• Обновено
125 Аналогни Џојстик,Одлична Замена,Долг животен Век,Добра Компатибилност,2 ПАРЧИЊА Лево и Десно Аналогни 3D Џојстик Рокер со Капа за Префрлање Конзола Додаток(Сина)

125 Аналогни Џојстик,Одлична Замена,Долг животен Век,Добра Компатибилност,2 ПАРЧИЊА Лево и Десно Аналогни 3D Џојстик Рокер со Капа

Buyers rating:
DEN 222.96

Залиха

Усвојување ергономски дизајн, удобно рака чувство, подобар игри искуство.Тоа е професионално дизајнирана за Префрлање конзола за игри, добра компатибилност.Одлична замена на стари или скршени делови, одржување на вашиот уред нов изглед.Долг животен век, не е лесно да се оштети, и можете да го користите за долго време.Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за повеќе издржливост.Функција : 1. Усвојување ергономски дизајн, удобно рака чувство, подобар игри искуство. 2. Тоа е професионално дизајнирана за Префрлање конзола за игри, добра компатибилност. 3. Одлична замена на стари или скршени делови, одржување на вашиот уред нов изглед. 4. Долг животен век, не е лесно да се оштети, и можете да го користите за долго време. 5. Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за повеќе издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Joystick Condition : 100% сосема new Weight : Прибл. 3g Model : 3 D joystick Material : ABSApplication : Погоден за Switch Color : Црвена, сина Пакет Листа : 1 x Џојстик со Црвена Cap1 x Џојстик со Сино Капаче.

Кон својствата

Item Type:
JoystickCondition
Package List:
1 x Joystick with Red Cap1 x Joystick with Blue Cap :

Најдобри предлози во категоријата

Крајната Канцеларија 7 Фиока Desktop Датотеката, Sorter и Систем за Складирање, со Брзо Датотека Отворите Фиока Фронтови, Лесно Планирам
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Крајната Канцеларија 7 Фиока Desktop Датотеката, Sorter и Систем за Складирање, со Брзо Датотека Отворите Фиока Фронтови, Лесно Планирам

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ БИРО СРЕДЕНА БЕСПЛАТНО Четири стандардна големина фиоки ќе се елиминира "Купови на Д�

DEN 1902.00
DecorRack Памук Круга, 200 Смета Шминка Смена и Лицето Чистење Круг Памук Влошки, Вафли Текстура Противалергиски Природен Памук
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DecorRack Памук Круга, 200 Смета Шминка Смена и Лицето Чистење Круг Памук Влошки, Вафли Текстура Противалергиски Природен Памук

Направени со 100% Премија Памук.Овие 2.25 инчен Памук Круг Влошки се Мека и Нежна за Кожата, Вкупната Количи�

DEN 119.76
Sccon 20 Џебови Над Вратата Чевли Организатор Простор Saver Виси Чевли Организатор на Жените и Мажите,со 4 Кука,се Зголеми Црвена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sccon 20 Џебови Над Вратата Чевли Организатор Простор Saver Виси Чевли Организатор на Жените и Мажите,со 4 Кука,се Зголеми Црвена

Џебовите Количина : 20 (4 По Линија,Вкупно 5 Линии); Џебови Димензии : 195 x 120mm / 7.68" x 4.75"(H*W).Совршен подарок за д

DEN 281.52
TJLSS од Нерѓосувачки Челик Кујнски корпата за Ѓубре со Овална Дизајн и Чекор PedalStorage со Отстранлив Пластични Ѓубре Лагер (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TJLSS од Нерѓосувачки Челик Кујнски корпата за Ѓубре со Овална Дизајн и Чекор PedalStorage со Отстранлив Пластични Ѓубре Лагер (Боја

♥ Идеална за чистење решение за дома или на работното место : светлина, отпорни и лесно да се чисти...

DEN 8532.00
YZERTLH Топла Вода во Шише Нови Креативни Преносни Кадифен Плетени Ткаенини Покрие Вода-Полнат Силиконски Топла Вода во Шише Производи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YZERTLH Топла Вода во Шише Нови Креативни Преносни Кадифен Плетени Ткаенини Покрие Вода-Полнат Силиконски Топла Вода во Шише Производи

Лекувањето на болките во мускулите, стрес или грчеви, артритис, болки и болки, беспомошна necks, долниот де�

DEN 479.76
Зимски Топли Ракавици Спортски Ракавици GirlsTraining Велосипедизам Екран Осетлив На Допир Топло Windproof Зима Работа Скијање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Зимски Топли Ракавици Спортски Ракавици GirlsTraining Велосипедизам Екран Осетлив На Допир Топло Windproof Зима Работа Скијање

Се повлече На затворање.жените мали нитрилна ракавици голман ракавици хируршки ракавици лов ракавици з

DEN 287.76
Ориентален Botanics Црвен Кромид Коса Масла Со Екстракти, Argan Масло, Castor, Bhringraj, Бадемово Масло И 30 Моќни Состојки (Без
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ориентален Botanics Црвен Кромид Коса Масла Со Екстракти, Argan Масло, Castor, Bhringraj, Бадемово Масло И 30 Моќни Состојки (Без

ЗДРАВ РАСТ & СЈАЈ.Ориентален Botanics Повеќенаменски Коса Масло содржи природни витамини, минерали, протеин

DEN 1010.40
FMOGG LCD Екран на Допир Автоматски се Види Winder со Далечински Управувач Светлина Тивок Мотор Флексибилни Види Перници за Мажи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FMOGG LCD Екран на Допир Автоматски се Види Winder со Далечински Управувач Светлина Тивок Мотор Флексибилни Види Перници за Мажи

На допир за Контрола на Екранот И Далечински Управувач : ги Покажува сите информации за да се види winder ре

DEN 1425.60
Diymood Дијамант Сликарство Акрилна Боја со Број Колекции за Студентите Почетник, DIY Работи Коњи Нафта Сликарство, Цртање на Ѕид
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Diymood Дијамант Сликарство Акрилна Боја со Број Колекции за Студентите Почетник, DIY Работи Коњи Нафта Сликарство, Цртање на Ѕид

Забава на DIY слика : Сликарство од Страна на Броеви комплет е идеален вовед за да се задоволства на слика

DEN 431.76