• Обновено
Exfoliating Рака Маска,Навлажнувачки Рака Маска за Сува Груби Раце,Whiteningand Поправка за груба & оштетени раце

Exfoliating Рака Маска,Навлажнувачки Рака Маска за Сува Груби Раце,Whiteningand Поправка за груба & оштетени раце

Buyers rating:
DEN 189.36

Залиха

【ЗДРАВЈЕ】Нашите ракавици се изработени од различни хранливи состојки, кои помагаат да се обезбеди влага и исхрана на кожата, и има функција на брза апсорпција и постојана грижа, која може да се грижи за сува и груба раце. 【Се ГРИЖИ ЗА ВАШИТЕ РАЦЕ】Благотворно и навлажнувачки рака маска, да го ублажи слој corneum, длабоко придавам влогови и да се промовира внес на хранливи материи во разбиена и сува кожа.Забави на колаген дека се намалува со зголемување на возраста и да направите вашите раце изгледа помлада. 【ЕФЕКТОТ НА EXFOLIATING РАКА МАСКА】рака маска прави вашите раце изгледа мека и здрава.Постојана грижа, брза апсорпција.Помогне да се обезбеди влага на кожата и исхрана, грижа за сува и груба раце, и да се намали фини линии/брчки. 【ЛЕСЕН И ЛЕСНО ДА се НОСАТ】рака маска е лесен во тежина.Тоа може да се носат во торба, куфер, или шминка кутија, и можете да го користите колку што сакате!Имаат еден пар на мазна, мека и сјајна раце пред секое мтв!Оваа страна маска е совршено решение за вашите раце. 【ЕФИКАСЕН И УДОБЕН】Ќе може да се стави вашите раце во секое време?Тоа е во ред!Кога го користите рака маска за спа нега , исто така можете да направите други работи, како што се гледа драми, читање книги, играње игри, работа и други активности без да се симне на производот.Спецификација : Предмет Тип : Рака Маска Материјал : Растенијата Екстракт Нето Содржина : 40g / Пар Употреба : 1. Измијте и исушете ги рацете 2. Отворете пакет, се носат на рака филм, откине паста, се стегне и се држи со врвка за околу 3. Масирајте нежно да се целосно да се апсорбира крем 4.15 минути подоцна, ги тргнеме на страна, маска, миење и сув, и се применуваат рака крем со тоа за подобар ефект Пакет Листа : 1 x Рака Маска .

Кон својствата

Item Type:
Hand Mask 
Material:
Plant Extract 
Net Content:
40g / Pair 
Usage:
1. Wash and dry hands :
2. Open the package, wear the hand film, tear off the paste, tighten and stick the wrist :
3. Massage gently to fully absorb the cream :
4.15 minutes later, take off the hand mask, wash and dry it, and apply hand cream with it for better effect :
Package List:
1 x Hand Mask  :

Најдобри предлози во категоријата

2 Пакет Над Вратата Двојно Куки Закачалка Метал и Кристално Дизајн за Бесење Крпа Палта Облека, Капи, Торби Бања Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Пакет Над Вратата Двојно Куки Закачалка Метал и Кристално Дизајн за Бесење Крпа Палта Облека, Капи, Торби Бања Црна

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Простор за заштеда на над вратата куки, може совршено да се одржи палта,

DEN 238.80
Ултра Свежи Platinum Оригинални Сина Плус Ткаенина Омекнувач ТОЈ Течни Перење Детергент. Концентрирани; Дали До 640 Товари. Ги споредува
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултра Свежи Platinum Оригинални Сина Плус Ткаенина Омекнувач ТОЈ Течни Перење Детергент. Концентрирани; Дали До 640 Товари. Ги споредува

Детергент ПЛУС Ткаенина Омекнувач Whitens Не до 640 Товари по 5 Литри Кофа.ТОЈ; Безбедно за сите машини за пер�

DEN 1751.76
5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)

Хексадецимален За Миење Unslotted.Само Дупчење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J78 спецификации.Случај Поја�

DEN 17495.76
Bissell Обновување 1770/1970 Резервоарот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bissell Обновување 1770/1970 Резервоарот

Ова е E O M Овластени дел.Одговара на различни Bissell модели.Оем дел број 2035522 Ова е Bissell замена дел.Дел Број 203

DEN 491.04
Огледала Ѕид, од Нерѓосувачки Челик Кабинет, Бања Кутија за Складирање Кабинет, Облекување Маса со Led Светло, Ѕид-Монтирани Партиција
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Огледала Ѕид, од Нерѓосувачки Челик Кабинет, Бања Кутија за Складирање Кабинет, Облекување Маса со Led Светло, Ѕид-Монтирани Партиција

Поради неговата hygroscopicity, огледало кабинетот, исто така, може да се користи во други влажни средини, како

DEN 11231.52
Женски 6AN AN6 Да 3/8 3/8 инчи 9.52 mm Barb 45 Степен Вртливата Црево Фитинг Алуминиумска Цевка Barb Гориво Линија Адаптер Сина Елоксирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Женски 6AN AN6 Да 3/8 3/8 инчи 9.52 mm Barb 45 Степен Вртливата Црево Фитинг Алуминиумска Цевка Barb Гориво Линија Адаптер Сина Елоксирани

Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за

DEN 383.76