• Обновено
uxcell Лажни Безбедносни Камера Лажна Купола видео надзор со Црвени LED Трепка Предупредување Сигнализација Светлина за Дома Отворено Внатрешна Црна 4pcs

uxcell Лажни Безбедносни Камера Лажна Купола видео надзор со Црвени LED Трепка Предупредување Сигнализација Светлина за Дома Отворено

Buyers rating:
DEN 914.16

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. [Издржлив Материјал] - Овој лажен security камерата е изработен од пластика.Трепкачкиот индикатор црвени LED чини да работат како актуелната безбедносна камера. [Со LED Светло] - Трепка црвено ПРЕДВОДЕНА од оваа лажна дека камерата трепка во 2 второ интервали. [Апликации] - Заштита на вашите домови, продавници и бизнис.Се користи како за внатрешна и надворешна. [Заштедите Пари & Ефикасен] - Микс лажна и вистинска камери да ја зголеми вашата безбедност вредност.Зголеми вашата безбедност на дел на трошоците на вистински камери.Ефикасен начин за да ги одврати криминалци. [Лесно да се Инсталира] - Инсталиран брзо и лесно до плафон или на ѕид користење вклучени завртки.Без жици е потребно. 2 парчиња АА батерии управувана (НЕ се вклучени).Опис : Ова е Купола Надзор Атарот на Камерата.Сега можете да ги спречи грабеж, кражба, и вандализам, без високата цена на вистинска безбедносна камера.Кога ќе се ставаат во осветлена затворен или отворен простор, дури и најсофистицираните криминалци ќе мислат дека местото е чувано од страна на високо-технолошки надзор систем.Карактеристики : 1. Без жици е потребен за поставување.2. Евтини и многу ефикасен начин за да ги одврати криминал.3. Активирање Светлина : на црвени LED светло ќе трепка.4. Може да се користи и во затворени простории и на отворено.5. Заштита на вашите домови, продавници на мало и бизнис.6. Реална изглед, изгледа како вистинска безбедносна камера.7. Инсталира брз и лесен за на плафон или на ѕид користење вклучени завртки.Спецификации : Димензии : 116x73mm / 4.57x2.87"(Dx H)Монтажа на Теренот : 80x7mm / 3.15 x 0.28"(Lx D)Моќ Opeated : 2 x АА Енергија(НЕ се Вклучени) Пакет Содржина : 4 x Реални Бараат Безбедносни Cameras Some Инсталација Завртки answer : ___________________________ Note : Ова НЕ е функционирање на видео камерата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LED Трепкачко Светло Отворено Симулирани Надзор IP Камера Внатрешна Црна Безбедност Купола Лажни Камера Следење на Паметни Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Трепкачко Светло Отворено Симулирани Надзор IP Камера Внатрешна Црна Безбедност Купола Лажни Камера Следење на Паметни Дома

Оваа пластика лажна купола камера со 1 трепка црвено ЛЕР е одличен прилог на вашето безбедност може да б�

DEN 285.36
Оска Комуникации Q1604E Ден/Ноќ Отворено Мрежа Фиксна Камера, 2.8-8мм Varifocal Леќа/DC-Ирис, 1 ПРАТЕНИК, Повеќе H. 264 & MJPEG Потоци,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Оска Комуникации Q1604E Ден/Ноќ Отворено Мрежа Фиксна Камера, 2.8-8мм Varifocal Леќа/DC-Ирис, 1 ПРАТЕНИК, Повеќе H. 264 & MJPEG Потоци,

Оска 0463001 Комуникации Q1604E Фиксна Мрежа Камера Отворено 1 MP WDR.Опис : ОСКА Q1604E Мрежа Камерата е совршено пр�

DEN 9589.20
Паричникот Кожа Случај за iPhone 13,Herzzer Стилски и Шарени Шема Магнетни Чанта Folio Стојат Покрие со Картичка Парични Слот Мека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Паричникот Кожа Случај за iPhone 13,Herzzer Стилски и Шарени Шема Магнетни Чанта Folio Стојат Покрие со Картичка Парични Слот Мека

Паричникот СТП Кожа Стојат Носителот на Потпирачот Флип Случај Компатибилен со i Phone 13 БЕЗБЕДНА МАГНЕТН�

DEN 1557.60
01 Атарот Безбедносна Камера Симулирани Надзор Камери,Лажни Безбедносни Камера со LED Трепка Црвено Светло, за Домашна и Надворешна,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

01 Атарот Безбедносна Камера Симулирани Надзор Камери,Лажни Безбедносни Камера со LED Трепка Црвено Светло, за Домашна и Надворешна,

????【МНОГУ РЕАЛНИ】 ▶Реална симулација надзор камери опремени со 30pcs IR Led диоди чувствителни на извори на

DEN 196.56
HomeHawk од PANASONIC Затворен Дома Следење на Камера, Приватност на Блендата, Широк Агол, 1080p HD, Ѕид Mountable, Без Месечен надомест
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HomeHawk од PANASONIC Затворен Дома Следење на Камера, Приватност на Блендата, Широк Агол, 1080p HD, Ѕид Mountable, Без Месечен надомест

Сите во еден уред со безжична* внатрешен мониторинг на камерата пронаоѓа, евиденција на 1080p Full HD видео и �

DEN 3598.80
Elro CDB22 Атарот на Камерата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Elro CDB22 Атарот на Камерата

Лесни, евтини и одржлив начин да се спречи кражба и вандализам.Брза и лесна инсталација.Изгледа како вис

DEN 591.12
Aexit видео надзор Електронски безбедност Атарот Реални Бараат Имитација Камера Црвени LED Светлото Трепка АА Батерија Напојува
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit видео надзор Електронски безбедност Атарот Реални Бараат Имитација Камера Црвени LED Светлото Трепка АА Батерија Напојува

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали,Компактен дизајн и лесна за инсталација,се Појав

DEN 1291.20
01 Трајни Атарот Лажни Камера, Водоотпорен Црна Атарот на Камерата, Dustproof за Надворешна Бизнис Употреба Безбедност Камера Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

01 Трајни Атарот Лажни Камера, Водоотпорен Црна Атарот на Камерата, Dustproof за Надворешна Бизнис Употреба Безбедност Камера Дома

Поевтина цена од вистинска безбедносна камера во голема мера може да се заштедат пари.Лесна инсталациј�

DEN 287.76
LED Трепкачко Светло Отворено Симулирани Надзор IP Камера Внатрешна Црна Безбедност Купола Лажни Камера Следење на Паметни Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Трепкачко Светло Отворено Симулирани Надзор IP Камера Внатрешна Црна Безбедност Купола Лажни Камера Следење на Паметни Дома

Оваа пластика лажна купола камера со 1 трепка црвено ЛЕР е одличен прилог на вашето безбедност може да б�

DEN 285.36
Othmro Лажни Безбедносни системи за видео надзор Куполата на Камерата за Надзор Систем со Реална Симулација ПРЕДВОДЕНА за Дома или
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Othmro Лажни Безбедносни системи за видео надзор Куполата на Камерата за Надзор Систем со Реална Симулација ПРЕДВОДЕНА за Дома или

【ФУНКЦИЈА】 : За безбедност кражба проблеми, Евтин и ефикасен начин за да ги одврати криминалци...

DEN 196.56
Куполата Симулација Камера, 4pcs Лажни Безбедносни Камера за видео надзор Атарот со Светкави Led Светло за Домови и Бизнис (Бела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Куполата Симулација Камера, 4pcs Лажни Безбедносни Камера за видео надзор Атарот со Светкави Led Светло за Домови и Бизнис (Бела)

Во согласност со строга контрола на квалитетот стандарди и има висока сигурност.ГЛАВНАТА УЛОГА трепка

DEN 883.20
Денот на вљубените Карневал Лажна Купола Камера Симулација Купола Камера, Ротираат 360 ° Заштеда на Време Лажни Симулација Издржливост
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Денот на вљубените Карневал Лажна Купола Камера Симулација Купола Камера, Ротираат 360 ° Заштеда на Време Лажни Симулација Издржливост

Со безжична антена, тоа е убаво, практично, одлично изработка и живописни.Направени од високо ABS квалите�

DEN 304.56
Денот на вљубените Карневал Лажна Купола Камера Издржливост Заштеда на Време Симулација Купола Камера, Лажни Симулација Шопинг Центри
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Денот на вљубените Карневал Лажна Купола Камера Издржливост Заштеда на Време Симулација Купола Камера, Лажни Симулација Шопинг Центри

Со безжична антена, тоа е убаво, практично, одлично изработка и живописни.Полнење батерии може да трае н�

DEN 285.36
Симулирани Купола Камера Добра Изработка Симулирани Надзор Камера Транспарентен Полистирен Материјал Долг животен Век Лесен за Употреба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Симулирани Купола Камера Добра Изработка Симулирани Надзор Камера Транспарентен Полистирен Материјал Долг животен Век Лесен за Употреба

Симулација видео надзор ќе даде се закануваат да крадци и тие ќе ги задржи подалеку од вас дома.Уредот е

DEN 1262.40
Лажни Надзор на Камерата, Белата Лажна Купола Камера IR Трепка ABS Пластика Симулирани Монитор за Канцеларии Безбедност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лажни Надзор на Камерата, Белата Лажна Купола Камера IR Трепка ABS Пластика Симулирани Монитор за Канцеларии Безбедност

Црвената LED светилка со светкави : Инсталиран со две батерии Број 5, лажни следи ќе трепери цело време.Тре

DEN 364.56
Smartware CDM 38103 Pivoting Атарот Камера со LED
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Smartware CDM 38103 Pivoting Атарот Камера со LED

Производителот гаранција може да не се применува.Крадци и натрапниците содржи атарот на камерата метал

DEN 643.44