• Обновено
diymore 5V 1602 16x2 Карактер LCD Дисплеј Модул HD44780 Контролер со Осветлување

diymore 5V 1602 16x2 Карактер LCD Дисплеј Модул HD44780 Контролер со Осветлување

Buyers rating:
DEN 383.76

Залиха

Може да се прикаже 2-линии X 16-ликови.Широк агол на гледање и со висок контраст.LCD дисплеј модул со сини blacklight.Вграден-во индустриски стандард HD44780 еквивалент LCD контролер.Најчесто се користи во препишувач, факс машини, ласерски печатари, индустриска опрема за тестирање, вмрежување опрема како што се рутерите и уреди за складирање.Спецификација : 1.Сосема нов и висок квалитет. 2. LCD дисплеј модул со сини blacklight. 3. Широк агол на гледање и со висок контраст. 4. Вграден-во индустриски стандард HD44780 еквивалент LCD контролер. 5. Најчесто се користи во : препишувач, факс машини, ласерски печатари, индустриска опрема за тестирање, вмрежување опрема како што се рутерите и уреди за складирање. 6. LCM тип : Знаци 7. Може да се прикаже 2-линии X 16-ликови. 8. Работат со 5 V DC. 9. Модул димензија : 80mm x 35mm x 11mm. 10.Гледање област големина : 64.5 mm x 16mm Пакет се Вклучени : 1 x 1602 16x2 Карактер LCD Дисплеј Модул HD44780 Контролер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Полначот Беж Пеперутка Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел Адаптер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Полначот Беж Пеперутка Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел Адаптер

Дијаметарот на безжичен полнач е 2.56 во / 65mm, дебелината е 0.18 во / 4.5 мм, а тежината е само 80g.Многу компактен

DEN 599.52
Gorais Плоштадот Притиснете на Ноктите Зелена Медиум Лажни Сјајни Нокти Лажни Нокти Целосна Покрие Уметност Нокти за Жени(24 Парчиња)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gorais Плоштадот Притиснете на Ноктите Зелена Медиум Лажни Сјајни Нокти Лажни Нокти Целосна Покрие Уметност Нокти за Жени(24 Парчиња)

Чиста боја притиснете нокти имаат 24 нокти во 12 различни големини.Ние ќе ви даде помине налепница и 1 комп

DEN 164.40
MISAZ Сет од 2 резби во Дрво Алатки во Собата, Дрвена Резба Кука Нож, Sloyd Whittling Нож, Чип Детали Нож, Резба Ножеви за Полнење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MISAZ Сет од 2 резби во Дрво Алатки во Собата, Дрвена Резба Кука Нож, Sloyd Whittling Нож, Чип Детали Нож, Резба Ножеви за Полнење

Тоа е ценет од страна на многу почетници во дрво, резба и професионални woodworkers.Левак КУКА НОЖ : специјалн�

DEN 263.76
X-DREE 3мм 1/8 ударна дупка 4mm Кол Заострените Главата Mandrel Монтирани Мелење Точка Розова 20pcs(3мм 1/8' 'месо тело 4mm Кол Заострените
 • Обновено
Ценетост на стоката:

X-DREE 3мм 1/8 ударна дупка 4mm Кол Заострените Главата Mandrel Монтирани Мелење Точка Розова 20pcs(3мм 1/8' 'месо тело 4mm Кол Заострените

Пакет Содржина : 20pcs x Мелење Монтирани Точка; Глава Облик : Заострените.Главната Боја : Розова, Сребрен То

DEN 741.60
Ѕид Плоча со 2 3RCA Адаптер Ѕид Faceplate,3 РКА за A/V Кабел за ВИДЕО,ДВД Стерео систем за домашно Кино Проектор,Set-top Box,ТВ,HDTV,Камера,Засилувач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕид Плоча со 2 3RCA Адаптер Ѕид Faceplate,3 РКА за A/V Кабел за ВИДЕО,ДВД Стерео систем за домашно Кино Проектор,Set-top Box,ТВ,HDTV,Камера,Засилувач

Ѕид плоча Порти : 2 3 RCA Модули.Големина : 118 * 72 mm (4.65 *2.83 во),Боја : Бела,Материјал : Пластични,за Каблирање Ин�

DEN 237.60
Aceorna Ковчег Притиснете на Ноктите Голи Сјајни Лажни Ноктите Екстра Долг Мат Лажни Нокти Облак Leapard Целосно Покривање на доградба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aceorna Ковчег Притиснете на Ноктите Голи Сјајни Лажни Ноктите Екстра Долг Мат Лажни Нокти Облак Leapard Целосно Покривање на доградба

Имаат Добар Ден!.Вистинските бои може да се разликува, се должи на позадината на фотографијата, светлина

DEN 135.84
3D Помине Уметност Четка,Насмевка Линија француски Полумесечина Пенкало Тебе Акрилик Сликарска Четка Поставите DIY Цвет Цртање Пенкало
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Помине Уметност Четка,Насмевка Линија француски Полумесечина Пенкало Тебе Акрилик Сликарска Четка Поставите DIY Цвет Цртање Пенкало

Пакетот вклучува : 8 PCS Petal шема пенкало, цвет четка поставите 1 PCS француски Совет Помине Четка Сребро Дрв�

DEN 210.96
Цртан филм Четка за заби, Практични Безбедно Силикони Трајни Лесни Дете Четка за заби, Погоден за Патување за Дете Децата Дома(зелен)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цртан филм Четка за заби, Практични Безбедно Силикони Трајни Лесни Дете Четка за заби, Погоден за Патување за Дете Децата Дома(зелен)

Се фокусира на решавање на заеднички усни проблеми на децата, како што се жолти заби и емајл hypoplasia.Дебел�

DEN 2378.40
Производство на Saver Фрижидер Организатор Кантите - 4.5 L x 3 SILIVO FreshWorks Пластовидно Фрижидер Садовите за Складирање со Отстранлив
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Производство на Saver Фрижидер Организатор Кантите - 4.5 L x 3 SILIVO FreshWorks Пластовидно Фрижидер Садовите за Складирање со Отстранлив

Совршена Големина:4.5 L x 3 Pack, 10.6 x x 5.9 5.9 инчен, погоден за фрижидер, ладилник, провизии кабинети и кујна.Во�

DEN 599.76
XDCGG Виси Складирање Торба Симпатична Бебе Цртан филм Зајакот Глувчето Носат Ѕид Виси Складирање Торба Ѕид Монтирани бебе соба за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XDCGG Виси Складирање Торба Симпатична Бебе Цртан филм Зајакот Глувчето Носат Ѕид Виси Складирање Торба Ѕид Монтирани бебе соба за

Материјал : полиестер, големина : 16 x 35inch (40.6 x 88.9 CM) (секој џеб големина 9 x16inch).Целата виси складирање торба

DEN 724.80
LEORX 2 парчиња Корен Чешел Апликатори Шише Коса Боење Боење Издавање Шише со Дипломирал Скала Салон за Нагласување Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LEORX 2 парчиња Корен Чешел Апликатори Шише Коса Боење Боење Издавање Шише со Дипломирал Скала Салон за Нагласување Алатки

Ќе добиете повеќе дури и дистрибуција на бојата на вашата коса.Нивната површина е мазна, тие воопшто не �

DEN 184.56
ropto Магнетни поштенско Сандаче Налепница Украс Водоотпорен на Празнична Прилики поштенско Сандаче Знак 3D Слон одговара Челик поштенски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ropto Магнетни поштенско Сандаче Налепница Украс Водоотпорен на Празнична Прилики поштенско Сандаче Знак 3D Слон одговара Челик поштенски

◆1 Магнетна ПВЦ гума поштенско Сандаче Капак.Облечи вашето поштенско сандаче по повод фестивалот ◆2...

DEN 479.76