• Обновено
YOZUMD Мобилен Телефон Lanyard Носителот Ѓердан за Врвка за Телефон Lanyard Случај Покрие Hands-Free Вратот Силикони Носителот Случај Мобилни Поддршка Светло Сина

YOZUMD Мобилен Телефон Lanyard Носителот Ѓердан за Врвка за Телефон Lanyard Случај Покрие Hands-Free Вратот Силикони Носителот Случај

Buyers rating:
DEN 287.76

Залиха

Мобилен телефон lanyard носителот ѓердан рака силикони neckband е удобен за носење, додека ултра-силни и лесни силикони мобилен телефон носителот обезбедува безбедно носи решение за да се спречи паѓање.Со своите стилски дизајн, можете да го користите како ѓердан, wristband, или дури и да го закачите на џеб или патент.Мобилниот телефон lanyard е направен од силикон.Пакетот Вклучува : 1 X Силикони Случај 1 X Lanyard.Должината на телефонот lanyard е 13.4 cm, ширина на телефонот lanyard е 7.3 cm, а висината на телефонот lanyard е 1cm.На паметен телефон lanyard е погодна за 4-6.2 инчен телефони, што е совршено решение за спортски фанови, концерт на посетителите, наставници, ученици, љубители на планинарењето, пензионери, патниците или секој кој сака лесен пристап до својот мобилен телефон.Телефон Lanyard Материјал : Силикон Големина : 13.4cmx7.3cmx1cm/5.28inx2.87inx0.39in.Опис : Силикони вратот рака е удобно да се носат додека екстра јаки лесни силикони телефон носителот обезбедува безбедна носи решение за да се спречи капки.Со тоа е модерен дизајн, можете да го користите како ѓердан, wristband, или дури и tether тоа да џеб или патент.Телефонот lanyard е направен од силикон.Должината на телефонот lanyard е 13.4 cm, ширина на телефонот lanyard е 7.3 cm, а висината на телефонот lanyard е 1cm.На паметен телефон lanyard е погодна за 4-6.2 инчен телефони, што е совршено решение за спортски фанови, концерт на посетителите, наставници, ученици, љубители на планинарењето, пензионери, патниците или секој кој сака лесен пристап до својот мобилен телефон.Точка Име : Телефон Lanyard Material : Silicone Size : 13.4cmx7.3cmx1cm/5.28inx2.87inx0.39in Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Силикони Case1 X Lanyard.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со Хама IR150MBT Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со Хама IR150MBT Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник

Лесен за инсталација : Лесно собранието на Пластика стакло со заштитен филм Чистење на екранот, усоглас

DEN 237.36
BandTie 12 Џеб Вертикален Ѕид Градина Колонист,Ѕид Виси Садење Кеси за Градина Затворен Отворен Двор Дома Декорација,Зелена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BandTie 12 Џеб Вертикален Ѕид Градина Колонист,Ѕид Виси Садење Кеси за Градина Затворен Отворен Двор Дома Декорација,Зелена

Чувствував Материјал.МАТЕРИЈАЛ : не токсични материјали за безбедно, долгорочна употреба.Чувствував ма

DEN 434.40
RV Слив, Зајакнато Стакло Капак Караван Потоне на 304 Нерѓосувачки Челик Оксидација Отпор со Анти‑затнување и Запечатување Приклучоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RV Слив, Зајакнато Стакло Капак Караван Потоне на 304 Нерѓосувачки Челик Оксидација Отпор со Анти‑затнување и Запечатување Приклучоци

Направени од ниска‑јаглерод 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е анти‑зрачење и оксидација отпор и има дол

DEN 1516.80
Naturalizer Жените Danya
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Naturalizer Жените Danya

100% Вештачки.Увезени.Синтетички единствена.Пета мерки околу 3.25".Платформа мерки околу 1".Отворипети фуст�

DEN 1123.44
YXLMAONY Отворено Светла 18W Вдлабнати Таванот LED вградна светилка КОЧАН Заштеда на Енергија Интегрирани центарот на Вниманието
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YXLMAONY Отворено Светла 18W Вдлабнати Таванот LED вградна светилка КОЧАН Заштеда на Енергија Интегрирани центарот на Вниманието

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

DEN 648.00
HUANLEGOU Првенство Teacat Керамика Кафе Кригла Поставите Handgrip Животинско Чаши со Фах Drinkware Кафе Чај Чаши Млеко Чаша Појадок,Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HUANLEGOU Првенство Teacat Керамика Кафе Кригла Поставите Handgrip Животинско Чаши со Фах Drinkware Кафе Чај Чаши Млеко Чаша Појадок,Црна

Кул Подарок за Пријателите, семејството, Божиќ И Одмор Подарок Чаша.Оваа модерна чаши сет ќе се направи �

DEN 1149.12
Entatial 4Tiers Акрилик Јасно Шминка Организатор,Шминка Козметички Носителот Складирање Кутија Случај Накит Организатор со 4 Групи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Entatial 4Tiers Акрилик Јасно Шминка Организатор,Шминка Козметички Носителот Складирање Кутија Случај Накит Организатор со 4 Групи

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : козметичката витрини е направен од високо квалитетни пластични материја

DEN 705.60
TenNuoDa SPX40‑60 X‑Оски Линеарна Фаза,Алуминиум Легура Прирачник Пресврт прочистите Платформа Лизгачки Табела за Обработка на Машини
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TenNuoDa SPX40‑60 X‑Оски Линеарна Фаза,Алуминиум Легура Прирачник Пресврт прочистите Платформа Лизгачки Табела за Обработка на Машини

Seiko производство : неговата зафатнина платформа телото е направено од алуминиум материјал се со црна ел�

DEN 2193.60
Qlarnaweer Вештачки Лажни винова Лоза, 84Ft 12 Насоки Вештачки бршлен Зеленило Гарланд Ѕид Оркестарот Виси Растенија Зеленило за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Qlarnaweer Вештачки Лажни винова Лоза, 84Ft 12 Насоки Вештачки бршлен Зеленило Гарланд Ѕид Оркестарот Виси Растенија Зеленило за

【Остане "млади" засекогаш 】 секој лист има јасни линии, светла боја и одлична текстура, се комбинираат з

DEN 239.76