• Обновено
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична и Зрела

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живот.Ајде да започнете за да остварите вашите различна фризура.Секој сет содржи 9 пакет, Ние ќе случајно испратите должина.Таа има три функции, може да се користи како косата клипови, косата врски, или како headband, она што го сакате.Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на облека, и ќе личност.Како подарок за вашите пријатели, мајки, роднини, колеги, професори, од соседите, исто така е подарок избор за разни празници како Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, свадби итн.Ако имате било какви прашања или распрашува, ве молиме контактирајте со нас да ги споделите со нас, така што ние може да ви послужи подобро,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.ви благодарам, ви посакувам среќен шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издр

DEN 384.00
SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични

Висок квалитет : Овие домот на косата клипови се направени од алуминиум, многу издржливи, сјајна и изгле�

DEN 311.76
EEKLSJ 1Pcs Жените Шноли Крстот Транспарентен Коса Рак Канџи Девојки сочинуваат Перење Алатка Додатоци за Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EEKLSJ 1Pcs Жените Шноли Крстот Транспарентен Коса Рак Канџи Девојки сочинуваат Перење Алатка Додатоци за Декорација

Димензии : Должина е околу 10.5 СМ, ширина е околу 5 CM.материјал : пластика.Забот чешел дизајн, ефективни ант

DEN 1157.28
30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици

[Ретро Стил] : Викинг руна модели, ретро стил, антички метал завршува им даде на овие зрнца одличен изглед

DEN 251.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5

Секое парче коса чешли доаѓа внимателно wraped, Ако ви се потребни вистински квалитетни блескави коса нокт

DEN 359.76
8 Парчиња Викинг Селтик Коса Клипови Гроздобер Селтик Шноли Сребро Селтик Коса Слајд Шноли Легура Јазол Косата Игли Викинг Селтик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Парчиња Викинг Селтик Коса Клипови Гроздобер Селтик Шноли Сребро Селтик Коса Слајд Шноли Легура Јазол Косата Игли Викинг Селтик

Разни стилови во еден сет : ќе добиете 8 парчиња на Викинг Селтик коса клипови шноли, различни стилови за

DEN 599.76
YFQHDD Жените Barrette Бела Сребро Голем Лак Куп Метал Коса Клип Pin Hairpin корејски рачно изработени Модни Додатоци (Боја : A)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YFQHDD Жените Barrette Бела Сребро Голем Лак Куп Метал Коса Клип Pin Hairpin корејски рачно изработени Модни Додатоци (Боја : A)

❥[Материјал] Косата клипови се направени од високогустина екопријателски легура и чипка, мека и нежна,

DEN 1938.24
Губење на ноктот клипови за жените густа коса Косата Ноктот Клипови Nonslip Големи Ноктот Клип за Жените се користи за Набивање/Тенка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Губење на ноктот клипови за жените густа коса Косата Ноктот Клипови Nonslip Големи Ноктот Клип за Жените се користи за Набивање/Тенка

【Големи Ноктот Косата Клипови за Дебели Долга Коса】6pcs различна боја:Црна, сина, црвена, зелена ,Порто

DEN 873.60
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
ERSHIYI 1 Пар 2бр/Set Коса Клипови, Симпатична Сјајна Кристал Мачка Уши Коса Клипови Прекрасна Barrettes Duckbill Клип Коса Додатоци(Розева)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ERSHIYI 1 Пар 2бр/Set Коса Клипови, Симпатична Сјајна Кристал Мачка Уши Коса Клипови Прекрасна Barrettes Duckbill Клип Коса Додатоци(Розева)

Издржливи, никогаш нема да исчезнат, без гребнатинка и гниење слободни, заштита на косата, едноставен и �

DEN 1624.80
3 Парчиња Акрилик Пеперутка Коса Канџи Пеперутка Желка-Школка Коса Клипови француски Дизајн Пеперутка Обликот на Косата Ноктот Клипови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Парчиња Акрилик Пеперутка Коса Канџи Пеперутка Желка-Школка Коса Клипови француски Дизајн Пеперутка Обликот на Косата Ноктот Клипови

Производот Количина : ќе добиете 3 еез пеперутка ноктот коса клипови во различни обрасци, убава и исклуч�

DEN 359.76
Франција Luxe Uptown Вилица - Токио
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Luxe Uptown Вилица - Токио

Овој мал коса клип е коса стил основни.Во Франција Luxe Uptown Вилица Класици е рачно изработени во Франција

DEN 912.00
YINMZ Моден Дизајн Геометриски Главата Носат Оцетна Киселина Коса Клип за Миење Лице Плоштадот Ајкула го Зграби Клип Пролет Клип
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ Моден Дизајн Геометриски Главата Носат Оцетна Киселина Коса Клип за Миење Лице Плоштадот Ајкула го Зграби Клип Пролет Клип

Тип : Мастило Шема Коса Канџи.Пол : ЖЕНИТЕ.Материјал : Оцетна Киселина.Применливи Сезона : Пролет, Лето, Ес

DEN 1509.60
PAGOW 6Pcs Панк Злато Коса Клипови Синџир со Клипови, Панк Tassel Косата Клипови за Жени и Девојчиња, конска опашка Мулти Влакно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PAGOW 6Pcs Панк Злато Коса Клипови Синџир со Клипови, Панк Tassel Косата Клипови за Жени и Девојчиња, конска опашка Мулти Влакно

Панк Tassel Коса Клипови : ќе добиете 6 Pcs Злато Партија Пром Коса Синџир, може да ги красат вашата коса да се

DEN 239.76
Цвет Коса Клипови во Собата, 6Pcs Флорални Коса Поклон Поставите Коса Додатоци за Девојки Флорални Коса, Лак за Бебе Toddles Тинејџерски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цвет Коса Клипови во Собата, 6Pcs Флорални Коса Поклон Поставите Коса Додатоци за Девојки Флорални Коса, Лак за Бебе Toddles Тинејџерски

За 3, цвет hairpin е погодна за девојки од сите возрасти.Таа е погодна за двете новороденче фотографија и дев

DEN 1440.00