• Обновено
23 Компјутери Тунис Капчиња Куки во Собата,11pcs Тунис Авганистан Алуминиум Игли за Плетење Поставите 2mm-8мм+12 Големини Единствена Точка Авганистан Тунис Капчиња Куки

23 Компјутери Тунис Капчиња Куки во Собата,11pcs Тунис Авганистан Алуминиум Игли за Плетење Поставите 2mm-8мм+12 Големини Единствена

Buyers rating:
DEN 551.76

Залиха

11 SIZE на овој Алуминиум Тунис Капчиња Куки - 2mm, 2,5 mm, 3мм, 3.5 мм, 4mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 7mm, 8мм (2mm, 2,5 mm, 3мм, US4, US6, US7, US8, US9, 7mm, US11 ), големината маркери (метрички големини) во горниот дел на секоја тунис капчиња кука го прави тоа убаво и лесно да одберам големина што ви треба.Нашите Алуминиум Тунис Капчиња Куки е 35cm Надградба на верзија. 12 Големина на Бамбус Тунис Капчиња Куки : 3.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 8.0 mm mm 9.0 mm 10.0 мм со 1.2 m должина.Бамбус Тунис Капчиња Куки Сет : Преку carbonization процес,иглата на carbonized bambboo капчиња кука е повеќе здрав и тешко,и цевка на тунискиот капчиња кука е бамбус,НЕ грижете се за капчиња во собата за почетници ќе snagg на ткаенина,џемпер,шамија и др.Флексибилни И Шарени Капчиња Кука во Собата : Многу функционални постави и голема вредност,давајќи многу флексибилност со проекти.Долг кабел е многу флексибилен за ткаење ќебиња килими тепих scarft.одличен подарок : игли за Плетење се совршен подарок за мајка ми, сестра, тетка, пријатели и сите капчиња љубовници.Комплетен сет на 12 големина на тунис капчиња кука игли : Тоа доаѓа со 12 различни големина од мали до големи големина size : 3.0 mm(d),3.5 mm(e),4.0 mm(g),4.5 mm(7),5.0 mm(h),5.5 mm(i),6.0 mm(j),6.5 mm(k),7.0 mm,8.0 mm(l),9.0 mm(m),10.0 mm(n)тоа ќе ги задоволи сите на вашиот проект.И Капчиња Куки 11 Пакет Различни Големина : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 7.0 мм, 8.0 mm.Нашите игли за плетење со ергономски дршка на менувачот, може да ги намалува или елиминира рака, зглобовите или прст болка.Можете да капчиња повеќе без непријатност.Капчиња куки игли за плетење идеална е корисен подарок за Мајка, Деца, Девојки, Колеџ Студентите, Почетник, мажите, и жените, најдобриот подарок за семејства и пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

4 Парчиња на Капчиња Прстен, Прилагодлив Плетење Капчиња Прстен, Игла Тема Прст Остатокот Отворање на Прстенот, DIY Плетење Занаети
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парчиња на Капчиња Прстен, Прилагодлив Плетење Капчиња Прстен, Игла Тема Прст Остатокот Отворање на Прстенот, DIY Плетење Занаети

Не само ткаени прстени, но, исто така, секојдневно декоративни прстени, стилски и убави.Можете да ја поде

DEN 1843.20
2 Поставува Алуминиумски Копче со Синџир Капчиња Куки Мини Обоени Игли за Плетење Алатка со Hummer Keyring Вртливата Куки(3мм,4mm,5mm)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Поставува Алуминиумски Копче со Синџир Капчиња Куки Мини Обоени Игли за Плетење Алатка со Hummer Keyring Вртливата Куки(3мм,4mm,5mm)

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА, Иако тоа е мини,тоа е функционален.Таа има 3 димензии, односно 3мм,4mm и 5мм.Пакет Содрж�

DEN 135.84
Бамбус Капчиња Кука, Лесни Игла за Плетење 12pcs Еко‑Пријателски за Плетење за Капи, Чевли Ракавици Чорапи Џемпери
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бамбус Капчиња Кука, Лесни Игла за Плетење 12pcs Еко‑Пријателски за Плетење за Капи, Чевли Ракавици Чорапи Џемпери

12pcs на капчиња куките се достапни за употреба со различни модел, да ги исполнуваат на вашиот различни по�

DEN 196.56
Katech 2 Парчиња Loom Куки Ергономски Капчиња Плетење Loom Прибор за Плетење Љубовници да Сплетам Капа, Шамија, Нога Warmers, Чорапи,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Katech 2 Парчиња Loom Куки Ергономски Капчиња Плетење Loom Прибор за Плетење Љубовници да Сплетам Капа, Шамија, Нога Warmers, Чорапи,

Капчиња се справи со ергономски дизајн, удобно да се контрола, лесно да се во бода и може да го намали стр

DEN 224.64
5PCS Мулти-Боја Метал Капчиња Кука Постави Алатка, Вклучително 5 Големини (14-16.5 cm) за Плетење Занает Ткаат Предиво Капчиња Додаток
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5PCS Мулти-Боја Метал Капчиња Кука Постави Алатка, Вклучително 5 Големини (14-16.5 cm) за Плетење Занает Ткаат Предиво Капчиња Додаток

Материјал : Метални+Пластика+Дрвени;Боја : МултиБоја, Големина : 1416.5 cm.Е направен од добар квалитет метал

DEN 1812.00
BCMRUN Капчиња Куки во Собата,8 Компјутери 2.5 mm(В)-6mm(J) Ергономски Пластични Зафат Рачки за Артритис,Мазна Куки Игли за Плетење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BCMRUN Капчиња Куки во Собата,8 Компјутери 2.5 mm(В)-6mm(J) Ергономски Пластични Зафат Рачки за Артритис,Мазна Куки Игли за Плетење

10 Бод Маркери,9 Бод Маркери, 1 мерка лента Flowery шема се справува со букви и броеви означени на рачка за лес�

DEN 311.76
Dreadlocks Капчиња Куки Поставена за Божиќ Подарок Коса Екстензии 4 ПАРЧИЊА Игла Бамбус се Справи со Плетенка на Косата Занает со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Dreadlocks Капчиња Куки Поставена за Божиќ Подарок Коса Екстензии 4 ПАРЧИЊА Игла Бамбус се Справи со Плетенка на Косата Занает со

ЌЕ ДОБИЕТЕ На dreadlocks капчиња куки поставени се 4 Парчиња.Производот модел е 0.5 mm,0.75 мм 0.5 mm вклучувајќи 3 ра�

DEN 143.76
xiaofeng214 Премиум Капчиња Куки Сет со Случајот 35 Стилови Игли за Плетење Поставите DIY Игла Уметност Занает Ножици Бод Маркери
  • Обновено
Ценетост на стоката:

xiaofeng214 Премиум Капчиња Куки Сет со Случајот 35 Стилови Игли за Плетење Поставите DIY Игла Уметност Занает Ножици Бод Маркери

Преносни И Корисна : Со мала zip случај, сите шиење додатоци се компактни и организираниот без губење на д�

DEN 763.92