• Обновено
EuisdanAA 5pcs 7x100mm Небото Сино Топла Топи Лепило Лепак Стапови За Топла Топи на Температура Лепак Пиштол(5 piezas 7x100mm azul cielo barras де pegamento adhesivo де fusión en caliente став pistola де pegamento cal

EuisdanAA 5pcs 7x100mm Небото Сино Топла Топи Лепило Лепак Стапови За Топла Топи на Температура Лепак Пиштол(5 piezas 7x100mm azul

Buyers rating:
DEN 494.40

Залиха

Prodcut Име : Топла Топи Лепак Стапови;Боја : Небо Сина;Облик : Стап.Материјал : ЕВА;Нето Тежина : 24g;Мека точка : За 80 C.Solidify време : 8-10 секунди;Користење температура : 160 C—180 C;Отпорни на температура : 85 C.Ладно отпор : -40 C;Цврсти содржина : 100% ;Големина : 100mm(L) x 7mm(Дијаметар)(Resistencia ал frío : -40 C; Contenido sólido : 100% ; Tamaño : 100 mm (L) x 7 мм (Diámetro).Пакет содржина : 5 Компјутери x Топла Топи Лепак Стап;Пакет големина : 14 x 10 x 1(Contenido del paquete : 5 piezas x barra де pegamento termofusible; Tamaño del paquete : 14 x 10 x 1. Euisdan AA 5pcs 7x100mm Небото Сино Топла Топи Лепило Лепак Стапови За Топла Топи на Температура Лепак Gun1.Топла Топи Лепак Стапови користење на висока температура мини лепак пиштол(не е вклучен).2.Тоа е проѕирен со лепило, не-токсични, лесен за ракување, со брзиот лепливоста, висока јачина, анти-стареењето.3.Широко се користи топла-појас лепила во светот на висока вискозност и капе-сувост, застаклување кутија за пакување, пакување храна, дрво, рака-занает и Божиќ производи, ПВЦ пластика итн.Опис на Spanish5 piezas 7x100mm azul cielo barras де pegamento adhesivo де fusión en caliente став pistola де pegamento caliente де fusión en caliente Nombre del producto : barras де pegamento termofusible; боја : azul cielo; форма : barra Material : ЕВА; Peso neto : 24 g; Punto blando : Aproximadamente 80 CTiempo де solidificación : 8-10 segundos; Temperatura uso де : 160 C u0026 mdash; 180 C; Temperatura resistente : 85 CResistencia ал frío : -40 C; Contenido sólido : 100% ; Tamaño : 100 mm (L) x 7 мм (Diámetro) Contenido del paquete : 5 piezas x barra де pegamento termofusible; Tamaño del paquete : 14 x 10 x 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Exclusivo Mezcla Лесни Реверзибилна 3-Парче Утешителот Сет за Сите Сезони, Надолу Алтернативни Утешителот со 2 Перница Шамс, Кралицата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Exclusivo Mezcla Лесни Реверзибилна 3-Парче Утешителот Сет за Сите Сезони, Надолу Алтернативни Утешителот со 2 Перница Шамс, Кралицата

На 3парче утешителот поставува вклучува 1 парче 88" X 88" кралицата големина утешителот и 2 парчиња 20"x26" перн

DEN 1987.20
Walfront FG‑100 ДДС Функција Генератор на Сигнал Генератор на Сигнал Код Generator Метар синусен облик Фреквенција 1Hz~Контра 500kHz
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Walfront FG‑100 ДДС Функција Генератор на Сигнал Генератор на Сигнал Код Generator Метар синусен облик Фреквенција 1Hz~Контра 500kHz

➤【ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ】 Поради висока прецизност и стабилна фреквенција на DDS, тоа е исто така многу пого

DEN 1754.40
ДДС Сигнал Генератор, Walfront ДК 8V-9V 6 Бенд 0-55MHz LCD Сигнал Функција Генератори Модул Дигитален Тестер врз Основа на AD9850
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ДДС Сигнал Генератор, Walfront ДК 8V-9V 6 Бенд 0-55MHz LCD Сигнал Функција Генератори Модул Дигитален Тестер врз Основа на AD9850

055 MHz Фреквенција : Поддршка 055 MHz континуирано приспособување на фреквенцијата е 1 Hz 055 MHz Фреквенција : По�

DEN 1010.16
mDesign Метална Жица Ѕид Чување на Организаторот за Одмор/Прослава Подарок Заврши и Лакови - Висат во Плакарот, Подрум, Занает Соба,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

mDesign Метална Жица Ѕид Чување на Организаторот за Одмор/Прослава Подарок Заврши и Лакови - Висат во Плакарот, Подрум, Занает Соба,

ЕДНОСТАВЕН за СКЛАДИРАЊЕ : Дневна простори остане чиста и средена со оваа корисна организатор; Отворена

DEN 479.76
HOTYARD Бела Sideboard со LED Светло Вклучена Кабинет Складирање, 3 Отворена Полица Кујнски Мебел Шкафот за трпезарија, Дневна Соба,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HOTYARD Бела Sideboard со LED Светло Вклучена Кабинет Складирање, 3 Отворена Полица Кујнски Мебел Шкафот за трпезарија, Дневна Соба,

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Професионални жица водич систем, можете лесно

DEN 3359.76
Зимски Новородено Бебе Момче Девојче Облека Солидна Долги Ребрести Ракав Ја Красеше Постави Цврсти Bodysuits+Панталони
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Зимски Новородено Бебе Момче Девојче Облека Солидна Долги Ребрести Ракав Ја Красеше Постави Цврсти Bodysuits+Панталони

100% Памук.Увезени.Повеќето од Купувачите Шопинг Трендови : цврсти бои одлично се вклопуваат на вашиот ма�

DEN 143.76