доаѓа внимателно wraped, Ако ви се потребни вистински квалитетни блескави коса нокт

DEN 359.76
YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ

Пол : Жени,Деца.Шаблон Тип : Цртан Филм,Стереоскопски Еленов,Љубов Срцето Лак,Дедо Мраз.Тип : Деца Коса Кл�

DEN 1048.80
XIZHOUCUN 2 ПАРЧИЊА/Постави Нови Девојки Симпатична Солидна Chiffon Лак Завиткани Шноли Деца Прекрасна Коса Клипови Barrettes Headband
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XIZHOUCUN 2 ПАРЧИЊА/Постави Нови Девојки Симпатична Солидна Chiffon Лак Завиткани Шноли Деца Прекрасна Коса Клипови Barrettes Headband

2 ПАРЧИЊА / Постави Нови Девојки Симпатична Солидна Chiffon Лак Завиткани Шноли Деца Прекрасна Коса Клипови

DEN 998.40
8 Парчиња Викинг Селтик Коса Клипови Гроздобер Селтик Шноли Сребро Селтик Коса Слајд Шноли Легура Јазол Косата Игли Викинг Селтик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Парчиња Викинг Селтик Коса Клипови Гроздобер Селтик Шноли Сребро Селтик Коса Слајд Шноли Легура Јазол Косата Игли Викинг Селтик

Разни стилови во еден сет : ќе добиете 8 парчиња на Викинг Селтик коса клипови шноли, различни стилови за

DEN 599.76
Tebatu Коса Клип,Жените Минималистички Полн Сјај Трепет Кристал Страна Буква Хумор Зборови Метал Шноли Клуб Партија Barrettes 6 Стилови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tebatu Коса Клип,Жените Минималистички Полн Сјај Трепет Кристал Страна Буква Хумор Зборови Метал Шноли Клуб Партија Barrettes 6 Стилови

Косата додатоци се практични и издржливи.Помогне да се направи вашиот уникатен стилови на косата.Таа е �

DEN 71.76
ERSHIYI 1 Пар 2бр/Set Коса Клипови, Симпатична Сјајна Кристал Мачка Уши Коса Клипови Прекрасна Barrettes Duckbill Клип Коса Додатоци(Розева)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ERSHIYI 1 Пар 2бр/Set Коса Клипови, Симпатична Сјајна Кристал Мачка Уши Коса Клипови Прекрасна Barrettes Duckbill Клип Коса Додатоци(Розева)

Издржливи, никогаш нема да исчезнат, без гребнатинка и гниење слободни, заштита на косата, едноставен и �

DEN 1624.80
JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја

YSYSPJM На hairpin не е лесно да се промени бојата, е издржлив, тешко да се пробие, и може да се користи.Косата кл�

DEN 676.32
780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,

【780 Парче Сет】 : Овој девојки коса додаток сет содржи 600 еластична бендови, 100 парична казна коса бендови

DEN 751.20
YFQHDD Жените Barrette Бела Сребро Голем Лак Куп Метал Коса Клип Pin Hairpin корејски рачно изработени Модни Додатоци (Боја : A)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YFQHDD Жените Barrette Бела Сребро Голем Лак Куп Метал Коса Клип Pin Hairpin корејски рачно изработени Модни Додатоци (Боја : A)

❥[Материјал] Косата клипови се направени од високогустина екопријателски легура и чипка, мека и нежна,

DEN 1938.24
Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за

Пакет содржина : ќе добиете 10 парчиња X облик на косата игли кој е дизајниран со злато и сребро боја довол

DEN 807.84
PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)

Точка Име : Змија Држи Коса,Фризура Tools.Материјал : Алуминиум.Боја : Бела,Црна.Должина : 18cm.Шаблон Тип : Едн�

DEN 189.12
6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на

Една Големина Одговара на Повеќето : Interlocking Заби дизајн одговара на сите типови коса и фризури.Тоа е, ист

DEN 383.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76