• Обновено
uxcell SMR95ZZ Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи 5x9x3mm Заштитените MR95ZZ Лежишта 5pcs

uxcell SMR95ZZ Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи 5x9x3mm Заштитените MR95ZZ Лежишта 5pcs

Buyers rating:
DEN 215.76

Залиха

SMR95 ZZ (I. D.=5mm, К. Г.=9mm, Дебелина=3мм).smr95z лежишта се заштитени од ДВЕТЕ СТРАНИ да се задржи лубрикант во.Нерѓосувачки челик трките за издржливост и отпорност на корозија.ABEC Толеранција 1 (P0), Z1 Ниво на Бучава за повеќето општа употреба.Статички на оптоварување на 169 newtons и динамичко оптоварување на 431 newtons.Длабоко Ритам Топката Лежишта се една од повеќето широко се користи возен лежишта.Тие се користат за да се приспособат на радијална и axial товари во двете насоки (Главно мечка радијална товар, но исто така може да носи одредена сума на axial оптоварување).Со мало триење и високо-ограничување на брзината, Топката Лежишта се ефективни и бара малку за одржување.Погоден за сите видови на индустриска опрема, мотор, тркала ролери, канцелариска опрема и така натаму.Штитови (Назначување Суфиксот Z/ZZ) - Висока брзина.Заштита од нечистотија и остатоци.Запечатени (Назначување Наставката RS/2 RS) - Изработени од лист челик засилен гума (нафта и течни-отпорни).Долната граница брзина од Shield Лежишта.Еден ред.Пред-подмачкано.Нормално точност.Длабоко Ритам Топката Лежишта се една од повеќето широко се користи возен лежишта.Тие се користат за да се приспособат на радијална и axial товари во двете насоки (Главно мечка радијална товар, но исто така може да носи одредена сума на axial оптоварување).Со мало триење и високо-ограничување на брзината, Топката Лежишта се ефективни и бара малку за одржување.Погоден за сите видови на индустриска опрема, мотор, тркала ролери, канцелариска опрема и така натаму.Забелешка : ве Молиме потврдете го големината и видот на топката имајќи го пред да нарачате.Изборот Водич : .Штитови (Назначување Суфиксот Z/ZZ) - Висока брзина.Заштита од нечистотија и остатоци.Запечатени (Назначување Наставката RS/2 RS) - Изработени од лист челик засилен гума (нафта и течни-отпорни).Долната граница брзина од Shield Лежишта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Велосипед GPS Планината, во Близина Фитинг Отпорност на Пластични Велосипед Надвор Пред Планината за Bryton Велосипед Компјутер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Велосипед GPS Планината, во Близина Фитинг Отпорност на Пластични Велосипед Надвор Пред Планината за Bryton Велосипед Компјутер

Корисна Алатка : ви Обезбеди стабилен и лесно да се работи состојба, погодно да се користи додека се возе

DEN 1802.40
Рацете Слободни Куче Поводник со Патент Торбичка, Трајни Bungee со Рефлексивни Ленти, Прилагодлив Половината Појас за Одење, Џогирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Рацете Слободни Куче Поводник со Патент Торбичка, Трајни Bungee со Рефлексивни Ленти, Прилагодлив Половината Појас за Одење, Џогирање

【Отстранлив Патент Торбичка】 Лесно чување и пристап на вашиот паметен телефон, копчиња, измет торба и �

DEN 371.76
50l Големи Перење Кошница ноќта на Вештерките Ноќ Мртов Дрво Печатени Плоштадот Расклопна Големи Облека Перење Кошница да го Пореметат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50l Големи Перење Кошница ноќта на Вештерките Ноќ Мртов Дрво Печатени Плоштадот Расклопна Големи Облека Перење Кошница да го Пореметат

Тоа Е Погоден За Повеќето Ситуации Употреба, Како На Пример Шкаф,Станови,Апартмани, Комунални Соба, Канц

DEN 1151.76
DIAOD 1 Buc Девојка Преносни Виткање Масажа Чешел Круг Патување Hairbrush со Огледало Анти-Статички Виножито Чешел (Боја : Жолта)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DIAOD 1 Buc Девојка Преносни Виткање Масажа Чешел Круг Патување Hairbrush со Огледало Анти-Статички Виножито Чешел (Боја : Жолта)

Шампон четка ја зголемува скалпот масажа чешел!.Шампон четка нежно лифтови мртвите клетки на кожата и г�

DEN 482.40
Teerwere Удар Врзивно Машина Труд-Заштеда На Чешел Тип Престилка/Клип Обврзувачки Машина 21-Дупка Документ Удирање Машина (Боја :
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Удар Врзивно Машина Труд-Заштеда На Чешел Тип Престилка/Клип Обврзувачки Машина 21-Дупка Документ Удирање Машина (Боја :

Лесно и Безбедно за Употреба Само 2 чекори, целиот процес бара малку сила, едноставно линија до страници

DEN 2044.80