• Обновено
КООРДИНАТОР Gtunji Јасно Refillable Козметички Празни Шишиња Течни Рака Sanitizer Пластични Шишиња Патување Контејнери Шишиња со Флип Капи 50МЛ - Овална Дизајн (Сина)

КООРДИНАТОР Gtunji Јасно Refillable Козметички Празни Шишиња Течни Рака Sanitizer Пластични Шишиња Патување Контејнери Шишиња со

Buyers rating:
DEN 215.76

Залиха

Сина јасно пластични шишиња се лесни за идентификување на содржината во внатрешноста.Завртка-на и флип капа блузи со добра airtightness и fillability направи тоа лесно да се рефил и нека ти се издаваат само правото износот што треба.Ќе добиете 30 празни пластични шишиња 50мл/1.7 унци со флип капи, кои можат да ги задоволат сите ваши потреби да се земе козметика течности како што се лосион, шампон, клима уред, парфем, телото крем и други козметички течности.Празни лосион шишиња се направени од ПЕТ материјал со карактеристики на лесни, пауза-отпорни и leakproof.Плус, ова пластични шишиња се меки доволно да се притисне лесно.И удобен за носење на авиокомпанијата.Нашата рака sanitizer сад има различен дизајн од други пластични мали шишиња на пазарот.Единствена овална форма е дури и повеќе посебни и тоа е поудобно да се одржи.Овие мини патување патување toiletry шишиња може да се одржи доволно toiletries, sunblocks, козметика или други лични течности за бизнис патување, одмор, патување, патување, салата, училиште или активности на отворено и сл.Исто така, тоа е добар избор, како примерок шишиња со вашите клиенти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Welecom 15ml Јасно Усна Сјај Стискаш Цевки Lipgloss Цевки,Мини Мека Козметички Стискаш Цевки Усна Сјај Контејнери Празни,Refillable
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Welecom 15ml Јасно Усна Сјај Стискаш Цевки Lipgloss Цевки,Мини Мека Козметички Стискаш Цевки Усна Сјај Контејнери Празни,Refillable

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Јасно усна сјај контејнери се направени на ЈП материјал,кој е мека,мирис за слободни и

DEN 431.76
Readygo Тоа е Совршен Избор за Вас Креативни 5 во 1 Преносни Гаргара Првенство Шампон Под-Шише Чешел Make-up Огледало Патување Миење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Readygo Тоа е Совршен Избор за Вас Креативни 5 во 1 Преносни Гаргара Првенство Шампон Под-Шише Чешел Make-up Огледало Патување Миење

Креативни 5 во 1 Преносни Гаргара Првенство Шампон ПодШише Чешел Makeup Огледало Патување Миење Колекции, С

DEN 2097.60
Kesell 10pcs Етерично Масло Roll-во Шишиња со Алуминиумска Капа, 10ml Матирано Пурпурна Стакло Парфем Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kesell 10pcs Етерично Масло Roll-во Шишиња со Алуминиумска Капа, 10ml Матирано Пурпурна Стакло Парфем Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик

Совршен за разводнета примероци или мала серија мешавини, Етерични масла / меша, ЕМ мешавини, Парфем Мас�

DEN 286.80
QuickNet Подигнат Кабел Собранието
  • Обновено
Ценетост на стоката:

QuickNet Подигнат Кабел Собранието

Ги исполнува или го надминува ISO / IEC 11801, минлив исхемичен напад / EIA568В 3, минлив исхемичен напад6045 (FOCIS5), ми

DEN 12602.88
JIXIAN 5-20ML Метал Алуминиум Преносни Refillable Парфем Шише Козметички Сад Празни Спреј Atomizer Патни Под-Шише (Боја : 8ML Пурпурна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JIXIAN 5-20ML Метал Алуминиум Преносни Refillable Парфем Шише Козметички Сад Празни Спреј Atomizer Патни Под-Шише (Боја : 8ML Пурпурна

1.Themini парфем спреј шише е мал и лесен доволно за да се стави во yourpocket или чанта, што ќе уживате во прекрас�

DEN 940.80
6 Пакети Матирано Стакло Спреј Шише Патување Спреј Шишиња Парфем Atomizer Фина Магла Спреј Шишиња DIY Празна Шише За Етерични Масла,Парфеми,Козметика
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6 Пакети Матирано Стакло Спреј Шише Патување Спреј Шишиња Парфем Atomizer Фина Магла Спреј Шишиња DIY Празна Шише За Етерични Масла,Парфеми,Козметика

Направен од дебела Матирано Стакло Материјал,Здрав и не е лесно да се breaking.Capacity : 15ml / 0.5 oz,size : 28mm*95mm;30ml / 1oz,s

DEN 311.76
FixtureDisplays® Жица Затворач МИЛЕНИЧЕ Тегла 1500 ml Зачин Тегла Печат Боја Масло за Складирање Тегла Сад Заклучување 18615-1500ML-12PK-2D
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FixtureDisplays® Жица Затворач МИЛЕНИЧЕ Тегла 1500 ml Зачин Тегла Печат Боја Масло за Складирање Тегла Сад Заклучување 18615-1500ML-12PK-2D

Тела Прикажува Жица Затворач МИЛЕНИЧЕ Тегла 1500 ml Зачин Тегла Печат Боја Масло за Складирање Тегла Сад З�

DEN 1824.24
Tengan Lip Balm Изработката Комплет, Lip Balm Сад Фах Комплет со се Пополни Послужавник и Шпатула, 50 Јасно Празни Lip Balm Контејнери
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Tengan Lip Balm Изработката Комплет, Lip Balm Сад Фах Комплет со се Пополни Послужавник и Шпатула, 50 Јасно Празни Lip Balm Контејнери

Добар Материјал : Овој DIY усна глазура цевка транспарентен круг цевка се направени на прилично топ квали

DEN 479.76
OSALADI 2 парчиња Суб - Шишиња Копче Прстен Фармацевт Празна Шише Контејнери Копче Синџир Refillable Лосион Течни Козметички Шише
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OSALADI 2 парчиња Суб - Шишиња Копче Прстен Фармацевт Празна Шише Контејнери Копче Синџир Refillable Лосион Течни Козметички Шише

2 парчиња Преносни Шише Парфем и Шише Покрие Шише Покрие Keychain.Направени од висока класа СТП, пластичен м�

DEN 324.00
4 Парчиња 3.5 g Празни Кармин Цевки Refillable Lip Balm Цевки Усна Сјај Цевка Носителот на Контејнерите со Капаци за DIY Сочинуваат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парчиња 3.5 g Празни Кармин Цевки Refillable Lip Balm Цевки Усна Сјај Цевка Носителот на Контејнерите со Капаци за DIY Сочинуваат

Капацитет : 3.5 g; Надворешниот дијаметар : 20mm; Внатрешен дијаметар : 12.1 мм; Висина : 71mm; Боја : Надворешниот Ц

DEN 181.68