• Обновено
Де Markt Chiffon Коса Scrunchies дебелото Црево Еластична венчиња Лента за Коса Бендови Вратоврска Коса Scrunchies за Жените и Девојка

Де Markt Chiffon Коса Scrunchies дебелото Црево Еластична венчиња Лента за Коса Бендови Вратоврска Коса Scrunchies за Жените и Девојка

Buyers rating:
DEN 43.68

Залиха

Материјал : Chiffon, може да се мие, тоа нема да се деформира и бојата се стопува.Мека на допир и светли бои.Големина на Еластични Влакна се Врзуваат Јаже : дијаметар е 9.5 cm, растеглив, погоден за повеќето девојки.Лесен за употреба, меки и удобни, секоја коса бендот има трајни гумени бендот кој се протега еластичноста и поправки на косата и без повреда на вашата коса.Боја scrunchies може да се користи во различни прилики, може да се случи со вас, да присуствува на партии, церемонии и секојдневно носат, корисни за вашата шминка, и лесно да се DIY свој фризура, што ќе изгледа повеќе шармантен.Едноставен дизајн и елаборирање на косата стил за сите жени и девојки, добар подарок за себе или за вашите пријатели и семејство.Совети : 15-25 дена стандард на превозот. 3-7 дена забрзана испорака.Гарантирана испорака во рок од 48 часа.Спецификација на производот Материјал : Chiffon Дијаметар : дијаметар 9.5 cm Она што Можеше да се Добие? 1 x коса бенд држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЛЕЛЕ 10 Парчиња Свеќа Носителот Стојат Гроздобер Метал LanternTabletop Божиќ Дома Соба Партија Декорација Марокански Стил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛЕЛЕ 10 Парчиња Свеќа Носителот Стојат Гроздобер Метал LanternTabletop Божиќ Дома Соба Партија Декорација Марокански Стил

[Божиќ Декорација] : 10 компјутери 4"x9" Виси Свеќа Носителот Стои функција шупливи дизајн, со топли и роман�

DEN 1821.60
Цокл Светлина Собранието - Ладење Директни Компатибилен/Замена за TO2531129; TO2530129 98-00 Тојота Сиена Ван -Свиок Сигнал, Пар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цокл Светлина Собранието - Ладење Директни Компатибилен/Замена за TO2531129; TO2530129 98-00 Тојота Сиена Ван -Свиок Сигнал, Пар

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

DEN 1948.32
Лесен и пренослив Крпа Замокот Шатор, Уникатен замокот моделирање Соба се Игра Куќа Додаток, 4 x Заградата се залагаме за децата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесен и пренослив Крпа Замокот Шатор, Уникатен замокот моделирање Соба се Игра Куќа Додаток, 4 x Заградата се залагаме за децата

Лесен и пренослив, опремени со патент торба за лесно складирање кога не е во употреба.Обезбеди простор н

DEN 1905.60
Електричен камин 42 инчен 1400W спалната соба, студија на ѕидот виси, една боја, лажни firewood, греење жица, со мали далечински
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електричен камин 42 инчен 1400W спалната соба, студија на ѕидот виси, една боја, лажни firewood, греење жица, со мали далечински

Изработени од железо и стакло материјали, убава пламен изгореници на lifelike логови, навидум да лижат лого�

DEN 753.60
5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)

Хексадецимален За Миење Unslotted.Само Дупчење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J78 спецификации.Случај Поја�

DEN 17495.76
Marbling Сина Кујнски Нож го Поставите Блок, Кујнски Нож го Поставите Блок Дрво, Професионални Кујнски Нож го Поставите Блок со Нож
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Marbling Сина Кујнски Нож го Поставите Блок, Кујнски Нож го Поставите Блок Дрво, Професионални Кујнски Нож го Поставите Блок со Нож

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДРВО : текстура е јасно, рафинирани и полиран, на површината се третира со природни рас

DEN 767.76
Женски 6AN AN6 Да 3/8 3/8 инчи 9.52 mm Barb 45 Степен Вртливата Црево Фитинг Алуминиумска Цевка Barb Гориво Линија Адаптер Сина Елоксирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Женски 6AN AN6 Да 3/8 3/8 инчи 9.52 mm Barb 45 Степен Вртливата Црево Фитинг Алуминиумска Цевка Barb Гориво Линија Адаптер Сина Елоксирани

Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за

DEN 383.76