• Обновено
Сигма Електрични ProConnex 41923 EMT Две-Дупка за Врвка за 1-1/4-Инчен, 4-Пакет

Сигма Електрични ProConnex 41923 EMT Две-Дупка за Врвка за 1-1/4-Инчен, 4-Пакет

Buyers rating:
DEN 47.76

Залиха

Поддржува 1-1/4-во EMT канал.Ги исполнува Националните Електрични Код (NEC) стандарди за високо товарот.Snap-на тип за лесна инсталација.Поцинкувана челична конструкција.Производот е c ULus наведени.Сигма Две Дупка EMT Ремени се користи за обезбедување на поддршка за челик EMT канал, како што се бара од страна на Националните Електрични Код (NEC), каде повисока товарот поддржува се што е потребно.Овие поцинкувана челична ремени snap кон канал за лесна инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Aexit Пластични Универзална Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Кабел Snap Заклучување Черупка Заштитник Подигнат Grommet 16mm Кол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit Пластични Универзална Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Кабел Snap Заклучување Черупка Заштитник Подигнат Grommet 16mm Кол

Надворешниот Кол : 18mm / 0.7"; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 82g; Пакет Содржина : 90(+ /

DEN 1548.00
Кабел Жлезда, Otdorpatio 10 Парчиња NPT 3/4 Мозок Зафат Кабел Жлезди, IP68 Водоотпорен Прилагодливи 12-18mm Пластични Кабел Конектори
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабел Жлезда, Otdorpatio 10 Парчиња NPT 3/4 Мозок Зафат Кабел Жлезди, IP68 Водоотпорен Прилагодливи 12-18mm Пластични Кабел Конектори

Отпорен на солена вода, слаба киселина, алкохол, масло, маст и заеднички растворувачи националните техн�

DEN 407.76
Aexit PG7 Водоотпорен Електрични Кутии, Канал & Приклучоци IP68 Безбедност Најлон Кабел Жлезда Конектор Зглобовите Канал Фитинзи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit PG7 Водоотпорен Електрични Кутии, Канал & Приклучоци IP68 Безбедност Најлон Кабел Жлезда Конектор Зглобовите Канал Фитинзи

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Nylon.Net Тежина : 96g; Пакет Содржина : 20pcs x Кабел Жлезди.Модел : PG7; Гла

DEN 2212.80
Aexit PG7 Водоотпорен Електрични Кутии, Канал & Приклучоци IP68 Безбедност Најлон Кабел Жлезда Конектор Зглобовите Канал Фитинзи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit PG7 Водоотпорен Електрични Кутии, Канал & Приклучоци IP68 Безбедност Најлон Кабел Жлезда Конектор Зглобовите Канал Фитинзи

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Nylon.Net Тежина : 191g; Пакет Содржина : 40pcs x Кабел Жлезди.Модел : PG7; Гл�

DEN 465.60
Aexit Гума Арматура Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Бар Електричен Кабел Заштитник Прстен Жици Grommets 4mm Внатрешна Кол Канал
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit Гума Арматура Електрични Кутии, Канал & Приклучоци Бар Електричен Кабел Заштитник Прстен Жици Grommets 4mm Внатрешна Кол Канал

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Rubber.Net Тежина : 37g; Пакет Содржина : 150(+ / 2%) x Жици Grommet.Главната Бој�

DEN 1980.00
Кабел Жлезди-PENGLIN NPT Најлон Кабел Конектор, Вирус Олеснување Кабелот на Конекторот, IP68 Водоотпорен Прилагодливи Locknut(1/4
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабел Жлезди-PENGLIN NPT Најлон Кабел Конектор, Вирус Олеснување Кабелот на Конекторот, IP68 Водоотпорен Прилагодливи Locknut(1/4

【ВИРУС ОЛЕСНУВАЊЕ】Кабел жлезди обезбеди вирус олеснување и обично печат од прашина, нечистотија и дур

DEN 407.76
Еден Извор B200 Топ-На Канал Центри, Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Еден Извор B200 Топ-На Канал Центри, Црна

2" Raintight Центар.За QO & HOM Raintight Производи.Полиbagged.Се враќа нема да биде чест на овој closeout објект.Се враќа нем

DEN 191.52
mxuteuk 8 Компјутери 3/8 NPT Кабел Жлезди со Дијаметар од 3-8мм Конектори за Кабелот за Пластика, Најлон Жица Заштитници Зглобовите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

mxuteuk 8 Компјутери 3/8 NPT Кабел Жлезди со Дијаметар од 3-8мм Конектори за Кабелот за Пластика, Најлон Жица Заштитници Зглобовите

Модел : NPT 3 / 8" ; Кабел жлезди прилагодливи : 3 8mm / 0.12" 0.31" ;Конец К Г : 16.2 mm / 0.64 "; Конец должина : 15mm / 0.59 ".Боја :

DEN 311.76
Heyiarbeit Пластични Кабел Жлезда M25x1.5 Водоотпорен Кабел Зглобовите Прилагодливи 0.35-0.67 во Конектори Зглобовите со Дихтунзи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Heyiarbeit Пластични Кабел Жлезда M25x1.5 Водоотпорен Кабел Зглобовите Прилагодливи 0.35-0.67 во Конектори Зглобовите со Дихтунзи

【Висок квалитет】 Конзерванс најлон PA19 материјал, прашина доказ и не ќе биде лесно да се биде уништена в

DEN 1075.20
Lantee СТР 13.5 Кабел Жлезда - 20 Парчиња Бела Пластика, Најлон Водоотпорен Жица Жлезди Конектор за Монтажа Одговара за 6mm да 12mm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lantee СТР 13.5 Кабел Жлезда - 20 Парчиња Бела Пластика, Најлон Водоотпорен Жица Жлезди Конектор за Монтажа Одговара за 6mm да 12mm

Lantee PG13.5 кабел жлезда одговара за 6mm да 12mm кабел опсег.Да се направи на 4 делови, заклучување орев, главна е

DEN 335.76
Aexit М12-3 Тема Електрични Кутии, Канал & Приклучоци 3P Најлон Машки Пред Собранието Тип на Панел Канал Фитинзи Водоотпорен Конектор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit М12-3 Тема Електрични Кутии, Канал & Приклучоци 3P Најлон Машки Пред Собранието Тип на Панел Канал Фитинзи Водоотпорен Конектор

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,Nylon.Net Тежина : 4g; Собранието Тип : Пред Собранието Тип.Паке�

DEN 1593.60