• Обновено
FixtureDisplays® Жица Затворач МИЛЕНИЧЕ Тегла 1500 ml Зачин Тегла Печат Боја Масло за Складирање Тегла Сад Заклучување 18615-1500ML-12PK-2D

FixtureDisplays® Жица Затворач МИЛЕНИЧЕ Тегла 1500 ml Зачин Тегла Печат Боја Масло за Складирање Тегла Сад Заклучување 18615-1500ML-12PK-2D

Buyers rating:
DEN 1824.24

Залиха

Тела Прикажува Жица Затворач МИЛЕНИЧЕ Тегла 1500 ml Зачин Тегла Печат Боја Масло за Складирање Тегла Сад Заклучување 18615-1500 ML .Оваа филозофите на херметичкиот Запечатена Пластична Тегла е одлично за складирање на жита, кафе, грав, чај лисја, макарони, ореви, бонбони, кујна зачини, итн.Производ max дијаметар 4.22".Вкупната висина е 8.27".Капацитетот е 527 ОЗ (1500ml).Jar себе (withouut содржина) бруто тежина е 6.34 оз.Ова губење содржи не ' рѓосувачки челик заклучување стеги.Направени од храна одделение јасно ПЕТ пластика.Домашно МИЛЕНИЧЕ просечната дебелина : 1/20"(1.2 mm).Затворен херметички и вода-тесна.Не се скрши, како стакло мејсон тегли се направи.Нема повеќе прстот посочувајќи на деца, сопруг, или себе си.Нерѓосувачки челик затворач, фирма и ' рѓа resistent.Силикон заптивка печат прстен може да се отстрани за чистење.Инсталации, исто така може да бидат отстранети за перење.Ве молиме означете овие рака мие само.Некои сад за миење фен топлина може да ја оштети тегла.Fixture Displays Жица Затворач МИЛЕНИЧЕ Тегла 1500 ml Зачин Тегла Печат Боја Масло за Складирање Тегла Сад Заклучување 18615-1500 ML-12 PK-2 D.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Етерично Масло Набавка Комплет - Виолетово, Сино, Жолто Ролери Шишиња, Крем Тегли, Спреј и Dropper Шишиња, Funnels, Шише Капаче Смена,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Етерично Масло Набавка Комплет - Виолетово, Сино, Жолто Ролери Шишиња, Крем Тегли, Спреј и Dropper Шишиња, Funnels, Шише Капаче Смена,

Вашиот Комплет Вклучува 28 парчиња : (1) – 5 унца HDPE етерично масло безбедно сива пластика предизвика спре�

DEN 454.80
3.3 оз (100ml) Килибар Круг Стаклени Шишиња Празни Refillable Стакло Dropper Шишиња со Стаклено Око Dropper Шминка Козметички Етерично
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3.3 оз (100ml) Килибар Круг Стаклени Шишиња Празни Refillable Стакло Dropper Шишиња со Стаклено Око Dropper Шминка Козметички Етерично

3 3.3 оз (100) ml, Килибар Стаклени Шишиња, со Стакло Droppers, и Црни Капи.Килибар стакло ги штити од штетните UV зр

DEN 263.76
ValourGo Патување Шишиња Поставите TSA Одобрени со Refillable Силикони Течење Доказ Вентил и Патување Додатоци за Течност - 2 Pack
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ValourGo Патување Шишиња Поставите TSA Одобрени со Refillable Силикони Течење Доказ Вентил и Патување Додатоци за Течност - 2 Pack

Стилски и Преносни никогаш не треба да донесе некои целосна шишиња на toiletries (1)За патување шишиња постав

DEN 167.76
QuickNet Подигнат Кабел Собранието
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QuickNet Подигнат Кабел Собранието

Ги исполнува или го надминува ISO / IEC 11801, минлив исхемичен напад / EIA568В 3, минлив исхемичен напад6045 (FOCIS5), ми

DEN 12602.88
Welecom 15ml Јасно Усна Сјај Стискаш Цевки Lipgloss Цевки,Мини Мека Козметички Стискаш Цевки Усна Сјај Контејнери Празни,Refillable
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Welecom 15ml Јасно Усна Сјај Стискаш Цевки Lipgloss Цевки,Мини Мека Козметички Стискаш Цевки Усна Сјај Контејнери Празни,Refillable

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Јасно усна сјај контејнери се направени на ЈП материјал,кој е мека,мирис за слободни и

DEN 431.76
КООРДИНАТОР Gtunji Јасно Refillable Козметички Празни Шишиња Течни Рака Sanitizer Пластични Шишиња Патување Контејнери Шишиња со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

КООРДИНАТОР Gtunji Јасно Refillable Козметички Празни Шишиња Течни Рака Sanitizer Пластични Шишиња Патување Контејнери Шишиња со

Сина јасно пластични шишиња се лесни за идентификување на содржината во внатрешноста.Заврткана и флип �

DEN 215.76
Kesell 10pcs Етерично Масло Roll-во Шишиња со Алуминиумска Капа, 10ml Матирано Пурпурна Стакло Парфем Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kesell 10pcs Етерично Масло Roll-во Шишиња со Алуминиумска Капа, 10ml Матирано Пурпурна Стакло Парфем Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик

Совршен за разводнета примероци или мала серија мешавини, Етерични масла / меша, ЕМ мешавини, Парфем Мас�

DEN 286.80
100 Pack 3 Ml Транспарентен Пресврт Пенкала Празни Помине Масло Пенкало, Четка, Cuticle Масло Пенкало Козметички Усна Сјај Сад Applicators
 • Обновено
Ценетост на стоката:

100 Pack 3 Ml Транспарентен Пресврт Пенкала Празни Помине Масло Пенкало, Четка, Cuticle Масло Пенкало Козметички Усна Сјај Сад Applicators

Пакет содржина : 100 парчиња транспарентен пресврт пенкала, Секој цевка капацитет : 3 ml, погоден за патувањ

DEN 311.76
TopshopCreative Фиока Тип Десктоп Складирање Кутија Козметички Складирање Кутија, Боја Голем Капацитет, Погодна за Спалната соба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TopshopCreative Фиока Тип Десктоп Складирање Кутија Козметички Складирање Кутија, Боја Голем Капацитет, Погодна за Спалната соба,

❤Лесно да се избере : Шарени остатоци складирање кутија, со различни бои, инсталацијаслободен шалче, мо�

DEN 1728.00
Стакло Refillable Парфем Шише 30 ml Преносни Плоштадот Празна Чаша Парфем Atomizer Шише Јасно Спреј Стаклено Шише Atomizer Сад со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стакло Refillable Парфем Шише 30 ml Преносни Плоштадот Празна Чаша Парфем Atomizer Шише Јасно Спреј Стаклено Шише Atomizer Сад со

Капацитет : 30ml, големина : 42x93mm / 1.65x3.66 инчи; боја : транспарентна, црна, можете да користите различни парф�

DEN 1344.00
4 Парчиња 3.5 g Празни Кармин Цевки Refillable Lip Balm Цевки Усна Сјај Цевка Носителот на Контејнерите со Капаци за DIY Сочинуваат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парчиња 3.5 g Празни Кармин Цевки Refillable Lip Balm Цевки Усна Сјај Цевка Носителот на Контејнерите со Капаци за DIY Сочинуваат

Капацитет : 3.5 g; Надворешниот дијаметар : 20mm; Внатрешен дијаметар : 12.1 мм; Висина : 71mm; Боја : Надворешниот Ц

DEN 181.68
Рака Sanitizer Носители, Shynek 40pcs Празни Патување Шише Големина и Keychain Носители Сет Вклучуваат 20pcs Флип Капа за Обновливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рака Sanitizer Носители, Shynek 40pcs Празни Патување Шише Големина и Keychain Носители Сет Вклучуваат 20pcs Флип Капа за Обновливи

УБАВО КОМБИНАЦИЈА – Shynek 40pcs keychain носителите на собата доаѓа со 20 парчиња на флип капа за обновливи шишињ

DEN 479.76
ICYANG Помине Масло Пенкало, 10 Парчиња Cuticle Празни Помине Масло Пенкало со Четка за Cuticle Масло Апликатори, Козметички Заби
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ICYANG Помине Масло Пенкало, 10 Парчиња Cuticle Празни Помине Масло Пенкало со Четка за Cuticle Масло Апликатори, Козметички Заби

Мултифункционален козметички пресврт пенкало : тие може да се користи за пополнување усна сјај, ноктите

DEN 263.76