• Обновено
Тема на Теренот Колосек, Метрички & Кралскиот Мулти-Цел Завртка Теренот Сечење Мерач Caliper Gages Мерење Алатка R1‑6.5 MM

Тема на Теренот Колосек, Метрички & Кралскиот Мулти-Цел Завртка Теренот Сечење Мерач Caliper Gages Мерење Алатка R1‑6.5 MM

Buyers rating:
DEN 184.56

Залиха

Апликацијата Надворешни ласерско гравирање скали, јасно скала.Широко се користи во обезбедување на правилната големина вежба малку да се провери алатката агол.Метрика / Империја империјата и метрички скала може да се мери за повеќе навој проред.Нерѓосувачки челик нишката инструмент е направен од нерѓосувачки челик, со голема сила, надворешни полирање и хром-позлатен, подобрување на ' рѓа отпор, може да се користи за долго време.Големина Со големина опсег е R1-6.5 mm / 0.04-0.26 ", која може да се измери различни проред со висока прецизност и сила practicability.Лесен за ракување Притиснете го стоматолошки табела на одморите и да се повлече, лесно да работат и носат.Спецификација : Предмет Тип : Тема Мерач Материјал : не ' Рѓосувачки челик Систем : Метрички/Кралскиот Големина : Прибл.R1-6.5 mm / 0.04-0.26 во Цел : Тема мерач Пакет Листа : 1 x Тема Колосек.

Кон својствата

Item Type:
Thread Gauge
Material:
Stainless steel
System:
Metric/Imperial
Size:
Approx. R1-6.5mm / 0.04-0.26in
Purpose:
Thread gauge
Package List:
1 x Thread Gauge :

Најдобри предлози во категоријата

CANOZ-PV4/1 PV Combiner Кутија, 4 String, со 15A Номинална Струја на Осигурувачот, 63A Коло Прекинато, 2.8 KV Пренапони/Молња Заштитник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CANOZ-PV4/1 PV Combiner Кутија, 4 String, со 15A Номинална Струја на Осигурувачот, 63A Коло Прекинато, 2.8 KV Пренапони/Молња Заштитник

Материјал : ПВЦ, Водоотпорна Одделение : IP65, Лесно Ѕид Инсталација со Монтажа Колекции, "Casement Прозорец" Оп

DEN 2759.76
Minka-Aire F745-СЛОБОДАНКА Sabot 52 Инчен Тавански Вентилатор со Интегрирано LED Светло и DC Мотор во Масло Протри Бронза Заврши
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Minka-Aire F745-СЛОБОДАНКА Sabot 52 Инчен Тавански Вентилатор со Интегрирано LED Светло и DC Мотор во Масло Протри Бронза Заврши

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 9478.80
3-во-1 Gaming Mouse Pad, Големи Mouse Pad Сет, Продолжи Подлоги за Глувче со Мемориска Пена Ергономски Тастатура Подлога, Голема
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3-во-1 Gaming Mouse Pad, Големи Mouse Pad Сет, Продолжи Подлоги за Глувче со Мемориска Пена Ергономски Тастатура Подлога, Голема

【3ВО1】Големи mouse pad 31.5 x 11.81 инчи, глувчето врвката за на одмор 6.81 x 3,7 инчи, тастатура врвката за на одмор п�

DEN 623.76
Da.Wa Секси Тебе Боја Лажни Помине Уметност Обична Боја Лажни Нокти Совет Заврши Нокти Помине Жолта Налепница(14 налепници по лист)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Da.Wa Секси Тебе Боја Лажни Помине Уметност Обична Боја Лажни Нокти Совет Заврши Нокти Помине Жолта Налепница(14 налепници по лист)

Големина : 14.5*7.5 cm, материјал : налепница.Лесно да се справи со, совршен за професионална и домашна употре�

DEN 11.28
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BlackBerry Bold 9930 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BlackBerry Bold 9930 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодено 3 светла Боја Options Топла Светлина, Топло Бела Светлина, Бела Светлина.⚡[Dimm

DEN 959.76
Крајната Шопинг Торба 5-Pack – Обновливи Намирници Кутија Кеси (3) – Изолирани Намирници Кеси (2) – Врвен Квалитет, Тешки Tote Торба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Крајната Шопинг Торба 5-Pack – Обновливи Намирници Кутија Кеси (3) – Изолирани Намирници Кеси (2) – Врвен Квалитет, Тешки Tote Торба

✅ ПРАВИ ШОПИНГ ЛЕСНО – Со цврста структура, кутија кеси застане и да остане отворена – Супер лесно да о�

DEN 1046.40
Адвокатско Спортска Јакна Работи Пешачење Отворено Носат Водоотпорен Брзо Сушење Спортски Облека Zip До Streetwear Со Џебови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Адвокатско Спортска Јакна Работи Пешачење Отворено Носат Водоотпорен Брзо Сушење Спортски Облека Zip До Streetwear Со Џебови

Патент затворање.ноќта на вештерките божиќ јакни кошули за mens лесни самоубиец јакна мода puffer надолу јак

DEN 719.04
Arreinz 96 Парчиња Тропска Палма Лист Пеперутка Cupcake Toppers Бела Назабена Торта Toppers Зелени Лисја Торта Декорација за Хаваи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Arreinz 96 Парчиња Тропска Палма Лист Пеперутка Cupcake Toppers Бела Назабена Торта Toppers Зелени Лисја Торта Декорација за Хаваи

Голема количина : пакетот доаѓа со 1 кутија на cupcake toppers, 96 парчиња во вкупно, погодни за украсување торти �

DEN 238.80
LiQunSweet 1040 Компјутери 40-Поставува Златни Позлата Акрилик Мешани Почетните Букви Монистра 7mm Рамен Круг Азбука Рефус за Накит
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LiQunSweet 1040 Компјутери 40-Поставува Златни Позлата Акрилик Мешани Почетните Букви Монистра 7mm Рамен Круг Азбука Рефус за Накит

Пакетот Вклучува : 40pcs / писмо, 26 писмо, 1040pcs / кутија.Големина : Позлата Акрилик Монистра : 7x4mm, Дупка : 1.2 mm; К

DEN 167.04
2Pack Далечински Случај Компатибилен со Apple TV 4K 5/4-та Генерација Далечински управувач, SYMOTOP Анти Лизга Шок Доказ Силикони
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2Pack Далечински Случај Компатибилен со Apple TV 4K 5/4-та Генерација Далечински управувач, SYMOTOP Анти Лизга Шок Доказ Силикони

Специјално Дизајнирани : Заштитна Силиконска Случај Покрие Совршено се вклопуваат за Apple TV 4 / 5 4 K Генер�

DEN 143.76