• Обновено
Gillette Венера Екстра Мазна Чувствителни Женска Жилет Сечилото Refills, 4 Брои, Наменета за Жените со Чувствителна Кожа

Gillette Венера Екстра Мазна Чувствителни Женска Жилет Сечилото Refills, 4 Брои, Наменета за Жените со Чувствителна Кожа

Buyers rating:
DEN 479.28

Залиха

5 НОЖЕВИ ЗА ТРАЕН МАЗНА : Ова женски жилет има 5 ножеви и Skin Elixir lubrastrip за планирам, да достави дополнителна мазно бричење што трае, со до 0% иритација (НИ Потрошувачите Студија Февруари 2018).ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Секој сечилото рефил трае и до еден месец (врз основа на два пати/неделно бричат); само го користите и да го замени кога сте подготвени за нова.ЛЕСНА ПЛАНИРАМ : Вграден-во Чувствителни Skin Elixir lubrastrip за мазна, плови избричат.ЗАШТИТА на КОЖАТА : вода-се активира лента на влага обезбедува 10x* повеќе подмачкување да се заштитат вашата кожа против nicks, прекини и иритација (*vs Simply3 Чувствителни).НЕЖНО ЕФЕКТИВНИ : На жилет е дијамант-како обложени сечива донесе мека, мазна планирам да секој удар, за 100% мазна кожа.Избричат право, не повеќе.Било Венера сечилото рефил одговара на било Венера се справи со жилет (освен Едноставно Венера и Венера Срамни Влакна, Жилет). 5-ножеви; распоредени поблиску заедно; за поблизу бричат и намален притисок на сечилото vs Daisy 2-ножот за еднократна употреба.Заштитна лента на влага со еден допир на алое за непречено планирам.Нема 1. Жилет бренд се користи од страна на женски дерматолозите.Стил : 4 Refills.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ХАЈД 13125 жилети
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ХАЈД 13125 жилети

0.009Инчи дебела.Индустриски квалитет на челик.Поединечно завиткани за безбедност.Обновливи фармацевт п�

DEN 324.24
30 Astra Жилети + 1 Пакет IHA Styptic Стапови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

30 Astra Жилети + 1 Пакет IHA Styptic Стапови

Производителот гаранција може да не се применува 30 Astra Жилети (6 пакети од 5 жилети) 1 пакет IHA styptic стапчињ�

DEN 267.84
Долар Избричат Клубот 6-Жилет Сечилото Стартер Сет за Екстра Затворете ги Избричат Отсекува со Прецизност 1 рачка, 2x 6-сечилото
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Долар Избричат Клубот 6-Жилет Сечилото Стартер Сет за Екстра Затворете ги Избричат Отсекува со Прецизност 1 рачка, 2x 6-сечилото

Коло од оваа совршена отсекува со Земјитеомилени Избричат Путер и Пост Избричат Dew, и проверете го нашио

DEN 323.76
Personna Жените 5 Жилет Сечилото најголемиот Дел Пакет на 24 Замена Касети Само За Personna Жилети - Рачка Не се Опфатени Со Овој
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Personna Жените 5 Жилет Сечилото најголемиот Дел Пакет на 24 Замена Касети Само За Personna Жилети - Рачка Не се Опфатени Со Овој

American Heritage : Personna беше првата компанија да воведе безбедносни жилет во НАС.Денес нивните жилети за жените

DEN 838.80
Пердув Бр 50/55 Замена На Ножот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пердув Бр 50/55 Замена На Ножот

Пакетот димензија на производот е 3"L x 3"W x 7"H Земјата на потекло е Јапонија.Без прекини или режа острат не�

DEN 429.60
Бричење Фабрика За Бричење Групи - 2
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бричење Фабрика За Бричење Групи - 2

Нашата палета на Едвин Jagger бричење поставува е меѓу најдобрите ќе се најде насекаде во светот.Високо по�

DEN 167.76