• Обновено
Aicosineg Заштеда на Енергија Индикатор Светлото за Електрични Контролен Панел HVAC DIY Проекти Пластични Круг Монтажа Дупка 22mm (7/8 Инчи) 220V Црвена+Бела+Жолта 3Pcs

Aicosineg Заштеда на Енергија Индикатор Светлото за Електрични Контролен Панел HVAC DIY Проекти Пластични Круг Монтажа Дупка 22mm

Buyers rating:
DEN 2251.20

Залиха

[Димензија]-Дијаметар : 22mm,Отценети Напон : 220 V,Материјал : Пластични,Копчето Облик : Тркалезна,Боја : Црвено+Бела+Жолта. [Перформанси]-Висока осветленост LED за лесно препознавање.Завртка-стегач за лесна конекција и силна спроводливост. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА]-Одговара за 22mm (7/8 Инчи) дупка и да се обезбеди тоа со завртка прстен.Жица НЕ е вклучена овде. [Функција]-Долг живот,сигурен,практичен,лесен. [Примена]-Широко се користи во производство на електрична енергија опрема,моторни,текстилни машини,телекомуникации,итн.Спецификации : Отворање Дијаметар : 22mm/7/8inch Height : 51.4 mm/2inch Width : 28.3 mm/1.1 inch Rated Напон : 220 VShell Материјал : Plastic Button Облик : Round Color : Црвено+Бела+Yellow Working Живот : 20000 Hours Package Contect : 1 X (Црвена+Бела+Жолт) Индикаторот.Функција : 1.Одлична електрична спроводливост прави индикатор светлото постабилна и издржливи.2.Висока осветленост led сигналот индикатор светлото за лесно препознавање.3.Лесен за инсталација : завртката менгеме е лесно да се поврзете и да има силни електрична спроводливост.Вие само треба да се вежба 22mm (7/8 инчи) дупка, а потоа користете шрафови за да го поправи тоа.Апликацијата : Тие се користат во брод,алатни машини,машина опрема,се префрлат на кабинетот и енергија дистрибуција кабинет,електрични контролни панели како што се HVAC панел и електрични панел,DIY Проекти како што се PLC Обука Проект.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пријавете се ќор-сокак 1-1/4 Плоштад x 1 Барел Должина Мат Хром Финиш Евра Квадрат Лесно се Зацврсти ќор-сокак Пакување од 20 до
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пријавете се ќор-сокак 1-1/4 Плоштад x 1 Барел Должина Мат Хром Финиш Евра Квадрат Лесно се Зацврсти ќор-сокак Пакување од 20 до

Карактеристики 1" барел должина и одговара на панели до 1 / 2" дебела.Идеален за монтажа на ѕидови за да се �

DEN 8254.80
Интернет е Најдобро Под Креветот Чевли Складирање Организатор - 12 Пар/Џебови - Патент Затворање Јасно ги Покрие - Сива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Интернет е Најдобро Под Креветот Чевли Складирање Организатор - 12 Пар/Џебови - Патент Затворање Јасно ги Покрие - Сива

ПОД КРЕВЕТ : На лесни чевли складирање е изграден да се вклопуваат под низок лежи мебел и виси облеката.П

DEN 479.04
Beardscape Цитрус Зачин Брада Balm | USDA Органски, 2oz | Tames Сите Бради | Мешавина на Етерични Масла, Сладок Портокал, Ванила
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Beardscape Цитрус Зачин Брада Balm | USDA Органски, 2oz | Tames Сите Бради | Мешавина на Етерични Масла, Сладок Портокал, Ванила

ПРИРОДЕН МИРИС.Нашиот мирис е формулиран за да работи со вашето тело природни хемија наместо да се маск�

DEN 1185.60
AHASTYLE Ехо Точка Ѕид Закачалка Носителот ABS [Вграден Кабел за Управување со] за Ехо Точка 3-та Генерација на Паметни Дома Јазик(Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AHASTYLE Ехо Точка Ѕид Закачалка Носителот ABS [Вграден Кабел за Управување со] за Ехо Точка 3-та Генерација на Паметни Дома Јазик(Црна)

【ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН】Посебно дизајниран за Ехо Точка 3 Gernation, компактен, но цврсти, без звучни пречки...

DEN 552.00
ANDWOOD Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Читателите за Жени Мажи 5 ПАКЕТ Компјутерски Очила со Пролетта Зглоб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ANDWOOD Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Читателите за Жени Мажи 5 ПАКЕТ Компјутерски Очила со Пролетта Зглоб

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ 5 Пар читателите за жени и мажи значи дека ќе имаат еден пар се најде каде и да сте.

DEN 1185.60
YHAIOGS Женска Бикини бански костуми perfect Жените Tankini Подели Голем Печати Плажа Бикини Поставите Солидна Боја Одморалиште Бански
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YHAIOGS Женска Бикини бански костуми perfect Жените Tankini Подели Голем Печати Плажа Бикини Поставите Солидна Боја Одморалиште Бански

Се повлече На затворање.Суво Чистење Само 【Две Парче костими за Капење) за Жени】Мода бразилецот намали

DEN 315.12
HHIP 3900-5077 MT3 ER-32 Collet Чак-Drawbar Крајот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HHIP 3900-5077 MT3 ER-32 Collet Чак-Drawbar Крајот

3 / 8"16 Навој Drawbar Крајот.Направени од високо квалитетен алатка челик.Појачани и прецизност земјата.Ги исп

DEN 1439.76
Тимот на Канада Хокеј Стап - Црна за Wii
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тимот на Канада Хокеј Стап - Црна за Wii

Целосен Опсег На Движење ви овозможува да deke, се пука и да се освојат против противници.Директно Нож им о

DEN 8525.76
Умре Фрлија Цинк Метрички Прилагодливи Стегање Рачка, Навој Студ, 62mm Должина, 45mm Висина, М8 x 1.25 mm Конец, 25мм Тема Должина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Умре Фрлија Цинк Метрички Прилагодливи Стегање Рачка, Навој Студ, 62mm Должина, 45mm Висина, М8 x 1.25 mm Конец, 25мм Тема Должина

Metric.Навој студ тип.Цинк умрефрлија прилагодливи стегање држела со челични компоненти.Се справи со : Цин�

DEN 436.80
Inhomer Цртан филм Симпатична Куче Големи Перење Забавува Водоотпорен Расклопна Облека Забавува Кошница за Облека Играчка Организатор,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Inhomer Цртан филм Симпатична Куче Големи Перење Забавува Водоотпорен Расклопна Облека Забавува Кошница за Облека Играчка Организатор,

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

DEN 1007.52
Силиконски Конусна Вибрации/Шок Апсорпција Планината - М8 x 1.25 x 16mm Темата - 171 N Max Оптоварување, (Пакување од 5) (256-32-М8-16-55-ГР)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Силиконски Конусна Вибрации/Шок Апсорпција Планината - М8 x 1.25 x 16mm Темата - 171 N Max Оптоварување, (Пакување од 5) (256-32-М8-16-55-ГР)

БОЈА КРАЈ : Сива.ОПИС : Конусна Вибрации / Шок Апсорпција Планината.MAX.ТЕМПЕРАТУРА : До 392 F (200 C).ТИП : Навој.�

DEN 4295.28
Високо Прецизен Дигитален Дисплеј Интелигентни Температура Контролер со Двојна Водоотпорен Сонда за Ладење Термостат Thermoregulator
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Високо Прецизен Дигитален Дисплеј Интелигентни Температура Контролер со Двојна Водоотпорен Сонда за Ладење Термостат Thermoregulator

Високо Прецизен Дигитален Дисплеј Интелигентни Температура Контролер со Двојна Водоотпорен Сонда за Л

DEN 579.84