• Обновено
YINMZ Моден Дизајн Геометриски Главата Носат Оцетна Киселина Коса Клип за Миење Лице Плоштадот Ајкула го Зграби Клип Пролет Клип Жените Коса Додатоци(Мала Квадратна)

YINMZ Моден Дизајн Геометриски Главата Носат Оцетна Киселина Коса Клип за Миење Лице Плоштадот Ајкула го Зграби Клип Пролет Клип

Buyers rating:
DEN 1509.60

Залиха

Тип : Мастило Шема Коса Канџи.Пол : ЖЕНИТЕ.Материјал : Оцетна Киселина.Применливи Сезона : Пролет, Лето, Есен и Зима.Шаблон Тип : Геометриски Крава Шема.Шаблон Тип : Геометриски Крава Pattern Material : Оцетна Acid Applicable Сезона : Пролет, Лето, Есен и Winter Applicable Сцена : Casual Style : Fashion Gender : WOMENType : Мастило Шема Коса Claws Package : 1 парче коса од ноктот/пролет clip Please овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци 1-2 см грешка.Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлина од светлината,вистински боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографии е прикажано.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JJYGXYG Мода Солидна Боја Ноктот Клип Големи Barrette Коса Канџи Бања Клип конска опашка Клип за Жени, Девојки Коса Додатоци (Боја

YSYSPJM На hairpin не е лесно да се промени бојата, е издржлив, тешко да се пробие, и може да се користи.Косата кл�

DEN 676.32
Snadulor 19 Парови 2.8 Инчи Бебе Девојка Лакови за Коса Клипови Barrettes Алигатор Клип Коса Додатоци за Малку Девојки Децата и Тинејџерите.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Snadulor 19 Парови 2.8 Инчи Бебе Девојка Лакови за Коса Клипови Barrettes Алигатор Клип Коса Додатоци за Малку Девојки Децата и Тинејџерите.

Количина : 19 парови на лакови за коса клипови во случајни бои,количината е доволна за задоволување на ва�

DEN 527.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHISAN Коса Канџи, Голем Ајкула Клип, од Легиран Headwear, Опашот на Обликот на Косата Канџи, Шупливи Коса Barrettes, Романтични

Висок квалитет : Овие домот на косата клипови се направени од алуминиум, многу издржливи, сјајна и изгле�

DEN 311.76
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Luxe Couture Вилица - Шеќер Вар

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издр

DEN 384.00
YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ Прекрасна Симпатична Жените Орев Стереоскопски Еленов Печурки Девојки корејски Коса Додатоци Божиќ Hairpin Деца Коса Клип Божиќ

Пол : Жени,Деца.Шаблон Тип : Цртан Филм,Стереоскопски Еленов,Љубов Срцето Лак,Дедо Мраз.Тип : Деца Коса Кл�

DEN 1048.80
6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 КОМПЈУТЕРИ Мали Коса Ноктот Клипови 1.4 Инчен Желка Ноктот Клипови за Жени, Девојки Мини Големина Леопард Печати на доградба на

Една Големина Одговара на Повеќето : Interlocking Заби дизајн одговара на сите типови коса и фризури.Тоа е, ист

DEN 383.76
3 Парчиња Акрилик Пеперутка Коса Канџи Пеперутка Желка-Школка Коса Клипови француски Дизајн Пеперутка Обликот на Косата Ноктот Клипови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Парчиња Акрилик Пеперутка Коса Канџи Пеперутка Желка-Школка Коса Клипови француски Дизајн Пеперутка Обликот на Косата Ноктот Клипови

Производот Количина : ќе добиете 3 еез пеперутка ноктот коса клипови во различни обрасци, убава и исклуч�

DEN 359.76
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AWAYTR Кристал смола коса клип - 5Pack Половина балон Проширување Hairpin Коса Канџи Косата Пунџа Носителите на Додатоци За Жени(5

Секое парче коса чешли доаѓа внимателно wraped, Ако ви се потребни вистински квалитетни блескави коса нокт

DEN 359.76
Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Youdert 10 Парчиња X Облик на Косата Игли Кристал Коса Barrette Симпатична Метал Сјајна Коса Клип Сјајот на Косата Pin Додатоци за

Пакет содржина : ќе добиете 10 парчиња X облик на косата игли кој е дизајниран со злато и сребро боја довол

DEN 807.84
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76