• Обновено
Зум Telephonics AC1900 Кабелски Модем/Рутер (5363)

Зум Telephonics AC1900 Кабелски Модем/Рутер (5363)

Buyers rating:
DEN 1079.52

Залиха

4 GHz до 600 Mbps, 33% во однос на конкурентите без оваа функција.Овој интегриран единица намалува кабел нередот и го елиминира надворешен жици врска, со што се зголемува сигурноста преку елиминирање на заедничка точка на неуспех.0 8x4 кабелски модем и AC1900 безжичен рутер со 4 Gig E пристаништа.Модел 5363 е сертифициран од страна на Comcast, TWC, и Кабел Лаборатории за поддршка на DOCSIS 3. 11ac формирање зрак се користи кога се поврзувате со 802.0 GHz безжична клиент дури и ако тоа паметен телефон, компјутер, таблет, smart TV или други Wi-Fi компатибилен уред не мора зрак формирање технологија.0 и IPv6, работењето на 343 Mbps низводно, 123 Mbps возводно.Зрак формирање фокусира Модел 5363 е безжичен енергија на секој безжичниот уред.На 5363 е безжичен вмрежување карактеристики се најдобри во индустријата и вклучуваат 3x3 внатрешни антени за двете "1300 Mbps" 802.Поддржува IPv6 и IPv4 за флексибилни IP адресирање.Модел 5363 комбинира Comcast и Time Warner Cable заверена 343 Mbps DOCSIS 3.Заверена од Comcast и Time Warner Cable за пари заштеда на сопствени-ви-модем програми кои обично се спаси $8 - $10 годишно.Broadcom full-бенд фаќање и понатаму, ги подобрува модем брзина.4 и 5 GHz радија.Интегрирани Mo CA (Multimedia преку Кабел) одбивање филтер се подобрува ефикасноста со Mo CA дома мрежи. 3x3 безжична со двојна бенд радија (2. 8x4 дава повисока просечна download брзина од 4x4, дури и за услуга брзини под овој модем е топ брзина на 343 Mbps.Рутер функции вклучуваат 16 SSIDs, VPN тунелирање, SPI firewall со Негирање на Услуга за заштита/детекција, IP филтрирање, пристаниште за филтрирање, родителска контрола, целосен пакет на Апликација Слој Портали, Квалитет на Сервис за поддршка, WPS Wi-Fi спарување.11 n/g/б радио работат на 2,4 GHZ.Родителски Контроли - го Ограничи пристапот до несоодветни и непожелни сајтови.Интегрирани Wi-Fi рутер со четири портен Gigabit Ethernet switch има Авто Преговарање и Авто MDIX.11 ac Wi-Fi Рутер со 4 Gig E LAN порти.0 8x4 Кабелски Модем со многу висока-перформанси 1900 Mbps 802.11 ac/радио работењето на 5 GHz и "600 Mbps" 802.Брзина и опсег се supercharged со безжични зрак формирање и за двете 2.Исто така е сертифицирана за употреба со Comcast XFINITY, Time Warner Cable, Светла Куќа, и многу повеќе!.Cable Labs уверение.11 ac/a/n/g/б Wi-Fi.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Gorais Плоштадот Притиснете на Ноктите Зелена Медиум Лажни Сјајни Нокти Лажни Нокти Целосна Покрие Уметност Нокти за Жени(24 Парчиња)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gorais Плоштадот Притиснете на Ноктите Зелена Медиум Лажни Сјајни Нокти Лажни Нокти Целосна Покрие Уметност Нокти за Жени(24 Парчиња)

Чиста боја притиснете нокти имаат 24 нокти во 12 различни големини.Ние ќе ви даде помине налепница и 1 комп

DEN 164.40
Маскирани Ќебе Еднорог Мајка и Мал Еднорог Печати Маскирани Ќебе, Маскирани Ќебе за Возрасни Мажи Жени Деца Супер Меки Топло Качулка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Маскирани Ќебе Еднорог Мајка и Мал Еднорог Печати Маскирани Ќебе, Маскирани Ќебе за Возрасни Мажи Жени Деца Супер Меки Топло Качулка

Големина На : Оваа Маскирани Ќебе Poncho Доаѓа Во 3 Големини, 40(W) X50(H) Инчен, 50(W) X60(H) Инчен, 60(W) X80(H) Инч.За Деца, �

DEN 1631.76
ropto Магнетни поштенско Сандаче Налепница Украс Водоотпорен на Празнична Прилики поштенско Сандаче Знак 3D Слон одговара Челик поштенски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ropto Магнетни поштенско Сандаче Налепница Украс Водоотпорен на Празнична Прилики поштенско Сандаче Знак 3D Слон одговара Челик поштенски

◆1 Магнетна ПВЦ гума поштенско Сандаче Капак.Облечи вашето поштенско сандаче по повод фестивалот...

DEN 479.76
Aexit Волфрам Челик Рутер Битови 4 Флејта 6mm Ширина Директно месо тело Крајот Мелница Машина Работ Третман & Grooving Битови Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit Волфрам Челик Рутер Битови 4 Флејта 6mm Ширина Директно месо тело Крајот Мелница Машина Работ Третман & Grooving Битови Алатка

Тежина : 22g; Материјал : Волфрам Челик; Пакет Содржина : 1 x Директно месо тело Крајот Мелница Машина, 1 x Слу�

DEN 1437.60
Прилагодливи Рашири Филм/Заврши Фармацевт, се Водат Заврши со Рачка Пластични Заврши Фармацевт Заврши Тркалаат Носителот Одговара
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Рашири Филм/Заврши Фармацевт, се Водат Заврши со Рачка Пластични Заврши Фармацевт Заврши Тркалаат Носителот Одговара

【Спецификација】Материјал : Метал + Гума; Големина : 62.5*28 CM; Тежина : 1.6 KG; Применети се Тркалаат Височини :

DEN 1999.20
LEORX 2 парчиња Корен Чешел Апликатори Шише Коса Боење Боење Издавање Шише со Дипломирал Скала Салон за Нагласување Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LEORX 2 парчиња Корен Чешел Апликатори Шише Коса Боење Боење Издавање Шише со Дипломирал Скала Салон за Нагласување Алатки

Ќе добиете повеќе дури и дистрибуција на бојата на вашата коса.Нивната површина е мазна, тие воопшто не �

DEN 184.56
JLFTF Мини Шупливи Шема Ѓубре за Отпадоци Десктоп корпата за Ѓубре Отпад Кутии за Мали Ножици Молив Првенство Владетели Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JLFTF Мини Шупливи Шема Ѓубре за Отпадоци Десктоп корпата за Ѓубре Отпад Кутии за Мали Ножици Молив Првенство Владетели Складирање

100% сосема нов и висок квалитет.Мини симпатична десктоп складирање корпата за ѓубре, шарени бои,.исто так

DEN 1632.00
Нови Lon0167 25мм Кол Избрана Легура Плакарот Завеса сигурен ефикасноста Облека Цевка Род Лост Поддршка Заградата 2 парчиња(id:fcc
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нови Lon0167 25мм Кол Избрана Легура Плакарот Завеса сигурен ефикасноста Облека Цевка Род Лост Поддршка Заградата 2 парчиња(id:fcc

Пакет Содржина : (издржливи во употреба) 2 x Облека Лост Заградата; (најновата технологија) Тежина : 95g.Мате

DEN 2349.60
DJROW Перење Кошница Организатор Црвена и Портокалова Лав Илустрација Расклопна Складирање Кошница со Рачки Попречува за Играчки,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DJROW Перење Кошница Организатор Црвена и Портокалова Лав Илустрација Расклопна Складирање Кошница со Рачки Попречува за Играчки,

ДИМЕНЗИЈА : околу 9.3 Hx 11.8 Wx 15.9 L инчи.Тоа е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.МАТЕРИЈАЛ : 30

DEN 575.52
Rubiks LED Светилка Со Клучните Јамка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rubiks LED Светилка Со Клучните Јамка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 148.80
Универзален Телефон Lanyard Далноводи, Телефонски Lanyard со Прилагодливи Најлон Вратот Рака, Crossbody Најлон Печ Телефон Lanyards
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Универзален Телефон Lanyard Далноводи, Телефонски Lanyard со Прилагодливи Најлон Вратот Рака, Crossbody Најлон Печ Телефон Lanyards

Оваа емора да има телефон случај со рака додаток за секој видиме корисникот ✅【Удобен и Практичен】 : Ра�

DEN 141.12
Uniden PRO510XL Pro Series 40-Канал БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио. Компактен Дизајн. Позадинско осветлување на LCD Екранот. Јавно Обраќање.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Uniden PRO510XL Pro Series 40-Канал БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио. Компактен Дизајн. Позадинско осветлување на LCD Екранот. Јавно Обраќање.

Производ 1 : Uniden е Професионална Серија PRO510 XL ТешкиДолжност БЛАГАЈНИЧКИТЕ радио нуди Високи Перформанси

DEN 2376.00
Горила Љубов Сакаат Бисер Комплет Синџир Ѓердан Комплет Pendant Образован Бисер во Комплет Поставени со не 'Рѓосувачки Челик Синџир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Горила Љубов Сакаат Бисер Комплет Синџир Ѓердан Комплет Pendant Образован Бисер во Комплет Поставени со не 'Рѓосувачки Челик Синџир

ВИСТИНСКИ СЛАТКОВОДНИ БИСЕР во реалниот остриги.Кафез Pendant е родиум позлатен, Синџир е Противалергиски

DEN 239.76
Epson Изразување 1680SE Боја Flatbed Скенер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Epson Изразување 1680SE Боја Flatbed Скенер

1,600 x 3,200 dpi оптичка резолуција.Високабрзина скенира и прегледи.Color True II imaging system и точно 48bit боја длабочина

DEN 8376.00
eipogp Про Коса Clippers, Батерија Брада Тример Cordless Електрични Коса Тример Фризура Чешлање во Собата за Возрасни и Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

eipogp Про Коса Clippers, Батерија Брада Тример Cordless Електрични Коса Тример Фризура Чешлање во Собата за Возрасни и Деца

【КАРАКТЕРИСТИКИ 】 Одговара за мажи жени дете,треба да ја дополните 4 часа;Лесно да се одржи и да се нама

DEN 211.68