• Обновено
Auliuakz Конвертор Соларен Панел,Корекција Sine Инверторот 12 V Конвертор 220V 600W Моќ Конвертор со Соларен Панел

Auliuakz Конвертор Соларен Панел,Корекција Sine Инверторот 12 V Конвертор 220V 600W Моќ Конвертор со Соларен Панел

Buyers rating:
DEN 705.60

Залиха

Конвертор Соларен Панел,Особено погоден за континуирана употреба на лаптопи во автомобил.Корекција Sine Инверторот,Изработени од алуминиумска легура материјал, е здрав, убав и лесен, удобен и практичен.Корекција Sine Инверторот,Автоматска заштита со преоптоварување, overvoltage, во текот температура и краток спој.Корекција Sine Инверторот,Издржливи метална домување се обезбедува напредната заштита од капки и испакнатините.Интегрирани вентилаторот за ладење помага во намалување на топлина и го спречува недостатоци.Корекција Sine Инверторот,што се Применува на ветер енергија, соларна енергија, загадувањето бесплатни енергија, итн.Спецификација : Материјал : Алуминиум легура Користи : Инвертер Коло топологија која како рбет целосна мост Излезен напон : 200v-240v(V) Напонот пропис го оценувате : 80 (%) Максимална излезна моќност : 600 (W) фрекфенција : 50(HZ) Континуирана излезна моќ 350 (W) Излезниот напон бранови Спецификации Европските регулативи 12v да 220v/600w Големина : 130 х 95 х 55мм / 5.12 x 3.74 x 2.17 инчен (appr.) Пакет Листа : 1 x Пенкалата Добредојдени да купите ако е потребно да Имате убав ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба

【Премиум Материјалот】Нашата зелена растителна ѕид налепници се отстранува самолепило ПВЦ материјал,�

DEN 263.52
PESUTEN ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 12V 9W 900LM Dimmable LED Лента на Светлина за Кујна, Кабинет, Ковчегот, Полица, Под Контра,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PESUTEN ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 12V 9W 900LM Dimmable LED Лента на Светлина за Кујна, Кабинет, Ковчегот, Полица, Под Контра,

【ЕнергетскиЕфикасни LED Кабинет Светла】— Мека LED кабинет осветлување испорачува вкупно 900 lumens со понис�

DEN 719.76
Warminn Херметички Храна Складирање Контејнер Поставен 7 Пакет BPA Free Трајни Пластични Канистри со Течење Доказ Бела Капаци Кујна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Warminn Херметички Храна Складирање Контејнер Поставен 7 Пакет BPA Free Трајни Пластични Канистри со Течење Доказ Бела Капаци Кујна

4 чаши), 2 Мини Контејнери (0.Не може да се користи во dishwashers, микробранови печки.Не е погоден за микробрано�

DEN 2030.40
IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка

[Совршена заштита] На надворешната школка е направен од висококвалитет тешко школка материјали, прашин�

DEN 311.76
E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата

16 AWG Силикони Жица : Високо квалитетен материјал, ултрамеки, флексибилни, пламен retardant, отпорни на топлин�

DEN 167.76
Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома

Практична пила додатоци, со голема сила, подобрување на работа ефикасност.Висока цврстина цинк легура м

DEN 1418.16