• Обновено
НЛО LED Висок Залив Светлина 200W 30000LM 5000K бел ден 150ml/w Dimmable 1-10V, IP65 Водоотпорен LED Склад Светла за Комерцијални Продавница Работилница Гаража Фабрика Lowbay Областа Осветл?

НЛО LED Висок Залив Светлина 200W 30000LM 5000K бел ден 150ml/w Dimmable 1-10V, IP65 Водоотпорен LED Склад Светла за Комерцијални

Buyers rating:
DEN 2856.00

Залиха

【Висока Осветленост & Сметка за Заштеда на】 - Ова LED висок залив светлина 160watt карактеристики висок квалитет SMD3030 LED чипови.Со Светлина ефикасност до 150 LM/W, тоа излези неверојатна 24000 LM.Нејзината светлина е еднакво на 600 W стариот led тела како КРИЕШЕ/HPS и да ги зачувате вашите електрично полнење до 80%. 【Голем Зрак Агол & 5000 K бел ден】 - Овој Висок залив LED Продавница Светла дизајниран со 120 степен голем зрак агол се обезбеди најголема покриеност. 5000 K природата белата ви дава светлината исто како ден и пријателски за очи. 【Долг животен век & Трајни】 - Изградена со шупливи дизајн топлина мијалник умре-кастинг алуминиум домување и јасно ги покрие обезбеди ова ДОВЕДЕ склад светлина добри топлина дисипација, а повеќе од 50.000 часа супер долг животен век. 【Лесна Инсталација】 - Ова ДОВЕДЕ retrofit има спремен-за-приклучок стандардна Северна Америка приклучок со 5 FT кабелот за напојување прави инсталација лесно и брзо.Покрај тоа, тела доаѓа со безбедноста јаже додаде дополнителна заштита за инсталација. 【DIMMABLE & ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】- Нашите led висок залив светла ќе ви овозможи да ја прилагодите светлината се како што треба.(Користење 0-10 V DC затемнување вклучите,ве молиме да ги купите затемнување switch посебно ако е потребно).НЛО висок залив светлина со IP65 Водоотпорен , може да се широко се користат за внатрешна и надворешна услови,како магацин, фабрика, гаража, работилница, супермаркет, логистички центар, изложбена сала, фитнес,воз/метрото/патарина станица!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома

Практична пила додатоци, со голема сила, подобрување на работа ефикасност.Висока цврстина цинк легура м

DEN 1418.16
Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,

100% Чиста и Природни Frankincense Етерично Масло Она што ги поставува Artizen Етерични Масла, освен нивните сигур�

DEN 359.76
Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини

Пневматски црева дојде со дебели цевки ѕид, висок заобленоста, притисок и експлозијадоказ.Мазна и проѕи

DEN 148.56
8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs

Помине Уметност Оркестарот Комплет вклучува : 8 кутии помине камења, накит,1 пинцети, 1 rhinestones берач пенка�

DEN 167.76
Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање

Ова дете' s палецот заштитник е безбедно и дише, мека и еластична, и не ги содржи флуоресцентни агенти.Пре

DEN 2359.20
Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа

НАЈПОПУЛАРНИТЕ МЕДИЦИНСКИ ТРЕТМАН ТАБЕЛА:Висок квалитет на СТП тапацир, ултраиздржлив материјал.Перн

DEN 840.00
1 Ролни 30 MM x 44-Јарди Двојно Двострано Лепливи Ленти,Двострано Лента за Уметности, Занаети, Фотографија, Scrapbooking, Солза-по-Рака,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1 Ролни 30 MM x 44-Јарди Двојно Двострано Лепливи Ленти,Двострано Лента за Уметности, Занаети, Фотографија, Scrapbooking, Солза-по-Рака,

Dimention : 1 Ролни 30 ММ * 44 двор.Висок Квалитет : Лесно да се повлече од ролна, се намали и да ја инсталирате.Леп

DEN 234.96
E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата

16 AWG Силикони Жица : Високо квалитетен материјал, ултрамеки, флексибилни, пламен retardant, отпорни на топлин�

DEN 167.76