• Обновено
Хартија во Ролна Багажник, Храна Обвивка Рек Мулти‑Цел за Семејство за Фрижидери Микробранови Печки

Хартија во Ролна Багажник, Храна Обвивка Рек Мулти‑Цел за Семејство за Фрижидери Микробранови Печки

Buyers rating:
DEN 1408.80

Залиха

Магнетни хартиена крпа носителот на рек, не ноктите и не вежби, мулти‑цел, лесен за употреба.Лево и десно поделба дизајн може да го прилагодите растојанието на волја, која е погоден за повеќето хартиена крпа ролни и брише.На дното заптивка дизајн штеди напори при преземање на хартиени крпи и нема да ја допре адсорпција површината. 180° подвижен рака, погоден за хартиена крпа ролни од различни дебелини, лесно да се инсталира.Магнетите се цврсто прикачени на метална школка апарати како на пример, фрижидери, микробранови печки, и машини за перење.Функција : 1. Магнетни хартиена крпа носителот на рек, не ноктите и не вежби, мулти‑цел, лесен за употреба.2. Магнетите се цврсто прикачени на метална школка апарати како на пример, фрижидери, микробранови печки, и машини за перење.3. Лево и десно поделба дизајн може да го прилагодите растојанието на волја, која е погоден за повеќето хартиена крпа ролни и брише.4. 180° подвижен рака, погоден за хартиена крпа ролни од различни дебелини, лесно да се инсталира.5. На дното заптивка дизајн штеди напори при преземање на хартиени крпи и нема да ја допре адсорпција површината.Спецификација : Предмет Тип : Хартија се Тркалаат Rack Material : ABS, Magnet Weight : Прибл. 135g / 4.8 oz Product Големина : Прибл. 4.5x9x2.5cm / 1.8x3.5x1.0in Пакет Листата : 2 x Хартија се Тркалаат Rack Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Ве молиме да ја користите за мазна и рамна површина.4. Не користите прекумерна тежина.5. Не ставајте вредни, кревка и опасни предмети.6. Ве молиме, чувајте ги подалеку од високи температури и оган извор.7. Не ги користат за други цели освен самиот производ.

Кон својствата

Item Type:
Paper Roll Rack
Material:
ABS, Magnet
Weight:
Approx. 135g / 4.8oz
Product Size:
Approx. 4.5x9x2.5cm / 1.8x3.5x1.0in
Package List:
2 x Paper Roll Rack :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Please use it on a smooth and flat surface. :
4. Do not use overweight. :
5. Do not place valuable, fragile and dangerous items. :
6. Please keep away from high temperature and fire source. :
7. Do not use it for purposes other than the product itself. :

Најдобри предлози во категоријата

UltraPro Портокал Тешки 5-Штекер Центар, 8Ft Основани Отворено Продолжување Мозок, 14 AWG, Resettable Коло Прекинато и Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UltraPro Портокал Тешки 5-Штекер Центар, 8Ft Основани Отворено Продолжување Мозок, 14 AWG, Resettable Коло Прекинато и Складирање

Надворешен Адаптер – Секое отворенономинална 14 AWG продолжување кабелот за полнење хаб има 5 основани, 3pr

DEN 479.76
Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со Withings ScanWatch 42mm Анти Шпионски Филм Заштитници Налепница [ Не Калено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со Withings ScanWatch 42mm Анти Шпионски Филм Заштитници Налепница [ Не Калено

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

DEN 359.76
Bevve Одговараат на Закачалки 20pcs Собираат Закачалка, Не се Лизга, Не-Означување, Не-Деформација, Рамо-Доказ за Секојдневна Стандард
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bevve Одговараат на Закачалки 20pcs Собираат Закачалка, Не се Лизга, Не-Означување, Не-Деформација, Рамо-Доказ за Секојдневна Стандард

Нашите закачалки воопшто не се крши во скоро време!.Дизајниран да биде флексибилен за разлика од кршлив�

DEN 1636.32
NSBELL 300PCS Не се Лизга Закачалка Костец за Дрвени Закачалки Јасно Зафат Закачалка Лепило Облека Закачалка Лента 3.54 x 0.27 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NSBELL 300PCS Не се Лизга Закачалка Костец за Дрвени Закачалки Јасно Зафат Закачалка Лепило Облека Закачалка Лента 3.54 x 0.27 Инчен

Доволно Количество : пакетот вклучува 300 PCS на закачалка костец за дрвени закачалки, количината е доволн�

DEN 1089.60
Љубов Јужна Африка Симпатична Компактно Огледало Шминка Патување Преносни Двојно Двострано Зголемување Виткање Огледало Круг
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Љубов Јужна Африка Симпатична Компактно Огледало Шминка Патување Преносни Двојно Двострано Зголемување Виткање Огледало Круг

Компактен Дизајн : Поклопката за да го користите како компактен, тоа може да биде укината рамна и има ultra

DEN 311.76
RECUTMS 2 Парчиња Денот на Вљубените Венец Црвен Лак Лак Декорација Burlap Лак Големи Црвено Срце Печатени Денот на Вљубените Венец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RECUTMS 2 Парчиња Денот на Вљубените Венец Црвен Лак Лак Декорација Burlap Лак Големи Црвено Срце Печатени Денот на Вљубените Венец

Направете ја вашата партија поубаво и да се создаде романтична и топло празник атмосфера.Ако не сте зад�

DEN 599.76
7pcs 3/32 инчен Керамички Помине Вежба Битови во Собата, Ноктите Вежба Малку за Отстрани Акрилик Гел Ноктите Cuticle Нокти Педикир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

7pcs 3/32 инчен Керамички Помине Вежба Битови во Собата, Ноктите Вежба Малку за Отстрани Акрилик Гел Ноктите Cuticle Нокти Педикир

МУЛТИФУНКЦИИ на НОКТИТЕ ВЕЖБА БИТОВИ : Нашата дијамант нокти вежба јогурт се идеални помине уметност ал

DEN 684.00
200W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина,20000lm Супер Светло за Безбедност Светла со Пошироката Осветлување Област,IP66 Водоотпорен Отворен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

200W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина,20000lm Супер Светло за Безбедност Светла со Пошироката Осветлување Област,IP66 Водоотпорен Отворен

Осветлувањето областа на три глави може да се прилагоди индивидуално.До 330° осветлување опсег 90° лево и

DEN 2128.80
Aspen Креативни 23059-4 Јасно & Матирано Преоден Стил Замена Стакло Сенка, 2-1/8 Техник Големина, 5 високо x 4-7/8 дијаметар, 4 Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aspen Креативни 23059-4 Јасно & Матирано Преоден Стил Замена Стакло Сенка, 2-1/8 Техник Големина, 5 високо x 4-7/8 дијаметар, 4 Пакет

Aspen Креативни јасно & матирано дизајн замена стакло, 4 пакет 21 / 8" Техник Големина, 5" високо x 47 / 8" дијамета�

DEN 972.72
Beladla Корисни U-форма четкичка за Заби За да,360° Орален Чистење на Забите Дизајн Четка за заби Премиум Мека Прирачник за Обука
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Beladla Корисни U-форма четкичка за Заби За да,360° Орален Чистење на Забите Дизајн Четка за заби Премиум Мека Прирачник за Обука

Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите.На силиконски четка г�

DEN 281.04
D&D PowerDrive 1553372530 KUBOTA Замена Појас, Гума
 • Обновено
Ценетост на стоката:

D&D PowerDrive 1553372530 KUBOTA Замена Појас, Гума

Појас 15.44 x 36.07 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем�

DEN 202.56
KUANDARM Отворено за Складирање Кабинет Водоотпорен Медицина Кабинет, Двојно-Layer Медицински Кутија, Преносни Медицина Кутија Организатор,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KUANDARM Отворено за Складирање Кабинет Водоотпорен Медицина Кабинет, Двојно-Layer Медицински Кутија, Преносни Медицина Кутија Организатор,

Голем Капацитет : Различни лекарства можат да бидат класифицирани, beclear на прв поглед,Поддршка на нозете

DEN 824.88