• Обновено
Цвет Тенџере Силиконски Калап Долга Коса Божица Растенија Епоксидна Смола Калапи Дома Decors Смола Комплет Алатка за Правење за DIY Занаети

Цвет Тенџере Силиконски Калап Долга Коса Божица Растенија Епоксидна Смола Калапи Дома Decors Смола Комплет Алатка за Правење за DIY

Buyers rating:
DEN 779.04

Залиха

100x95x120 mm/3.Тоа е, исто така, совршен подарок за Божиќ, за Нова Година, за роденден итн.Направи значајни ракотворби за вашите пријатели и семејство.Совршено се совпаѓа со смола, можете да додадете некој монистра, сјајот, бои, сушени цветови или други креативни додатоци за да го прилагодите вашиот создавање, што го прави повеќе насочуваат и персонализирана.Тоа е идеален избор за почетници да се DIY.Силиконски материјал, лесно да се demold и форма, мазна и мека, не е лесно да се деформира, лесно да се чисти и обновливи.Додека ужива во забавата на одлуки, тоа исто така може да се подобри рацете на способноста на вас и вашите деца.Долга коса божица вкусен растенија тенџере силиконски калап, DIY рачно изработени епоксидна смола мувла.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Долга коса божица вкусен растенија тенџере силиконски калап, DIY рачно изработени епоксидна смола мувла.Спецификации : Точка Име : Цвет Тенџере Силиконски Калап Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап Големина : Прибл.72 инчен Готовиот Производ Големина : Прибл.Погоден за правење на сапуни, свеќа носители, вкусен цвет садови, конкретни басени, пен носителот и други десктоп занаети за да додадете некоја светла точка на вашето биро.Погоден за правење на сапуни, свеќа носители, вкусен цвет садови, конкретни басени, пен носителот и други десктоп занаети за да додадете некоја светла точка на вашето биро.52 инчен Карактеристики : Висока издржливост & Флексибилност, Еднократно, Трајни, Температурата Отпорни, Роман во Форма, Долг Живот, Мека и Удобна, Лесна за Demould, Impermeable и Лесно да се Чисти Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење,pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Совршено се совпаѓа со смола, можете да додадете некој монистра, сјајот, бои, сушени цветови или други креативни додатоци за да го прилагодите вашиот создавање, што го прави повеќе насочуваат и персонализирана.Тоа е идеален избор за почетници да се DIY.Пакетот Вклучува : 1 Парче Цвет Тенџере Силиконски Калап.Направи значајни ракотворби за вашите пријатели и семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

RONRONS 3D Тело Форма Смола Огледало Калапи Секси Жена Модел Кристал Епоксидна Силиконски Калап Човечкото Тело Стојат Скулптура Украси
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RONRONS 3D Тело Форма Смола Огледало Калапи Секси Жена Модел Кристал Епоксидна Силиконски Калап Човечкото Тело Стојат Скулптура Украси

Само се тркалаат надолу за да се појави после вашиот занает проектот е целосно да се излечи.Можете да DIY �

DEN 335.76
Сјајна Сјајни Dragonfly Силиконска Смола Калапи Keychain Силиконски Калап за DIY Накит Одлуки Епоксидна Смола Комплет Садови од Глина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сјајна Сјајни Dragonfly Силиконска Смола Калапи Keychain Силиконски Калап за DIY Накит Одлуки Епоксидна Смола Комплет Садови од Глина

【Високо Квалитетен Материјал】Овие смола комплет калапи се направени од силикон со напредните техники

DEN 143.76
140g Мелени Стакло за Занаети, 2 - 4 mm, Неправилни Камен со 2 Парчиња Пинцети за Помине Уметност Занает DIY Вазна Додатен Епоксидна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

140g Мелени Стакло за Занаети, 2 - 4 mm, Неправилни Камен со 2 Парчиња Пинцети за Помине Уметност Занает DIY Вазна Додатен Епоксидна

Издржливи да го користите : метална боја мелени стакло е направен од метал обоени скршеното стакло, нето

DEN 215.76
Епоксидна Смола Комплет за Почетници 32oz - 2 Дел Епоксидна Смола Дополнителен Комплет Јасно Кастинг за DIY, Уметности, Занаети,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Епоксидна Смола Комплет за Почетници 32oz - 2 Дел Епоксидна Смола Дополнителен Комплет Јасно Кастинг за DIY, Уметности, Занаети,

Бидете сигурни да се темелно scrape по страните и долниот дел на вашиот контејнер.Висок сјај, НеYellowing и крис

DEN 1102.80
Шише Настроената Епоксидна Смола Комплет Силиконски Калап за Полнење, Вино Corkscrew Силиконски Калапи за Полнење DIY Кристал Епоксидна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шише Настроената Епоксидна Смола Комплет Силиконски Калап за Полнење, Вино Corkscrew Силиконски Калапи за Полнење DIY Кристал Епоксидна

На мувла треба да се чуваат на собна температура и да се избегне директна сончева светлина.Кога тоа е це�

DEN 407.76
1 Сет Садови Магнет Чистење на Валкани Знак Индикатор УВ Кристал Епоксидна Мувла Кујна Сад за Миење Фрижидер Магнет Смола Силиконски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1 Сет Садови Магнет Чистење на Валкани Знак Индикатор УВ Кристал Епоксидна Мувла Кујна Сад за Миење Фрижидер Магнет Смола Силиконски

Уникатен Подарок за Некој Што го Вредност : Дајте му на вашиот подароци за вашите најблиски, пријател на

DEN 392.64
Cofordos Pendant Кастинг DIY Накит Одлуки Алатки Занаети Кристал Епоксидна Мувла Ангелските Крилја Силикони Обетки Мувла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cofordos Pendant Кастинг DIY Накит Одлуки Алатки Занаети Кристал Епоксидна Мувла Ангелските Крилја Силикони Обетки Мувла

Тежина : Околу 13 Грама.Материјал : Силика Гел.Стил : Како На Сликата Покажува.Големина : 5.9 CM.Име на произво

DEN 205.20
3D Гипс Рака Мувла Комплет DIY рачно изработени Раце Мувла Сет со Стап Keepsake Раце за Деца Роденден на Денот на Вљубените Ден на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Гипс Рака Мувла Комплет DIY рачно изработени Раце Мувла Сет со Стап Keepsake Раце за Деца Роденден на Денот на Вљубените Ден на

✮ Лесен за користење : Само следете ги инструкциите за да ја креирате вашата единствена ракадопре стату

DEN 1531.20
DIY Уметност и Занаети Цемент Држач за Полнење, Фабрика Тенџере, Сите Уметнички Материјали Вклучени за да ја Направите Вашата Тенџере
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY Уметност и Занаети Цемент Држач за Полнење, Фабрика Тенџере, Сите Уметнички Материјали Вклучени за да ја Направите Вашата Тенџере

✅ ВАШИОТ СОПСТВЕН рачно изработени ДОМА ДЕКОР Добиете креативна изработка на вашиот сопствен мултице�

DEN 791.76
Скулптура Блок - Sculpt & Боја - Пеперутка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Скулптура Блок - Sculpt & Боја - Пеперутка

Висока густина пресече пена форми се користи од страна на уметници и хобисти да се создаде рафинман и де

DEN 2073.60
Откривање на DIY Рака Кастинг за Полнење - Парови на Подароци, Деца и Семејство Подароци & DIY Занает Колекции за Возрасни - Гипс
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Откривање на DIY Рака Кастинг за Полнење - Парови на Подароци, Деца и Семејство Подароци & DIY Занает Колекции за Возрасни - Гипс

Сè се Вклучени : Нашиот гипс рака мувла кастинг комплет вклучува примерок калапи и кастинг прав, ракавиц

DEN 2220.00
Черепот Flowerpot Мувла Декорација на ноќта на Вештерките Тема Силикони Обичај Свеќа Мувла Цвет Тенџере калапи за Кастинг Смола
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Черепот Flowerpot Мувла Декорација на ноќта на Вештерките Тема Силикони Обичај Свеќа Мувла Цвет Тенџере калапи за Кастинг Смола

Компатибилен со епоксидна смола калапи, УВ смола калапи, свеќа ароматерапијата калапи, гипс калапи, итн.

DEN 526.56
issdem 7 инчен Големи Димензии Буква Симбол Калап за Смола, 3D Азбука Силиконски Калап за Уметност DIY Занает да Оркестарот Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

issdem 7 инчен Големи Димензии Буква Симбол Калап за Смола, 3D Азбука Силиконски Калап за Уметност DIY Занает да Оркестарот Дома

【Мек, Флексибилен Силикони】Нашата голема големина буква смола калапи се направени од висококвалитет �

DEN 311.76
FONSWEA 657Pcs Jewellry Одлуки со Силиконска Смола Мувла Комплет, Епоксидна Смола Занает Мувла со Накит Pendant Габи, Смола за Леење,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FONSWEA 657Pcs Jewellry Одлуки со Силиконска Смола Мувла Комплет, Епоксидна Смола Занает Мувла со Накит Pendant Габи, Смола за Леење,

СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ Нашите earring мувла собата е направен од висок квалитет со силиконска материјал, светл�

DEN 311.76
УВ Смола, 200g Јасно Смола УВ, УВ Смола Комплет Кристално Јасна Тешко Лепак Соларни Лек сончева Светлина Тип Лепило за УВ Смола Накит,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

УВ Смола, 200g Јасно Смола УВ, УВ Смола Комплет Кристално Јасна Тешко Лепак Соларни Лек сончева Светлина Тип Лепило за УВ Смола Накит,

) во мерење на купот, ве молиме да не мешајте премногу тешко, бидејќи УВ смола ќе се генерираат меурчиња к

DEN 335.76
2 парчиња Златен Тон Лимон Сок од Портокал Кригла Првенство Слама Метална Рамка Фах Амбиент за Епоксидна Ув Смола Полимер Глина Отворени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Златен Тон Лимон Сок од Портокал Кригла Првенство Слама Метална Рамка Фах Амбиент за Епоксидна Ув Смола Полимер Глина Отворени

Многу Големина : 2 парчиња.Боја : Злато На Ѕвонење.Стил : Лимон Сок Од Портокал Кригла Првенство Слама.Мат�

DEN 141.36
4 инчи x 10 метри Малтер Платно Газа за Занаети Сценографијата Калапи Маска Уметност Стомак Кастинг - Направени во Европа - Гипс
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 инчи x 10 метри Малтер Платно Газа за Занаети Сценографијата Калапи Маска Уметност Стомак Кастинг - Направени во Европа - Гипс

✅ 1 roll : 4 инчи, широк и 10 метри (10cm x 3м).Направен во Европа ✅ Карактеристики : впива време околу 5 секунди, п

DEN 172.56
1Set Животинско Овци Увеселителен парк со Складирање Рек УВ Кристал Епоксидна Мувла Силиконски Калап Силиконски Калап Колонист Конкретни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1Set Животинско Овци Увеселителен парк со Складирање Рек УВ Кристал Епоксидна Мувла Силиконски Калап Силиконски Калап Колонист Конкретни

Нашите Епоксидна смола Понудата е совршен и лесно да се направи.Тоа е совршен за сите DIY рачно изработен�

DEN 439.68
Епоксидна Смола Кристално Јасна Смола Комплет 40oz - Јасно Кастинг & Слој Смола за Уметност, Занает, DIY,Накит Одлуки,Гимнастик со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Епоксидна Смола Кристално Јасна Смола Комплет 40oz - Јасно Кастинг & Слој Смола за Уметност, Занает, DIY,Накит Одлуки,Гимнастик со

КРИСТАЛНО ЈАСНА КРАЈ : Надгради формула ја прави готовиот производ имаат висок сјај и стаклокако заврши

DEN 863.76
Епоксидна Смола Комплет - Кристално Јасна 1:1 Епоксидна Смола за Уметност Слој Кастинг Накит Одлуки, Калапи,Табела Блузи, DIY, Калапи,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Епоксидна Смола Комплет - Кристално Јасна 1:1 Епоксидна Смола за Уметност Слој Кастинг Накит Одлуки, Калапи,Табела Блузи, DIY, Калапи,

【 ЛЕСНО 1 : 1 МЕШАВИНА】 Замислете трошење часа собирање на вашите материјали и трошење на вашите пари са�

DEN 383.76
Ковач Харди Наковалната Алатка 1 Харди Вртење На Свиткување Се Гради Лизгање Извртување Алатка Ковач Наковалната Свиткување Вилушка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ковач Харди Наковалната Алатка 1 Харди Вртење На Свиткување Се Гради Лизгање Извртување Алатка Ковач Наковалната Свиткување Вилушка

АПЛИКАЦИЈАТАОва харди алатка се вклопува во 1 инчен Харди дупка во наковалната или може да се користи во

DEN 599.76