• Обновено
Shuohu Триаголник Круг Форма Јаже Папагал Качување Замав,Пет Птица Играчка Кафез Виси Декорации

Shuohu Триаголник Круг Форма Јаже Папагал Качување Замав,Пет Птица Играчка Кафез Виси Декорации

Buyers rating:
DEN 921.60

Залиха

Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни, и залак-отпорни.Сите материјали на играчка се нетоксичен и безбеден за домашни миленици.Птицата може да се џвака играчка да ги обучуваат нивните клунови и канџи.Со трајни закачалка, тоа може да се осигура безбедноста на птици, кога тие стојат на виси играчка.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Спецификација : Тип : Папагал Играчка Материјал : Коноп Јаже Количина : 1 Pc Карактеристики : Пет Играчка, Птичји Кафез Оркестарот, Триаголник/Круг Форма Тип 1 Size : 13cm x 26cm/5.12" x 10.2" (Прибл.) Тип 2, Големина : 21cm x 34cm/8.27" x 13.4" (Прибл.) Тип 3 Големина : 22cm x 32cm/8.66" x 12.6" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Папагал Играчка.

Кон својствата

  :
Type:
Parrot Toy
Material:
Hemp Rope
Quantity:
1Pc
Features:
Pet Toy, Bird Cage Decor, Triangle/Circle Shape
Type 1 Size:
13cm x 26cm/5.12 x 10.2 (Approx.)
Type 2 Size:
21cm x 34cm/8.27 x 13.4 (Approx.)
Type 3 Size:
22cm x 32cm/8.66 x 12.6 (Approx.)
  :
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
  :
Package Includes:
1 x Parrot Toy :

Најдобри предлози во категоријата

NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање

Направени на парична казна квалитет АБС материјал, практични, фирма и повеќе појасна екран 12in големиот �

DEN 623.76
Flyye EDC Хидратација Ранец Каки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Flyye EDC Хидратација Ранец Каки

Обезбеди хидратација на мочниот меур торбичка 2 предни џебови (2.5 L хидратација на мочниот меур НЕ се ВКЛ

DEN 1665.60
Т-Ден Метал Печат,Кожа Печат,Удар Печат,4mm Занает Букви A-Z Удар Марки се Постави Високи Јаглероден Челик Метал Кожа Алатка за Полнење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т-Ден Метал Печат,Кожа Печат,Удар Печат,4mm Занает Букви A-Z Удар Марки се Постави Високи Јаглероден Челик Метал Кожа Алатка за Полнење

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Јаглероден Челик Боја : ЦрноЖолта(случај) Букв�

DEN 1015.20
LEVOIT Прочистувач на Воздух Замена, Точно HEPA и Висока Ефикасност на отпадните Филтри Сет, 2 Count (Пакување од 1), White & Прочистувач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LEVOIT Прочистувач на Воздух Замена, Точно HEPA и Висока Ефикасност на отпадните Филтри Сет, 2 Count (Пакување од 1), White & Прочистувач

Производ 1 : Точно HEPA Филтер : Дишат на чист воздух кој е слободен од 99.Производот 2 : Стапици Големи Честич

DEN 1319.76
ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 888.00