• Обновено
POWERTEC QDB2012 Кобалт Вежба Малку 1/2-Инчен | 135 Степен Вежба Малку Сет - Pack 2

POWERTEC QDB2012 Кобалт Вежба Малку 1/2-Инчен | 135 Степен Вежба Малку Сет - Pack 2

Buyers rating:
DEN 378.96

Залиха

Најдобро се користи со нерѓосувачки челик, железо екипа и nickle легури – овие вежба битови се изградени за сечење и пенетрација издржливост за тешка работа, абразивни метали.Воведување на 135 Степен Кобалт Вежба Малку 1/2-Инчен " Set by POWERTEC.Долгорочна Вредност на Овие вежба битови треба да се смета за паметна инвестиција, како и тие може да бидат постојано се заостриле без оштетување на вежба битови сечење на работ на крајот продолжување на животот на вашите алатки и нуди ниски трошоци по дупка вежба.Најдобро се користи со нерѓосувачки челик, леано железо и никел легиран овие вежба битови се изградени за сечење и пенетрација издржливост за тешка работа, абразивни метали. 135 Степен Сплит Точка Вежба Битови Обезбедува чиста, базирана дупка - намалување малку одење (скитници) при користење на помалку сила да се отстрани метални материјали.САМО ЦЕНТРИРАЊЕ : 135 степен сплит точка вежба битови навлезат побрзо и со помалку притисок е потребно – за минимизирање малку одење (скитници), додека обезбедување на јасни, фокусирани ударна дупка која не бара центар удар.ВИСОКИТЕ КОМУНАЛНИ : Супериорна во металугрија апликации кога дупчење во висока затегнувачка цврстина материјали, совет може да биде наострен за да се обезбеди врв-перформанси подготвеност на сите времиња, и работи и во внесувањето и клучните помалку вежба chucks.POWERTEC е водечки производител на високо квалитетни машини, алатки и опрема, машини, и асортиман на ОЕМ замена на делови.ВКЛУЧУВА : 1/2-Инчен Кобалт Jobber Вежба Малку Сет (2 дел).Оптимално Компатибилност Работи со двете внесени и клучните помалку вежба chucks проширување на вашиот проект за дупчење апликации.Ние сме посветени да ги надминува очекувањата, додека со најновите Иновации, технологија и развој на производи за индустријата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hitachi 728057 7/32 Б&G Круг Месо Тело
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hitachi 728057 7/32 Б&G Круг Месо Тело

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.Дизајниран за да ги највисоките ст

DEN 49.44
HXiaoF 1.0-13mm M35 Кобалт Обложени Пресврт Вежба Малку Дрво/Метал Дупка Машина Круг месо тело Пиштол Вежба Малку (Големина : 12.5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HXiaoF 1.0-13mm M35 Кобалт Обложени Пресврт Вежба Малку Дрво/Метал Дупка Машина Круг месо тело Пиштол Вежба Малку (Големина : 12.5

За употреба со електрична или cordless hammerdrills,Идеален за дупчење дупки во тула, блокови, бетон, и ѕидани.Meterial

DEN 1581.12
MAXTOOL Број 10 10pcs Идентични Jobber Должина Вежби Кол 0.1935 ХСС М2 Пресврт Вежба Битови Жица Мерач Gage Нумерирани Директно месо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAXTOOL Број 10 10pcs Идентични Jobber Должина Вежби Кол 0.1935 ХСС М2 Пресврт Вежба Битови Жица Мерач Gage Нумерирани Директно месо

Квалитетот high speed челик обезбедува битови супер тешко, остар и сечење ефикасно со импресивни своите пер�

DEN 1250.40
Hegebeck Дијамант Пресврт Вежба Малку Сет High Speed Челик Вежба Малку Дупчење Алатка со Круг месо тело за Општа Зграда Сребрен Тон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hegebeck Дијамант Пресврт Вежба Малку Сет High Speed Челик Вежба Малку Дупчење Алатка со Круг месо тело за Општа Зграда Сребрен Тон

【Параметар】 Вежба Малку Дијаметар : 2mm / 1 / 8inch;Површинска обработка : Electroplated Emery;Алатка Flute Тип : Спирала;

DEN 282.96
X-DREE 4.5mmx200mm ХСС Двојно Флејта Директно ударна дупка Пресврт Вежба Малку Дупчење Алатка Црна(4.5mmx200mm ХСС Двојно Флејта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

X-DREE 4.5mmx200mm ХСС Двојно Флејта Директно ударна дупка Пресврт Вежба Малку Дупчење Алатка Црна(4.5mmx200mm ХСС Двојно Флејта

Главната Боја : Црна; Материјал : ХСС; Пакет Содржина : 1 x Пресврт Вежба Малку.Име на производ : Пресврт Веж

DEN 1826.40
Валтер Titex - DC150-08-09.700A1-WJ30TA Вежба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Валтер Titex - DC150-08-09.700A1-WJ30TA Вежба

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

DEN 3792.00
Makita Д-29670 Повеќеслојна ХСС, Мулти-Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Makita Д-29670 Повеќеслојна ХСС, Мулти-Боја

Титаниум нитрид обложена.Повеќе сечење лица.Бара 50 проценти помалку удар, произведува 60 проценти помал�

DEN 211.20
Валтер Titex - DC150-05-14.000A0-WJ30TA Вежба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Валтер Titex - DC150-05-14.000A0-WJ30TA Вежба

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба без внатрешни coolant.Одделение : W

DEN 3301.92
PROJAHN 240450 вежба малку ХСС-Ко DIN 345 45,0 mm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PROJAHN 240450 вежба малку ХСС-Ко DIN 345 45,0 mm

Производителот гаранција може да не се применува.Моќен.Квалитетот.Спирала вежби со Morse коси прецизност.

DEN 7843.68
SHENYI Индустриски Вежба Битови 13pcs ХСС Кобалт Пресврт Вежба Малку Метал Железо Вежба Битови за Дупчење Дрво Нерѓосувачки Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHENYI Индустриски Вежба Битови 13pcs ХСС Кобалт Пресврт Вежба Малку Метал Железо Вежба Битови за Дупчење Дрво Нерѓосувачки Челик

Квалитетна Професионална Сечење на Додатоци кои се Користат во Индустриски Поле, Сигурен и Издржлив.Ов�

DEN 1375.68
HXiaoF 1.0-13mm M35 Кобалт Обложени Пресврт Вежба Малку Дрво/Метал Дупка Машина Круг месо тело Пиштол Вежба Малку (Големина : 5.0
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HXiaoF 1.0-13mm M35 Кобалт Обложени Пресврт Вежба Малку Дрво/Метал Дупка Машина Круг месо тело Пиштол Вежба Малку (Големина : 5.0

За употреба со електрична или cordless hammerdrills,Идеален за дупчење дупки во тула, блокови, бетон, и ѕидани.Meterial

DEN 550.08
Jobber Малку, 5.30 Мм, High Speed Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jobber Малку, 5.30 Мм, High Speed Челик

Производителот : ЧикагоLatrobe.Земја на производство : сад.Моќ Сечење & Пила.Jobber Вежба Малку, Метрички, Голем

DEN 1166.40
Hitachi 7254831 Плоштадот 3 Долго Возач Малку
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hitachi 7254831 Плоштадот 3 Долго Возач Малку

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.Дизајниран за да ги највисоките ст

DEN 114.96