• Обновено
Сјајот На Бојата Монистра Кристал Банана Конска Опашка Носителот Симпатична Обезбеди Контрола На Косата Не Се Лизга Менгеме Затворач Коса Клипови Кристал Коса До?

Сјајот На Бојата Монистра Кристал Банана Конска Опашка Носителот Симпатична Обезбеди Контрола На Косата Не Се Лизга Менгеме Затворач

Buyers rating:
DEN 191.76

Залиха

Пластични материјали – Овие ponytails држачот е изработен од пластика,кристал,здрав и светкавиот.Големина – 3.94 x 0.98 инчи,доволно Голема за да се стави сите на вашата коса и таа се одржи силна.Шарени тока може да ви направи стилски.Тие може да се одржи мојата коса во место, одржување на косата нагоре на топло/зафатен ден.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : шарени Големина : 3.94 x 0.98 инчи Количина : 2 парчиња Пакетот вклучува : 2 x конска опашка држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
Whaline Големи Божиќ Plaids Лак Клипови Црвена Зелена Решетки Коса Pin Bowknot Коса Barrettes со Бела Pompom Симпатична Коса Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Whaline Големи Божиќ Plaids Лак Клипови Црвена Зелена Решетки Коса Pin Bowknot Коса Barrettes со Бела Pompom Симпатична Коса Додатоци

Она што Ќе Добиете 5 парчиња лак за коса клипови се вклучени во пакетот, со деликатна и симпатична дизај�

DEN 359.76
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PENYU Слатка Домот Едноставна Девојки Кинески Стил-Натпревар Женската Коса Додатоци Антиката Headwear Змија Коса Држи Еден Збор Hairpin(Црна)

Точка Име : Змија Држи Коса,Фризура Tools.Материјал : Алуминиум.Боја : Бела,Црна.Должина : 18cm.Шаблон Тип : Едн�

DEN 189.12
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Fascigirl Големи Коса Ноктот Клип 2 ПАРЧИЊА Celluloid Косата Клипови за Густа Коса Силна Одржи Ноктот Коса Клипови Мода Вилица Клип
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fascigirl Големи Коса Ноктот Клип 2 ПАРЧИЊА Celluloid Косата Клипови за Густа Коса Силна Одржи Ноктот Коса Клипови Мода Вилица Клип

Декорација : косата ноктот клип со различни бои одговара на разни видови на облека, бои косата и фризури,

DEN 335.76
CDQYA 1PC Девојка Коса Ноктот Жените Опаѓањето на Стегачот го Зграби Коса Вилица Клип Зафат Barrettes корејски Стил Hairpin Стил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CDQYA 1PC Девојка Коса Ноктот Жените Опаѓањето на Стегачот го Зграби Коса Вилица Клип Зафат Barrettes корејски Стил Hairpin Стил

Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Совршен додаток з

DEN 3339.36
Yonger Жените Бисер Коса Додатоци за Коса Клипови Удира Клип Триаголник Коса, Игли за Патување Декорација Клип Hairpin
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yonger Жените Бисер Коса Додатоци за Коса Клипови Удира Клип Триаголник Коса, Игли за Патување Декорација Клип Hairpin

Алуминиумски материјал, издржлив, мазна и сјајна, лесен за употреба и удобно 1 парче, големината е како ш�

DEN 15.12
YINMZ Моден Дизајн Геометриски Главата Носат Оцетна Киселина Коса Клип за Миење Лице Плоштадот Ајкула го Зграби Клип Пролет Клип
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ Моден Дизајн Геометриски Главата Носат Оцетна Киселина Коса Клип за Миење Лице Плоштадот Ајкула го Зграби Клип Пролет Клип

Тип : Мастило Шема Коса Канџи.Пол : ЖЕНИТЕ.Материјал : Оцетна Киселина.Применливи Сезона : Пролет, Лето, Ес

DEN 1509.60
3 Парчиња Акрилик Пеперутка Коса Канџи Пеперутка Желка-Школка Коса Клипови француски Дизајн Пеперутка Обликот на Косата Ноктот Клипови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Парчиња Акрилик Пеперутка Коса Канџи Пеперутка Желка-Школка Коса Клипови француски Дизајн Пеперутка Обликот на Косата Ноктот Клипови

Производот Количина : ќе добиете 3 еез пеперутка ноктот коса клипови во различни обрасци, убава и исклуч�

DEN 359.76
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на

Една Големина Одговара на Повеќето : Interlocking Заби дизајн одговара на сите типови коса и фризури.Тоа е, ист

DEN 383.76
Косата Клипови Мода Жените Meatball Главата Коса Фиксна Птица Гнездо Кифла Создателот Сомот Коса Ноктот Конска Опашка Тока Коса Додатоци(Кафе)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Клипови Мода Жените Meatball Главата Коса Фиксна Птица Гнездо Кифла Создателот Сомот Коса Ноктот Конска Опашка Тока Коса Додатоци(Кафе)

Предмет тип : Губење на Ноктот.Matreial : Пластика / Смола.Стил : Кореја.Пол : Жените.Боја : Розова,Зелена,Blak,Koffee

DEN 75.12