• Обновено
FASTENER ДРВОТО #10 x 1-1/4 Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Завртки, Цинк Позлатен Нерѓосувачки Челик 410 Само Тапкање Лист Метални Навртки 100PCS

FASTENER ДРВОТО 10 x 1-1/4 Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Завртки, Цинк Позлатен Нерѓосувачки Челик 410 Само Тапкање

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

【Спецификација】Хексадецимален за миење раководител, авто-дупчење, 410 нерѓосувачки челик, груба/стандардна тема, #10x1-1/4"(4.8 X32)-100 компјутери. 【Мулти Цели】Тоа е се применуваат за инсталација од нерѓосувачки челик, метална плоча, поцинкуван челик или други проекти. 【Нерѓосувачки Челик】Силна и не е лесно да се деформира или се лизга.Отпор на ' рѓа, солена вода отпорни на корозија и абразија, давајќи завртки еден елегантен изглед. 【Лесно Возење】Без удирање на прислушување е потребно за инсталација.Тоа е лесно да се работи и безбедно да се користи. 【FASTENER ДРВО УСЛУГИ】секогаш Кога ќе треба на нас, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Q&А, ние ќе ви даде професионална услуга и одговор во рок од 24 часа.Овие навртки се направени од јак 410 нерѓосувачки челик, кој надворешни хексадецимален диск.Тие се дизајнирани за внатрешна и надворешна поправка на клупа, брод палубата, качување на ѕид, дрво, итн.Остри точка pierces лесно и прецизно.На хексадецимален главата им овозможува да бидат затегнати со повеќе вртежен момент од Филипс главата и бара минимално царинење над fastener.Миење подлога проширува сила имајќи област и го намалува ризикот од дробење тенки материјали.Крупни теми сфати безбедно и да се спречи соголување.Нерѓосувачки челик спречува пилинг, гребнатини, и влажно или сол корозија.Во светло сребрена боја ја зголемува конечниот изглед на проектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Umizato Eiko (Џет Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Umizato Eiko (Џет Црна)

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА за Разлика од другите сина светлина блокирање леќа, Umizato е отпорен на гребење антирефле

DEN 264.00
Wilton 4 Празнина Сребро Cupcake Кутии, 3 Count
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wilton 4 Празнина Сребро Cupcake Кутии, 3 Count

Има 4 cupcakes 61 / 4 од 61 / 4 од 3 инчи висок 3 брои.Материјал : сребро.Прозорецот кутии се совршен начин да се одрж

DEN 150.96
YANJINGYJ VR Слушалки,VR Очила Виртуелната Реалност и 3D Очила,Паметни Очила, 3D Игри, Виртуелни Главата Монтирани Мулти-Функција
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YANJINGYJ VR Слушалки,VR Очила Виртуелната Реалност и 3D Очила,Паметни Очила, 3D Игри, Виртуелни Главата Монтирани Мулти-Функција

❤ Функција : Игра VR игри, VR гледајте филмови наназад и јачина додавање и одземање, да ја слушате песната �

DEN 10248.00
Baluue Папагал Интегриран Автоматски Птица Фидер Нема Хаос Милениче Фидер Семе Храна Контејнер Костур Кафез Додатоци за Budgerigar
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Baluue Папагал Интегриран Автоматски Птица Фидер Нема Хаос Милениче Фидер Семе Храна Контејнер Костур Кафез Додатоци за Budgerigar

Изработени од пластика за домашни миленици, ќе се обезбеди добро средина на пиење и јадење.Птици Во Кафе

DEN 767.76
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Asus Zenfone 4 Max, Ујп, Плус
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Asus Zenfone 4 Max, Ујп, Плус

Дизајнер Случај за 5.5 Инчен AsZen Fone 4 Max / Zenfone 4 Max Pro / Zenfone 4 Max Плус е направен за конечна одговара за максима

DEN 354.96
HP SSD 60GB SFF, 570826-001
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HP SSD 60GB SFF, 570826-001

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 5544.00