• Обновено
На возилото Тренер, Виткање Преносни Челични Цевки Рака Подножјето на Возилото Тренер Exerciser Мини Вежба Велосипед Велосипед Одлична за Салата или за Внатрешна Упот?

На возилото Тренер, Виткање Преносни Челични Цевки Рака Подножјето на Возилото Тренер Exerciser Мини Вежба Велосипед Велосипед Одлична

Buyers rating:
DEN 892.80

Залиха

【ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ】Оваа подножјето на возилото exerciser е опремен со следење за да се прикаже време, растојание, калории потрошувачка и повеќе погодно за познавањето на фитнес услови. 【ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈА】Оваа педалата отпор тренер можат да го остварат cardiopulmonary функција, мускулите на екстремитетите и координација на човечкото тело може да се подобри кардиоваскуларни функција, се промовира циркулацијата на крвта, да се постигне ефект на слабеење и подобрување на внатрешната нерв до мускулите доминација. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Овој пренослив педалата exerciser е лесно да го користите, вие само треба да седат на стол и да се вежба, нозе или раце како велосипед. 【PERECT ЗА】Оваа рака и нога на возилото exerciser е погодна за различни луѓе од сите возрасти да се користи, особено за постарите. 【ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ】Оваа мини циклус на возилото exerciser е мал и компактен, лесен за чување, не зафаќа простор.Погодна за внатрешна и фитнес тренинг.Погоден за луѓето кои се различни од сите возрасти да се користи, особено за постарите.Мал и компактен, лесен за чување, не зафаќа простор.Погодна за внатрешна и фитнес тренинг.Лесен за користење, вие само треба да седат на стол и да се вежба, нозе или раце како велосипед.Тој е опремен со следење за да се прикаже време, растојание, калории потрошувачка и повеќе погодно за познавањето на фитнес услови.Тоа може да се вежба cardiopulmonary функција, мускулите на екстремитетите и координација на човечкото тело може да се подобри кардиоваскуларни функција, се промовира циркулацијата на крвта, да се постигне ефект на слабеење и подобрување на внатрешната нерв до мускулите доминација.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Material:
Steel Pipe
Color:
Gray
Power Source:
1 x AAA Batteries(Not included)
Size:
Approx. 37.5 x 34.5 x 30.5cm / 14.8 x 13.6 x 12.0in
Weight:
Approx. 3.8kg
Packing List:
1 x Pedal Trainer :

Најдобри предлози во категоријата

Supco E40110F7 Orginal Замена на Делови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Supco E40110F7 Orginal Замена на Делови

Supco E40110 F7 REC CHRT 7 ДЕН +40 F НА +110 F.Supco Replacment Дел.лесно да се инсталира.Supco E40110 F7 Rec Chrt 7 Ден +40 F На +110 F, Направени в

DEN 639.60
KURUN Глуждот Тегови за Жени, Мажи, Деца - се Прилагодува Рака на Рака/Нога/Зглоб и Глуждот Тегови Сет со Рефлексивни Лента - Одење,Џогирање,Танц,Gimnastics,Салата,Физичката
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KURUN Глуждот Тегови за Жени, Мажи, Деца - се Прилагодува Рака на Рака/Нога/Зглоб и Глуждот Тегови Сет со Рефлексивни Лента - Одење,Џогирање,Танц,Gimnastics,Салата,Физичката

{Спортски Ефект Двојно}— На глуждот тежини за да се обезбеди малку повеќе отпор, на глуждот и зглобови

DEN 311.76
2019-20 Prizm EPL англиската Премиер Лига Основи 2 Кевин Де Bruyne Манчестер Сити Службен Panini Futbol Фудбал Трговски Картичка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2019-20 Prizm EPL англиската Премиер Лига Основи 2 Кевин Де Bruyne Манчестер Сити Службен Panini Futbol Фудбал Трговски Картичка

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Манчестер Сити.Кевин Де Bruyne.100.000 огласи.Пром�

DEN 269.04
Mitutoyo 264-007, Текст Алатка за RS-232C
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Mitutoyo 264-007, Текст Алатка за RS-232C

Користите за внесување на текст една Mitutoyo рака алатка директно во вашиот компјутер.Употреба на КОМПЈУТ�

DEN 5235.84
Зачувај Phace 3010141 EFP Пасивни Леќа - Сенка 5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Зачувај Phace 3010141 EFP Пасивни Леќа - Сенка 5

Секоја леќа се третирани со антимагла слој во фабриката.Ќе не магла нагоре.Антинула и УВ слој.ANSI Z87.1, CE и A

DEN 873.60
NEWDERY Надгради iPhone Xs Max Батеријата Случај Чи Безжично Полнење, 6000mAh Продолжен Батерија Полнач Случај Компатибилен iPhone
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NEWDERY Надгради iPhone Xs Max Батеријата Случај Чи Безжично Полнење, 6000mAh Продолжен Батерија Полнач Случај Компатибилен iPhone

Ве молиме допрат ако имате било какви прашања или ви треба помош.5 ЕДЕН Излез : 5 V / 1 [ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА] i Phone

DEN 791.76
Акрилик Филм Clapboard, 30x25cm/11.81x9.84 Филмот, Реквизитите Трипер Одбор Сува Избрише Директорот Исечете Акција Сцена Clapper
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Акрилик Филм Clapboard, 30x25cm/11.81x9.84 Филмот, Реквизитите Трипер Одбор Сува Избрише Директорот Исечете Акција Сцена Clapper

Clapperboard направена од акрилик органски материјал, звук јасни и остри, не е лесно да се скрши.Шарени дрво со

DEN 590.16
Пердув Крило Дијамант Сликарство Комплет - pigpigboss 5D Полн Круг Дијамант Слика од Броеви Кристал Ангелските Крилја Дијамант Точки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пердув Крило Дијамант Сликарство Комплет - pigpigboss 5D Полн Круг Дијамант Слика од Броеви Кристал Ангелските Крилја Дијамант Точки

ПОПУЛАРНАТА ГОЛЕМИНИ платно големина : 40 x 30 cm (16 инчи X 12 инчи), големина на слика : 35 x 25 cm (14 инчи X 10 инчи) з�

DEN 232.56
KarParts360: За 2007 година Chevy Silverado 1500 Класичен Парк/Јачина на Светлина Собранието Пар за Возачот и Совозачот Страна За
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KarParts360: За 2007 година Chevy Silverado 1500 Класичен Парк/Јачина на Светлина Собранието Пар за Возачот и Совозачот Страна За

Точно одговара на ОЕМ# : 15174060 15199556, 15174061 15199557 и Partslink# : GM2520185 GM2521185 Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согл�

DEN 1081.44
Боја Унија exfoliator отстранува blackheads и нечистотии од кожата на грбот на стапалата и нозете, кожата исхрана увоз и извоз уред,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Боја Унија exfoliator отстранува blackheads и нечистотии од кожата на грбот на стапалата и нозете, кожата исхрана увоз и извоз уред,

????【Безбедно и направен од 100% од не ' рѓосувачки челик кој е нежен.Ако имате било какви прашања можете да

DEN 1247.76
Frienda 2 Парче Автомобил за Регистрација и Осигурување на Документи Носителот, СТП Кожа Авто Возило Картичка Документација Ракавица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Frienda 2 Парче Автомобил за Регистрација и Осигурување на Документи Носителот, СТП Кожа Авто Возило Картичка Документација Ракавица

Ве молиме проверете ја големината информации пред да купите.4 инчи, соодветна големина за да можете да ј�

DEN 311.76
Labnet MultiGene OptiMax Термички Cycler, 115V TC9610
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Labnet MultiGene OptiMax Термички Cycler, 115V TC9610

* 3годишна гаранција * 96 Позиција блок за 0.2 ml ПЦР цевки * 4°C / 3°C по вториот максимум греење / ладење стап�

DEN 239.76
Исток Запад Мебел модерна трпезариска маса поставена 4 Големо дрво јадење столици - Привлечно круг трпезариска маса - цреша Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Исток Запад Мебел модерна трпезариска маса поставена 4 Големо дрво јадење столици - Привлечно круг трпезариска маса - цреша Боја

Обезбедување на убава јадење во собата за подобрување на убавината на јадење област со елегантен дизај�

DEN 2289.60
NatSumeBasics Метален Хартија Клипови 100pcs 28mm во Круг Виножито Хартија Клип Диспензерот за Носител со Магнетни Капак Прстен за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NatSumeBasics Метален Хартија Клипови 100pcs 28mm во Круг Виножито Хартија Клип Диспензерот за Носител со Магнетни Капак Прстен за

Добредојдовте на Nat Sume Техника Продавница повторно! Luxry розово злато / домот мермер бела / метален вино�

DEN 232.56