• Обновено
Importer520 3x 6 Стапки HDMI Кабел за Категорија 2(Полна 1080P Способни)(Компатибилен со XBOX 360 / Xbox Еден)

Importer520 3x 6 Стапки HDMI Кабел за Категорија 2(Полна 1080P Способни)(Компатибилен со XBOX 360 / Xbox Еден)

Buyers rating:
DEN 1276.80

Залиха

Конектори : HDMI машки да HDMI машки.Злато Позлатен за подобар квалитет.Обезбедува најпознатите сигурен сигнал за пренос за чиста слика.Целосно во согласност со HDCP да се Обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.Префрлете го оценувате до 5 Gbps.High-Definition Multimedia Interface (HDMI) е првиот индустрија-поддржани, некомпресирани аудио/видео интерфејс.Овој кабел се поврзува HDMI уреди за ДВД, сателитска кутии, LCD, проектори, плазма и HDTVs.HDMI обезбедува интерфејс помеѓу било HDMI-от за аудио/видео извор, како што е set-top box приемник, DVD плеер, и A/V ресивер и аудио и/или видео монитор или проектор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FAKEME АТВ Крик Кабел Кука Затка -Трајни & Шок Абсорбента Гума Линија Saver Winches Додатоци за Жица & Синтетички Кабли (Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FAKEME АТВ Крик Кабел Кука Затка -Трајни & Шок Абсорбента Гума Линија Saver Winches Додатоци за Жица & Синтетички Кабли (Црна)

Тој е направен од гума.Две дизајни имаат четири завртки.Четирите завртки се цврсти железни навртки покр

DEN 2184.00
Pandahall 5 Ролни 27.3 Дворови Извртени Кабелот Јаже 3мм Полиестер Комунални Трим Кабелот Viscose Боја Тема String за Накит Одлуки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pandahall 5 Ролни 27.3 Дворови Извртени Кабелот Јаже 3мм Полиестер Комунални Трим Кабелот Viscose Боја Тема String за Накит Одлуки

Пакет се Вклучени : Секој пакет содржи 5 ролни од полиестер извртени кабелот во златна, портокалова црве�

DEN 1204.80
KuSeeTer Универзална Велосипед Shifter Кабел, Велосипед Велосипед Shift Derailleur Кабел & Кочница Кабел Домување Замена за Полнење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KuSeeTer Универзална Велосипед Shifter Кабел, Велосипед Велосипед Shift Derailleur Кабел & Кочница Кабел Домување Замена за Полнење

【Висок Квалитет】 Велосипед Shifter Кабел ракав е направен од ПВЦ материјал, отпорен на ниски температури �

DEN 1593.60
DÉCOPRO 8 Двор Вредност Пакет/Големи 3/8 инчи Даб, Кафена, Темно Рѓа, Артишок Зелена, Камила Беж Основните Трим Кабелот со Шиење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DÉCOPRO 8 Двор Вредност Пакет/Големи 3/8 инчи Даб, Кафена, Темно Рѓа, Артишок Зелена, Камила Беж Основните Трим Кабелот со Шиење

Полна Боја Cording со Усна (Страната).Голем 3 / 8" дебела cording со сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скри

DEN 636.00
PH PandaHall 3мм Најлон Извртени Кабелот 21 Дворови Занает Јаже Кабелот Извртени Трим Јаже Силна Кабелот String за Дома Décor Прослава
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PH PandaHall 3мм Најлон Извртени Кабелот 21 Дворови Занает Јаже Кабелот Извртени Трим Јаже Силна Кабелот String за Дома Décor Прослава

Извртени Кабелот : trim мозок е за 3мм во пречник, 20м / 21yards, можете да ја исечете го намали кабли според ваши�

DEN 311.76
Mandala Занаети Ролетни String, Подигнете го Кабелот за напојување Замена Плетенка од Најлон за RVs, Windows, Нијанси, и Валјаци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mandala Занаети Ролетни String, Подигнете го Кабелот за напојување Замена Плетенка од Најлон за RVs, Windows, Нијанси, и Валјаци

Направени од плетенка најлон; Нерашири; Не исчезнува или протриване; без Мирис; Силна Одговара на внатре

DEN 311.76
FINGERINSPIRE 13.7 Дворови Извртени Усна Кабелот Трим, Извртени Кабелот Скриј Лента 16mm, Полиестер Извртени Трим Кабелот Јаже Разубавувањето
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FINGERINSPIRE 13.7 Дворови Извртени Усна Кабелот Трим, Извртени Кабелот Скриј Лента 16mm, Полиестер Извртени Трим Кабелот Јаже Разубавувањето

Она што Ќе Добиете 1 Пакет антички бела извртени усна кабелот скриј лента(13.7 Метри), а најголемасе грижа�

DEN 369.36
Микро USB Андроид Држачи за Кабел 10FT 2Pack, Најлон Плетенка Долго PS4 Контролер Држачи за Полнење Кабел со Голема Брзина на Податоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Микро USB Андроид Држачи за Кабел 10FT 2Pack, Најлон Плетенка Долго PS4 Контролер Држачи за Полнење Кабел со Голема Брзина на Податоци

Компатибилност : Компатибилни со PS4 / PS4 Тенок / PS4 Про контролори (Dual Shock 4), Xbox Еден / Xbox Една S / Xbox Една Ели

DEN 393.60
ngruama8 Wincha Кабел Зелена 5MM*15 МИЛИОНИ АТВ Синтетички Крик Јаже,3/16 Јаже АТВ Крик Додатоци,Брод Крик Кабел,Плазма Јаже
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ngruama8 Wincha Кабел Зелена 5MM*15 МИЛИОНИ АТВ Синтетички Крик Јаже,3/16 Јаже АТВ Крик Додатоци,Брод Крик Кабел,Плазма Јаже

Работен под 20 Степен Centigrade.Исклучително светлина, плови во вода,минимално се водат и неротација.Ниска с�

DEN 888.00