• Обновено
Сет од 4 Големи 16.5 Мл/480 ML Керамички Филџани Кафе, Голема Чаша Чај Кригла за Канцеларијата и Домот

Сет од 4 Големи 16.5 Мл/480 ML Керамички Филџани Кафе, Голема Чаша Чај Кригла за Канцеларијата и Домот

Buyers rating:
DEN 647.76

Залиха

СОВРШЕНА БОЈА АПЛИКАЦИЈА : Со пастелни ombre заврши, оваа грнчарија кригла носи шарм за да утро coffees и вечер чаеви.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - Ако ви се допаѓа пиење кафе, не само малку, тогаш оваа кригла е за вас!Тесниот врвот и дебели тело дизајн овозможува подобрување на контрола на температурата за да се задржи вашите пијалоци топло подолго време.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ(16.5 МЛ) - Пакетот вклучува поставување на 4 големи филџани кафе.Секој кафе кригла држи до 16.5 МЛ/480 ML унци, па ќе може да се пополни и да се дојде до работа на вашиот следен голем проект.ЛЕСНО Да се ЧИСТИ - Чиста нив лесно во машина за миење садови без да се грижиш за целната носи.Мазна завршница од внатре и од надвор кои не кафе дамка.ЗАБЕЛЕШКА - се Должи на рачно изработени природата на овој предмет, се очекува мала варијација во изгледот на секој уникатно парче.Големи и лесно да се зафат : Чаши со лесно-зафат се справи со се мора да се има за топли и Ладни пијалоци, На рачки не ќе се загреат во микровална печка.Модерна и декоративни : Овие чаши со убаво ребрести керамика дизајн за модерен изглед, кој додадете малку елеганција.Лесен за чистење : големи чаши нема дамка, ' рѓа или се изгребани нагоре.Тие се машина за миење садови безбедно, лесно да се избрише или може да биде лесно рака измиени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Umizato Eiko (Џет Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Umizato Eiko (Џет Црна)

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА за Разлика од другите сина светлина блокирање леќа, Umizato е отпорен на гребење антирефле

DEN 264.00
Јас сум Тетовирани Камериер. Само Како Нормален Камериер Освен Многу Потопла. Камериер 11oz 15oz Кригла, Нов Помошник, Чаша За Соработници
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Јас сум Тетовирани Камериер. Само Како Нормален Камериер Освен Многу Потопла. Камериер 11oz 15oz Кригла, Нов Помошник, Чаша За Соработници

Камериер 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

DEN 830.40
Restoo Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај 6.7-Инчен,Кристално Јасен Случај со Тешко КОМПЈУТЕР Назад [Шок Апсорпција Агол] Заштитен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Restoo Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај 6.7-Инчен,Кристално Јасен Случај со Тешко КОМПЈУТЕР Назад [Шок Апсорпција Агол] Заштитен

IPhone 13 Про Max 6.4 изграденаво шокдоказ shockproof перница во 4 краишта на јасен случај,нуди надградба на заштита

DEN 142.80
Filmsticks Тешки Кабел Ремени со Кука & Јамка Затворање – Пакет од 5 Разноврсна, Повторно Употребливи Ремени за Големи Кабли (Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Filmsticks Тешки Кабел Ремени со Кука & Јамка Затворање – Пакет од 5 Разноврсна, Повторно Употребливи Ремени за Големи Кабли (Големина

ЧУВАЈТЕ ГИ ЧИСТИ.Било зафатено работното место, или навистина дом, има многу заостанува води и кабли сам

DEN 239.76
Лето Пелена Сложувач, Тимот На Мајмун
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лето Пелена Сложувач, Тимот На Мајмун

памук 100% памук сложувач со пред складирање џебови.Држи до три десетина пелени.Координатите со Тимот Мај

DEN 215.76
Восок Помине Rhinestones Берач Молив и 2 Пакет Восок Замена Совети Двојна Заврши Помине Уметност Дизајн Dotting Пенкало Studs Берач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Восок Помине Rhinestones Берач Молив и 2 Пакет Восок Замена Совети Двојна Заврши Помине Уметност Дизајн Dotting Пенкало Studs Берач

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Држете кристал монистра акрилик се спра

DEN 232.32
ARTIBETTER Акрилик Далечински Управувач Носителот 3 Мрежа Ѕид Телефон Носителот Caddy Јасно Медиуми за Складирање Кутија Организаторот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ARTIBETTER Акрилик Далечински Управувач Носителот 3 Мрежа Ѕид Телефон Носителот Caddy Јасно Медиуми за Складирање Кутија Организаторот

Акрилик.Овој далечински кутија е цврсти и издржливи, и има доста на телесната тежина.Чисти во потрага ов

DEN 323.76
200PCS EEMB CR2477 Li-MnO2 Не-Литиум Батерија 3V Копчето Монета Мобилен Батеријата Доверливи Квалитет 1000mAh УЛ Заверена НЕ ја Полните
  • Обновено
Ценетост на стоката:

200PCS EEMB CR2477 Li-MnO2 Не-Литиум Батерија 3V Копчето Монета Мобилен Батеријата Доверливи Квалитет 1000mAh УЛ Заверена НЕ ја Полните

СЕРТИФИКАТИ—Ова не е батерија која што се полни.НЕ ја Полните батеријата.ОН 38.3 согласност.Повеќе од 400 EE

DEN 4583.76