• Обновено
ARTIBETTER Силиконски Калап Танграм Мувла Епоксидна Мувла, Калапи за Леење, DIY Сложувалка Правење на Калапот за Уметнички Занает

ARTIBETTER Силиконски Калап Танграм Мувла Епоксидна Мувла, Калапи за Леење, DIY Сложувалка Правење на Калапот за Уметнички Занает

Buyers rating:
DEN 256.56

Залиха

Нашите калапи се направени од силикон со одлична еластичност, чувствувате голема солза сила, итн.Можете да ја користите оваа мувла да се направи вашиот сопствен занаети.Направен од флексибилни,здрав и durabel Силикони, лесно да се ослободи и да се исчисти со сапун и вода.Силиконски Увеселителен парк Калапи : Овој тип на мувла може да се користи за да се направи танграм, ако ви се допаѓа DIY занаети, тогаш тоа силиконски калап може да биде добра за вас.Примена : Совршен за изработка на декоративни смола занаети како што увеселителен парк, пијалаци увеселителен парк, сад мат итн.Полигон, правоаголник и квадрат ви дава повеќе напредни убавина.Овој тип на мувла може да се користи за да се направи исклучителна сложувалка.Можете да ги користите материјалите на различни бои за да се даде целосна претстава за вашата креативност.Features:Color : Како што е прикажано.Материјал : Силикон.Големина : Околу 11.50 X11.50 X1.00cm / 4.52 X4.52 X0.39inch.Пакет Including:1 x мувла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Shanglist Свеќа Носител Смола Калапи, Lotus Tealight Светилник Силиконски Калапи за DIY Свеќа Носителот, Кутија за Накит, Дома Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shanglist Свеќа Носител Смола Калапи, Lotus Tealight Светилник Силиконски Калапи за DIY Свеќа Носителот, Кутија за Накит, Дома Декорација

[Висок квалитет со силиконска материјал] смола мувла на lotсвеќа носител е направен од висококвалитет со

DEN 143.76
MAWADON Симпатична мачка Силиконски Калапи, Големи се Соочуваат мачка Форма Занает Уметност Силиконски Калап Сапун, мачка и Риба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAWADON Симпатична мачка Силиконски Калапи, Големи се Соочуваат мачка Форма Занает Уметност Силиконски Калап Сапун, мачка и Риба

Силиконски калап сапун е симпатична и практична; страна сапун мувла има шуплини со уникатни модели кои �

DEN 239.76
SEWACC 3D Божиќ снежен човек Свеќа Силиконски Калап Сапун Калапи Фондан Чоколадни Бонбони Калап за DIY Занает Торта Декорирање Миризлива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SEWACC 3D Божиќ снежен човек Свеќа Силиконски Калап Сапун Калапи Фондан Чоколадни Бонбони Калап за DIY Занает Торта Декорирање Миризлива

Ова свеќа правење на калапот ви овозможува да се направи исклучителна ракотворби.Лесен и пренослив, поу

DEN 1224.00
Никол Големи Сапун Калапи Правоаголник Силикони Лагер за 18 Бар Мувла со Дрвена Кутија и Капак DIY рачно изработени Сапун Одлуки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Никол Големи Сапун Калапи Правоаголник Силикони Лагер за 18 Бар Мувла со Дрвена Кутија и Капак DIY рачно изработени Сапун Одлуки

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : BOOWAN НИКОЛ калапи се направи на безбеден, нетоксични силиконски материјал кој е свитл�

DEN 479.76
sharprepublic Правоаголна Сапун Одлуки Калап за Печење Калапи со Капак Домашен Сапун Материјали Силиконски Калап за Чоколадна Торта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

sharprepublic Правоаголна Сапун Одлуки Калап за Печење Калапи со Капак Домашен Сапун Материјали Силиконски Калап за Чоколадна Торта

Safe калап сапун, тоа е храна одделение силиконски калап, обновливи и лесно да се чисти, teh дрвена кутија е �

DEN 1130.40
DIY Conch морска ѕвезда Scallop Свеќа Мувла Морските Тема Свеќа Силиконски Калап за Свадба Вечера Свеќа Декорација Уметнички Занает
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY Conch морска ѕвезда Scallop Свеќа Мувла Морските Тема Свеќа Силиконски Калап за Свадба Вечера Свеќа Декорација Уметнички Занает

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто�

DEN 703.20
Ocmoiy 2 Пакет Врежана Сапун Калапи Гроздобер Чипка Ткаеше Правоаголник Силиконски Калапи за Подарок Сапун Бар Одлуки, 6 Различни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ocmoiy 2 Пакет Врежана Сапун Калапи Гроздобер Чипка Ткаеше Правоаголник Силиконски Калапи за Подарок Сапун Бар Одлуки, 6 Различни

♥ Ќе добие 2 пакет розова силикони сапун калапи, секој има 6 кариес, секој шуплини мерки 3.2 x 2.2 x 1 инч (Fnished �

DEN 286.80
Gulinaza Бајка Маѓепсана Гроздобер Градина Gnome Дома Алатки куклена куќа Занает Габи, Силиконски Калап за DIY Бонбони Торта Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gulinaza Бајка Маѓепсана Гроздобер Градина Gnome Дома Алатки куклена куќа Занает Габи, Силиконски Калап за DIY Бонбони Торта Оркестарот

Самовила Градина Set вклучуваат 4 PCS калапи, тие вклучуваат shaps : роуз, Дрвени врати, полжав, Печурки, прозор

DEN 302.16
Силиконски Сапун Калапи за Сапун Одлуки - Правоаголник, Овал, Масажа Бар Форми - Лосион Бар Мувла, Направени од Издржлив Не-Стап
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Силиконски Сапун Калапи за Сапун Одлуки - Правоаголник, Овал, Масажа Бар Форми - Лосион Бар Мувла, Направени од Издржлив Не-Стап

✅ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Овие калапи се нестап, што ги прави лесно да се чисти како вашата предмети ќе popправ�

DEN 357.36
AHANDMAKER Цевка Силиконски Калап Сапун, Слива Форма Вградување на Сапун Одлуки Материјали Колона Силиконски Калап за DIY Занает
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AHANDMAKER Цевка Силиконски Калап Сапун, Слива Форма Вградување на Сапун Одлуки Материјали Колона Силиконски Калап за DIY Занает

Слива мувла : Слатки сливи цевка колона силиконски калап, нестап, трајни, еднократно, голема флексибилно

DEN 806.16
CHXIHome Римски Колона Свеќа Калапи, Антички Оградата Силиконски Калапи, Свеќа Мувла, Роман Колона Мувла, Човечкото Тело Модел, Чоколадо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CHXIHome Римски Колона Свеќа Калапи, Антички Оградата Силиконски Калапи, Свеќа Мувла, Роман Колона Мувла, Човечкото Тело Модел, Чоколадо

Храна одделение силиконски, невкусна, нетоксични.Материјал : Силикон.Роман во форма, променливи во стил,

DEN 465.84
MoldFun 3D Бебе Шетач Pram Превоз Бебе-автомобил на Силиконски Калап за Сапун Свеќа Бебе Туш Роденденска Торта Декорирање Фондан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MoldFun 3D Бебе Шетач Pram Превоз Бебе-автомобил на Силиконски Калап за Сапун Свеќа Бебе Туш Роденденска Торта Декорирање Фондан

БЕЗБЕДНА ХРАНАОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ Сите наши силиконски калапи се направени од 100% чист, професионална �

DEN 215.76