• Обновено
EEKLSJ 1Pcs Жените Шноли Крстот Транспарентен Коса Рак Канџи Девојки сочинуваат Перење Алатка Додатоци за Декорација

EEKLSJ 1Pcs Жените Шноли Крстот Транспарентен Коса Рак Канџи Девојки сочинуваат Перење Алатка Додатоци за Декорација

Buyers rating:
DEN 1157.28

Залиха

Димензии : Должина е околу 10.5 СМ, ширина е околу 5 CM.материјал : пластика.Забот чешел дизајн, ефективни анти-пропадна : Заб чешел дизајн, нема да го оштети скалпот, ефективни анти-пропадна, може да се стега на косата, и не е лесно да се изгубат.Тоа е исто така погоден за големи косата волумен и голема големина има силен стегање сила.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Име : Hairpin Size : Должина е околу 10.5 СМ, ширина е околу 5 CM.материјал : пластика.Забот чешел дизајн, ефективни анти-пропадна : Заб чешел дизајн, нема да го оштети скалпот, ефективни анти-пропадна, може да се стега на косата, и не е лесно да се изгубат.Тоа е исто така погоден за големи косата волумен и голема големина има силен стегање сила.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Пакет се Вклучени : 1set x Коса pin Please забелешка : ве Молиме дозволено 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

780 Парчиња Девојки Коса Додатоци Поставите Бонбони Боја Headdress Hairpin Гумени Бендот Комбинација Сет, Еластична Гума Бендови,

【780 Парче Сет】 : Овој девојки коса додаток сет содржи 600 еластична бендови, 100 парична казна коса бендови

DEN 751.20
PRETYZOOM Шарени Коса Barrettes Коса Клипови Мини Моден Коса Додатоци за Коса, Игли за Коса Канџи за Девојки Бебе Партија на Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PRETYZOOM Шарени Коса Barrettes Коса Клипови Мини Моден Коса Додатоци за Коса, Игли за Коса Канџи за Девојки Бебе Партија на Косата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 402.96
JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја

YSYSPJM На hairpin не е лесно да се промени бојата, е издржлив, тешко да се пробие, и може да се користи.Косата кл�

DEN 676.32
SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични

Висок квалитет : Овие домот на косата клипови се направени од алуминиум, многу издржливи, сјајна и изгле�

DEN 311.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
Вечно Во Килибар Виножито Големи Коса Ноктот, Големи, Nonslip, & Трајни Ноктот Клип , Силна Одржи на Косата Клипови за Дебели & Тенка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вечно Во Килибар Виножито Големи Коса Ноктот, Големи, Nonslip, & Трајни Ноктот Клип , Силна Одржи на Косата Клипови за Дебели & Тенка

неговата коса ноктот е рачно изработени од високо квалитетни целулоза ацетат листови, кој е природен ек

DEN 95.76
Uonlytech 100pcs Двојно Prong Коса Клипови Метал Алигатор на Косата Клипови за Коса, Игли Sectioning Клипови Barrettes за Коса Екстензии
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Uonlytech 100pcs Двојно Prong Коса Клипови Метал Алигатор на Косата Клипови за Коса, Игли Sectioning Клипови Barrettes за Коса Екстензии

Објектот е фризерски клип, кој може цврсто клип косата со леснотија.Уникатен дизајн, совршено погодни з�

DEN 402.96
Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за

Пакет содржина : ќе добиете 10 парчиња X облик на косата игли кој е дизајниран со злато и сребро боја довол

DEN 807.84
Косата Клипови Мода Жените Meatball Главата Коса Фиксна Птица Гнездо Кифла Создателот Сомот Коса Ноктот Конска Опашка Тока Коса Додатоци(Кафе)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Клипови Мода Жените Meatball Главата Коса Фиксна Птица Гнездо Кифла Создателот Сомот Коса Ноктот Конска Опашка Тока Коса Додатоци(Кафе)

Предмет тип : Губење на Ноктот.Matreial : Пластика / Смола.Стил : Кореја.Пол : Жените.Боја : Розова,Зелена,Blak,Koffee

DEN 75.12
Сјајот На Бојата Монистра Кристал Банана Конска Опашка Носителот Симпатична Обезбеди Контрола На Косата Не Се Лизга Менгеме Затворач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сјајот На Бојата Монистра Кристал Банана Конска Опашка Носителот Симпатична Обезбеди Контрола На Косата Не Се Лизга Менгеме Затворач

Пластични материјали – Овие ponytails држачот е изработен од пластика,кристал,здрав и светкавиот.Големина �

DEN 191.76
Zhaocaimao Преносни Корејски Коса Додатоци Фризура Стил Алатки Пластични Фризерски Клип Крокодил Barrettes Губење На Контрола Стеги
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zhaocaimao Преносни Корејски Коса Додатоци Фризура Стил Алатки Пластични Фризерски Клип Крокодил Barrettes Губење На Контрола Стеги

Тип На Производ : Коса Клип.Материјал : Пластика.Боја : Како што е прикажано.Големина : 10*0.7 cm.Пакет содржи :

DEN 439.20
Франција Luxe Uptown Вилица - Токио
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Luxe Uptown Вилица - Токио

Овој мал коса клип е коса стил основни.Во Франција Luxe Uptown Вилица Класици е рачно изработени во Франција

DEN 912.00
Snadulor 19 Парови 2.8 Инчи Бебе Девојка Лакови за Коса Клипови Barrettes Алигатор Клип Коса Додатоци за Малку Девојки Децата и Тинејџерите.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Snadulor 19 Парови 2.8 Инчи Бебе Девојка Лакови за Коса Клипови Barrettes Алигатор Клип Коса Додатоци за Малку Девојки Децата и Тинејџерите.

Количина : 19 парови на лакови за коса клипови во случајни бои,количината е доволна за задоволување на ва�

DEN 527.76
30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30pcs Брада Коса Монистра Легура Косата Плетење Монистра DIY Накит Додатоци, Мушка Dreadlocks DIY Додатоци за Плетенки Нараквици

[Ретро Стил] : Викинг руна модели, ретро стил, антички метал завршува им даде на овие зрнца одличен изглед

DEN 251.76
Tebatu Коса Клип,Жените Минималистички Полн Сјај Трепет Кристал Страна Буква Хумор Зборови Метал Шноли Клуб Партија Barrettes 6 Стилови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tebatu Коса Клип,Жените Минималистички Полн Сјај Трепет Кристал Страна Буква Хумор Зборови Метал Шноли Клуб Партија Barrettes 6 Стилови

Косата додатоци се практични и издржливи.Помогне да се направи вашиот уникатен стилови на косата.Таа е �

DEN 71.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Цвет Коса Клипови во Собата, 6Pcs Флорални Коса Поклон Поставите Коса Додатоци за Девојки Флорални Коса, Лак за Бебе Toddles Тинејџерски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цвет Коса Клипови во Собата, 6Pcs Флорални Коса Поклон Поставите Коса Додатоци за Девојки Флорални Коса, Лак за Бебе Toddles Тинејџерски

За 3, цвет hairpin е погодна за девојки од сите возрасти.Таа е погодна за двете новороденче фотографија и дев

DEN 1440.00
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издр

DEN 384.00