• Обновено
[4 Pack] KAREEN Калено Стакло За LG V30, V30 Плус, V30s ThinQ, V35 ThinQ, V30s Плус ThinQ 6.0-инчен Екран Заштитник, Не Меур, Лесно да го Инсталирате, Анти Нула, 9H Цврстина

[4 Pack] KAREEN Калено Стакло За LG V30, V30 Плус, V30s ThinQ, V35 ThinQ, V30s Плус ThinQ 6.0-инчен Екран Заштитник, Не Меур, Лесно

Buyers rating:
DEN 2352.00

Залиха

Дали има меурчиња, ве молиме обидете се да го притиснете копчето на балон со помош на вашиот прст со малку сила,и обидете се да користите еден владетел или кредитна картичка за да ви помогне со проблемот,но тенка крпа подлога потребно е на површината на екранот за да избегнете гребење заштитник.Одговор : предноста на Калено Стакло филмот е тоа што кога ќе се откажат телефонот, Калено Стакло филм ќе го замени екранот на телефонот за да го издржат ударот, и не ќе може директно да предизвика скапи телефонот на екранот за да попуштат.Одговор : Доколку имате било какви прашања, можете да контактирате сервис преку е-маил за да добиете помош, и KAREEN по-продажбата на услугата тим ќе ви обезбеди со задоволително решение.Прашање : Што треба да направам ако не е проблем со примена производ?.Ги даде сите алатки потребни за инсталација.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Ако калено филм паузи, доволно резерви ќе ви овозможи да го замени тоа веднаш, без да се оштети телефонот бидејќи тоа не е заштитена кога ќе се чека за нови заштитник.Конечно, мобилен телефон може да се заштити во сите времиња.Прашање : Дали тоа го покрие целиот екран или е таму простор околу страни?.Пакетот Вклучува : 1x на Мало Пакување Кутија, 4x Калено Стакло Екран Заштитник, 4x Влажни брише / 4x Сува брише, 4x Прашина Отстранување Налепници.Answer : Пред ставање на екранот заштитник,ве молиме прво чистење на екранот со помош колекции во пакет.Дизајниран За LG V30/ V30 Плус/ V30s Thin Q/ V35 Thin Q/ V30s Плус Thin Q Екран Заштитник, напорна и издржлива, му овозможува на телефонот на екранот за да бидат заштитени до најголемиот степен.Види нашата инсталација видео, тоа може да се направи лесно.Прашање : Како можам да се отстрани изворот?.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката.Прашање : ако производот е толку добро зошто некој би потреба четири од нив, еден нема да трае?.Одговор:Ако има грешка во инсталацијата, можете да се солза тоа повторно и повторно изедначување на инсталација, но тоа е потребно за целосна контрола на силата на солза-оф екран заштита на филм за да се спречи екран заштита филм од пукање.Бидејќи екранот на телефонот ќе се апсорбира прашина повторно во текот на откривањето процес, ве молиме да обрнете внимание за чистење пред да ја инсталирате на телефонот на екранот за да се спречи меурчиња од формирање по инсталацијата, и може да се однесува на нашиот инсталација видео за процесот на инсталација, се Надеваат дека тоа може да ви помогне.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон

【Удобна Перница】 : Високоодделение синтетички кожа и дебели перница ќе ви даде голема удобност при кор

DEN 2085.60
МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица,

Додавање на светлина каде што треба со Enbrighten ДОВЕДЕ под кабинет осветлување.Совршен за дизајнер кујна, h

DEN 177.84
Божиќ Украси Ковано Железо Ретро Свеќа Носителот Декорација Дневна Соба Трпезариска Маса Вратата Виси Сцена Изглед (Боја : Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Украси Ковано Железо Ретро Свеќа Носителот Декорација Дневна Соба Трпезариска Маса Вратата Виси Сцена Изглед (Боја : Сина)

Ретро кула дизајн : На снег сцена на снежен човек и Дедо Мраз и комбинација од две различни бои додадете �

DEN 1380.24
Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот

Едноставно и ефикасно прилагодување, трае само неколку секунди да се постави.ПВЦ фолија на површината и

DEN 261.36
Лепило Сребрена Боја Пенкало, Сребрена Боја Термички Проводници Лепило Сребро Шприц Нанесете Сребрена Прав Медиум за PCB Одбор Поправка(0.3
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепило Сребрена Боја Пенкало, Сребрена Боја Термички Проводници Лепило Сребро Шприц Нанесете Сребрена Прав Медиум за PCB Одбор Поправка(0.3

Одличен филмформирање својства : Нашата проводници сребро нанесете лепило е строго се тестираат пред д�

DEN 962.40
Хартија Виси Носителот, Посебно Дизајниран Хартиена Крпа Држачот за Домашна за Домашна Оркестарот(Кафена, Плава)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хартија Виси Носителот, Посебно Дизајниран Хартиена Крпа Држачот за Домашна за Домашна Оркестарот(Кафена, Плава)

【Посебно Дизајнирани】хартија виси носител е специјално дизајниран за да ви овозможи да оптоварување �

DEN 2311.20
Вентил 2V025-06 G1/8 2V025-08 G1/4 Нормално Затворен NC Воздух, Вода, Масло Електромагнетниот Вентил Серпентина Led 2Port 2Ways AC110V
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вентил 2V025-06 G1/8 2V025-08 G1/4 Нормално Затворен NC Воздух, Вода, Масло Електромагнетниот Вентил Серпентина Led 2Port 2Ways AC110V

Ова електрична електромагнетниот вентил е сите месинг кастинг структура, прецизни и веродостојни, има �

DEN 391.44
Камелеон На Тропски Остава Рамка Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Камелеон На Тропски Остава Рамка Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома

Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.МУЛТИЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Ка

DEN 911.52
Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање

Ова дете' s палецот заштитник е безбедно и дише, мека и еластична, и не ги содржи флуоресцентни агенти.Пре

DEN 2359.20
BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет

1, Прилагодлив Пролет Јамка иновативни нерѓосувачки челик дизајн им овозможува на јамката за да се прош

DEN 167.76
NSR Девојки Еднорог Целосна Утешителот Поставите Кралицата Големина 3pcs Сино Бела Виножито Еднорог Снег Постелнина Поставете Мека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NSR Девојки Еднорог Целосна Утешителот Поставите Кралицата Големина 3pcs Сино Бела Виножито Еднорог Снег Постелнина Поставете Мека

❤Супер меки : Одберете висок квалитет микрофибер, ултра меки и comforterable материјал, оваа единствена 3 D печ�

DEN 959.76
BWWNBY Тоалет Четка со Носителот, Пластични Wc Шолјата Четки Ѕид Монтирани со Колонист Носителот Застане за Тоалет Тоалет(Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BWWNBY Тоалет Четка со Носителот, Пластични Wc Шолјата Четки Ѕид Монтирани со Колонист Носителот Застане за Тоалет Тоалет(Сина)

2 во 1 : содржи високо ефикасни тоалет четка и стабилна носителот, лесен за употреба и простор за заштеда �

DEN 350.40