• Обновено
Бебе Заштитен Штит Капи, Уво капи,Изолација капи за Бебе Отворен Патување, Анти-Капки Маски, Бебе(3-18 Месеци)

Бебе Заштитен Штит Капи, Уво капи,Изолација капи за Бебе Отворен Патување, Анти-Капки Маски, Бебе(3-18 Месеци)

Buyers rating:
DEN 671.76

Залиха

Тока затворање.Монтажни маска, да го прилагодите должина преку TPU маска на вредноста тока.Двојна намена сонцето шапка : insertable уво заштита дизајн, во зима, увото капи на двете страни може да се спушти за да се заштити бебето ушите и дозволете бебето да имаат топла зима.Кога не ви треба, можете да користите јаже за да се поправи на уво капа на шапка.Големина : 3-18 месеци бебешко, 44-50cm.Како да се исчисти : Потопи TPU се покријат во вода (Не користите машина за чистење); 2. Се прелива транспарентен капак со топла вода во 150-190°F до отстранување на набори; 3. Користи компресор удар топол воздух за неколку секунди се додека набори се отстранети.ДОБАР ПРОИЗВОД ЗА ОТВОРЕНО : Удобно и дише деца' лице shied - им помогне на вашите деца имаат чиста Кожа на Лицето на животната средина.Прашина-Доказ, Windproof, УВ-Доказ(Во прилог на овие три функции, нашите капа не дава никакви други функции.).Погоден за употреба на отворено, носат кога вашето бебе оди на јавноста со вас.Бебе Есен Зима Заштитна Капа, кадифен материјал е мека и удобна, не грижете се за да се биде премногу ладно во зима да се земе вашето бебе out Detachable маска, да го прилагодите должина преку TPU маска на вредноста buckle Dual-цел сонцето шапка : insertable уво заштита дизајн, во зима, увото капи на двете страни може да се спушти за да се заштити бебето ушите и дозволете бебето да имаат топла зима.Кога не ви треба, можете да користите јаже за да се поправи на уво капа на шапка.Големина : 3-18 месеци бебето, 48-50cm How за чистење : Потопи TPU се покријат во вода (Не користите машина за чистење); 2. Се прелива транспарентен капак со топла вода во 150-190°F до отстранување на набори; 3. Користи компресор удар топол воздух за неколку секунди се додека набори се отстранети.ДОБАР ПРОИЗВОД ЗА ОТВОРЕНО : Удобно и дише деца' лице shied - им помогне на вашите деца имаат чиста Кожа на Лицето на животната средина.Прашина-Доказ, Windproof, УВ-Доказ(Во прилог на овие три функции, нашите капа не дава никакви други функции.).Погоден за употреба на отворено, носат кога вашето бебе оди на јавноста со вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Отворено Истражување деца' Flurry Beanie
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Отворено Истражување деца' Flurry Beanie

63% Полиестер, 26% Волна, 11% Најлон.Увезени.волна / најлон смеса.Руно наредени, волна топлина.Станотцвест из�

DEN 334.80
Boqiao Бебе Дете Бебе Унисекс Памук Мека Симпатична Прекрасна Новородените Деца Зимска Шапка Beanies Капи Бебе Beanie за Момчиња
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Boqiao Бебе Дете Бебе Унисекс Памук Мека Симпатична Прекрасна Новородените Деца Зимска Шапка Beanies Капи Бебе Beanie за Момчиња

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 287.52
2 ПАРЧИЊА Деца, Момчиња и Девојки Зимска Шапка и Шамија во Собата, Топол Снег Поврзана Beanie Slouchy Черепот Капа и Круг Шамија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 ПАРЧИЊА Деца, Момчиња и Девојки Зимска Шапка и Шамија во Собата, Топол Снег Поврзана Beanie Slouchy Черепот Капа и Круг Шамија

Боја : Сина,Црна, Црвена,Кафе,Каки,Темно Сива Боја.Објектот мора да се врати во нови и некористени состој�

DEN 239.76
ABRONDA Зимски Бебе Капи Мека Топло Плетени Капи Атмосфера Пом Пом Beanie Носат Капи за Возраст од 1-8 Деца Момчиња Девојчиња
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ABRONDA Зимски Бебе Капи Мека Топло Плетени Капи Атмосфера Пом Пом Beanie Носат Капи за Возраст од 1-8 Деца Момчиња Девојчиња

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 287.76
Quiksilver Мажите Децении
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Quiksilver Мажите Децении

80% Полиестер, 20% Памук.Предвремени затворање.Памук Twill ткаенина 6Panel криви гребенот snapback дизајн.Воскресна

DEN 886.32
Бебе Девојка Сонцето Капа со UPF 50+ Отворено Прилагодливи Плажа Шапка, Широк Обод Кофа Капи,Сонцето капа за Бебе момче
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Девојка Сонцето Капа со UPF 50+ Отворено Прилагодливи Плажа Шапка, Широк Обод Кофа Капи,Сонцето капа за Бебе момче

Drawstring затворање.Рака Мие Само.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Направен со највисоко оценет, UPF 50+ сонце заштитни ткаен�

DEN 134.16