• Обновено
Американската Занаети Duotone Сјајот Cardstock 12x12-Калинка 15 по Пакет

Американската Занаети Duotone Сјајот Cardstock 12x12-Калинка 15 по Пакет

Buyers rating:
DEN 671.28

Залиха

Американската Занаети. 718813716772. DT71-677. АМЕРИКАНСКАТА ЗАНАЕТИ-Дуо на Ѕвонење Сјајот Cardstock.Оваа тешка категорија сјајот хартија пакети блескави удар.Овој пакет содржи петнаесет идентични 12x12 инчен листови на сјајот cardstock.Достапни во различни бои : секој се продава одделно.Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

2 Инчен Желе Боја Картичка Акции 16 Џебови Фотографии Носителот Keychain Врзива Албуми Фото Држачот на Мини Фото Албум(2inch,Сина)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Инчен Желе Боја Картичка Акции 16 Џебови Фотографии Носителот Keychain Врзива Албуми Фото Држачот на Мини Фото Албум(2inch,Сина)

2 инчи големина : 4.8*6.2*2cm,може да се стави 16 фотографии во рок од 3,5*5.5 cm, и поклопецот исто така, може да се с�

DEN 106.56
Пакет од 20 А4 Големина Сјајот Занает Хартија Искра Shinny Занает Листови, Сјајот Cardstock Уметности и Занаети Материјали за Занаетчиски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пакет од 20 А4 Големина Сјајот Занает Хартија Искра Shinny Занает Листови, Сјајот Cardstock Уметности и Занаети Материјали за Занаетчиски

[Вредност Пакет] Вкупно 20 листови сјајот хартија со злато и сребро боја може целосно да ги исполни вашит�

DEN 239.76
150 Темно Сина Лен 80 Покрие Листови Хартија - 3.5 X 5.5 (3.5Х5.5 Инчи) USPS Стандард Разгледница Картичка Големина - 80 lb/Фунти
  • Обновено
Ценетост на стоката:

150 Темно Сина Лен 80 Покрие Листови Хартија - 3.5 X 5.5 (3.5Х5.5 Инчи) USPS Стандард Разгледница Картичка Големина - 80 lb/Фунти

Темно сина боја мешавини со и убаво комплименти многу други посветли бои, иако тоа е премногу темна, за �

DEN 455.76
12 x 12 Cardstock - Морнарица (50 Количина.) | Совршен за креирање на Бизнис Картички, Слој Картички, Покани, Занаети, различни Уметнички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12 x 12 Cardstock - Морнарица (50 Количина.) | Совршен за креирање на Бизнис Картички, Слој Картички, Покани, Занаети, различни Уметнички

Димензии : 12 x 12 Cardstock во 12 x 12 во / 12" x 12" / 304.8 mm x 304.8 mm.Количина : Пакет од 50 години Боја : Морнарица е класиче

DEN 574.80
Првото Издание FSC 8x8 Хартија Блум & Прашувам-48 Лист Подлога, 200gsm тешка категорија Cardstock, Киселина & Lignin Слободни, Соја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Првото Издание FSC 8x8 Хартија Блум & Прашувам-48 Лист Подлога, 200gsm тешка категорија Cardstock, Киселина & Lignin Слободни, Соја

Производителот гаранција може да не се применува 48 ЛИСТОВИ се Задржи на изработката со браник 48 листови

DEN 441.84