• Обновено
Храна Обвивка Багажник, 180° Подвижен Рака Хартија се Тркалаат Багажник со 2 Хартија се Тркалаат Полици за Семејство за Фрижидери Микробранови Печки

Храна Обвивка Багажник, 180° Подвижен Рака Хартија се Тркалаат Багажник со 2 Хартија се Тркалаат Полици за Семејство за Фрижидери

Buyers rating:
DEN 323.76

Залиха

180° подвижен рака, погоден за хартиена крпа ролни од различни дебелини, лесно да се инсталира.Магнетни хартиена крпа носителот на рек, не ноктите и не вежби, мулти‑цел, лесен за употреба.На дното заптивка дизајн штеди напори при преземање на хартиени крпи и нема да ја допре адсорпција површината.Лево и десно поделба дизајн може да го прилагодите растојанието на волја, која е погоден за повеќето хартиена крпа ролни и брише.Магнетите се цврсто прикачени на метална школка апарати како на пример, фрижидери, микробранови печки, и машини за перење.Функција : 1. Магнетни хартиена крпа носителот на рек, не ноктите и не вежби, мулти‑цел, лесен за употреба.2. Магнетите се цврсто прикачени на метална школка апарати како на пример, фрижидери, микробранови печки, и машини за перење.3. Лево и десно поделба дизајн може да го прилагодите растојанието на волја, која е погоден за повеќето хартиена крпа ролни и брише.4. 180° подвижен рака, погоден за хартиена крпа ролни од различни дебелини, лесно да се инсталира.5. На дното заптивка дизајн штеди напори при преземање на хартиени крпи и нема да ја допре адсорпција површината.Спецификација : Предмет Тип : Хартија се Тркалаат Rack Material : ABS, Magnet Weight : Прибл. 135g / 4.8 oz Product Големина : Прибл. 4.5x9x2.5cm / 1.8x3.5x1.0in Пакет Листата : 2 x Хартија се Тркалаат Rack Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Ве молиме да ја користите за мазна и рамна површина.4. Не користите прекумерна тежина.5. Не ставајте вредни, кревка и опасни предмети.6. Ве молиме, чувајте ги подалеку од високи температури и оган извор.7. Не ги користат за други цели освен самиот производ.

Кон својствата

Item Type:
Paper Roll Rack
Material:
ABS, Magnet
Weight:
Approx. 135g / 4.8oz
Product Size:
Approx. 4.5x9x2.5cm / 1.8x3.5x1.0in
Package List:
2 x Paper Roll Rack :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Please use it on a smooth and flat surface. :
4. Do not use overweight. :
5. Do not place valuable, fragile and dangerous items. :
6. Please keep away from high temperature and fire source. :
7. Do not use it for purposes other than the product itself. :

Најдобри предлози во категоријата

Gugxiom Џеб на камерата Леќи на Камерата Поставена, Филтер Леќа Поставите Оптичко Стакло Професионални Џеб за Додатоци Камера
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Gugxiom Џеб на камерата Леќи на Камерата Поставена, Филтер Леќа Поставите Оптичко Стакло Професионални Џеб за Додатоци Камера

Увезени голема проѕирност стакло може да се преземат одблизу, со цел да се фокусира за тесно микро сцено

DEN 825.36
Свети Патрик Ден Облека за Жени Гроздобер Замав Коктел Партија Фустани без Ракави/Долг Ракав V Вратот Shamrock Midi Cami Фустан
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Свети Патрик Ден Облека за Жени Гроздобер Замав Коктел Партија Фустани без Ракави/Долг Ракав V Вратот Shamrock Midi Cami Фустан

денот на вљубените суичери вратоврска боја печатени денот на вљубените суичери со полно работно zip дено

DEN 383.76
YYOKLT Mail Организатор Жица Кошница Ѕид Монтирани Списание Датотека Носителот Виси Документ Foyer Складирање Полица (Боја : Б)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YYOKLT Mail Организатор Жица Кошница Ѕид Монтирани Списание Датотека Носителот Виси Документ Foyer Складирање Полица (Боја : Б)

Работи во Канцеларија : Секоја 14.17x10.23x10.82x3.14in организатор е совршен за било мал простор.Со едноставни, ос�

DEN 1284.96
Wristband Флексибилни Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo R11S Плус, Сјајот Оригиналниот Штанд Функционална Потпирачот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wristband Флексибилни Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo R11S Плус, Сјајот Оригиналниот Штанд Функционална Потпирачот

[Функционална Wristband Носителот] Флексибилни wristband може да стане мобилен телефон носителот лесно...

DEN 191.76
Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Шкода Kodiag -2020 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Шкода Kodiag -2020 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација

【9inch ЕКРАН на ДОПИР】 : Андроид автомобил стерео bluetooth со 9 инчен HD 1024*600 капацитивни екран на допир,подобр

DEN 652.80
Homyl Возило 23cm Пневматик Inflator Адаптер Црево за Воздух Inflator Адаптер Вентил Продолжување Замена за Велосипеди Мотоцикл Пумпа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Homyl Возило 23cm Пневматик Inflator Адаптер Црево за Воздух Inflator Адаптер Вентил Продолжување Замена за Велосипеди Мотоцикл Пумпа

* Тоа е многу лесен за употреба и на воздух црева на пневматик пумпа и автомобилот пневматик вентил...

DEN 215.76
AZL1 Живот Концептот 6 Фиоки, Ткаенина, Кула Салон за Спалната соба, Ходникот, Расадник, Entryway, Плакари, Здрав Метална Рамка,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AZL1 Живот Концептот 6 Фиоки, Ткаенина, Кула Салон за Спалната соба, Ходникот, Расадник, Entryway, Плакари, Здрав Метална Рамка,

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 1548.72
Течни Ниво Предавателот Сензор, IP68 Водоотпорен Заштита на Високо‑ Течни Ниво Предавател за Индустриски Материјали(10)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Течни Ниво Предавателот Сензор, IP68 Водоотпорен Заштита на Високо‑ Течни Ниво Предавател за Индустриски Материјали(10)

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА : IP68 мулти‑слој водоотпорен заштита се обезбеди безбедна употреба и долг животен п

DEN 2131.20
SPNEC Lockable Безбедна Mail Писмо Пост Кутија Гроздобер Нерѓосувачки Челик Метал поштенско Сандаче Градина Украс Ретро Ѕид-Монтирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Lockable Безбедна Mail Писмо Пост Кутија Гроздобер Нерѓосувачки Челик Метал поштенско Сандаче Градина Украс Ретро Ѕид-Монтирани

Големина(Dxšxv) : 33.5*13.2*35.7 cm.Mailbox се одликува со елегантна, современ дизајн.Направен од Железо лист материја

DEN 4931.04