• Обновено
Ohaus D50WQV Defender 5000 База од не ' Рѓосувачки Челик

Ohaus D50WQV Defender 5000 База од не ' Рѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 2392.80

Залиха

Ohaus D50 WQV Defender 5000 Нерѓосувачки Челик База со Гаранција.На OHAUS следната генерација Defender 5000 W Серија база нуди издржливост за најсложените на индустриски апликации.W серија карактеристики на влага-заштитени една точка оптоварување клетки, од не ' рѓосувачки челик изградба, не се лизга гумени прилагодливи нозе, отстранлив нерѓосувачки челик мерење тави и интегрирани израмнување меурчиња.Максимална не-одобрени со резолуција од 1 : 15,000 d ги задоволува потребите на индустриски мерење апликации кои бараат екстремна прецизност.Construction304-одделение од нерѓосувачки челик платформа, од не ' рѓосувачки челик рамка, IP67 оптоварување ќелија, не се лизга прилагодливи гумени нозе, ниво indicator Design Features150% капацитет заштита од преоптоварување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

OHAUS D25RQR Defender 5000 База
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OHAUS D25RQR Defender 5000 База

OHAD25 RQR Defender 5000 База со Гаранција.На OHAследната генерација Defender 5000 Р Серија база нуди издржливост за најсл

DEN 12607.68
Mophorn 14T/30000lb Добиток Скала Комплет Висока Прецизност Индикатор Кат Скала Комплет Водоотпорен Материјал од Животинско Скала
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mophorn 14T/30000lb Добиток Скала Комплет Висока Прецизност Индикатор Кат Скала Комплет Водоотпорен Материјал од Животинско Скала

Капацитет : Капацитет : 2.5 Т / 5000lb, Индикатор Димензија : 248x158x159.5mm / 9.8x6.2x6.3inch.Пакет Содржина : 1 x Мерење Индик

DEN 2145.60