• Обновено
G. S германски Одделение Челик Сет од 5 Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за 10 Инструмент+ 5 Стоматолошки 3 Парче Сет германски Оддел?

G. S германски Одделение Челик Сет од 5 Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за 10 Инструмент+ 5 Стоматолошки

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕЛИК СЕТ ОД 5 СТОМАТОЛОШКИ АВТОКЛАВ СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА РЕК КУТИЈА ПОСЛУЖАВНИК ЗА 10 ИНСТРУМЕНТ+ 5 СТОМАТОЛОШКИ 3 ПАРЧЕ СЕТ ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕЛИК НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕЛИК СЕТ ОД 5 СТОМАТОЛОШКИ АВТОКЛАВ СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА РЕК КУТИЈА ПОСЛУЖАВНИК ЗА 10 ИНСТРУМЕНТ+ 5 СТОМАТОЛОШКИ 3 ПАРЧЕ СЕТ ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕЛИК НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hu-Friedy IMN4167Q Серија Големи Бесконечност 16 Инструмент П Касета со Додаток Област, 10.5 Должина, 8 Ширина, 1.25 Висина, Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hu-Friedy IMN4167Q Серија Големи Бесконечност 16 Инструмент П Касета со Додаток Област, 10.5 Должина, 8 Ширина, 1.25 Висина, Црна

Исто така, на располагање во 8" x 11" x 1.25" (203 mm x 280 mm x 32 mm) големина на (IM4160) или 12 инструмент верзија со поголе�

DEN 4434.24
Стоматолошки Стерилизација Кутија Багажник, Стоматолошки Хируршки Стерилизација Складирање Кутија Дезинфекција Фах Клиника Хируршки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Стоматолошки Стерилизација Кутија Багажник, Стоматолошки Хируршки Стерилизација Складирање Кутија Дезинфекција Фах Клиника Хируршки

Направени од високо квалитетни пластични, долг животен век, сигурен и издржлив да ја користите.Количка �

DEN 314.16
Стерилизација Касета Фах Управување со Премиум Дизајн Стоматолошки Хируршки лабораторија 7.25Х5.75X1.4 ARTMAN Бренд со Мудро Linkers
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Стерилизација Касета Фах Управување со Премиум Дизајн Стоматолошки Хируршки лабораторија 7.25Х5.75X1.4 ARTMAN Бренд со Мудро Linkers

Идеален за да ги стерилизирате сет од 10 инструменти.Димензии се 7.25"Х5.75"X1.25".Постојат два силикон attchments на

DEN 324.00