• Обновено
Alvinlite се Повлече Switch Тавански Вентилатор Светилка Ѕид Фан Мозок се Префрлите Замена Конектор 4PCS 250V,150V

Alvinlite се Повлече Switch Тавански Вентилатор Светилка Ѕид Фан Мозок се Префрлите Замена Конектор 4PCS 250V,150V

Buyers rating:
DEN 215.76

Залиха

НАПОН : 3А / 250 V, 6 A / 125 V напон се применливи.ПРИМЕНА : повлечете префрлување може да се примени за да се тавански вентилатор синџир, на таванот за вентилација и други прилики.ПАКЕТ : пакетот вклучува 4pcs на повлече синџири.МАТЕРИЈАЛ : Ова се повлече синџир прекинувачот е направен од високо-квалитетен инженерски пластични школка,тоа е издржлив и практични.ДЕКОРАЦИЈА : на таванот фанови се повлече синџир пар со топката украс што може да донесе различни чувство на вашиот дом и деликатна satyle до вашиот дом.Опис : 4 PCS Тавански Вентилатор Повлече Switch Фан Светилка Ѕид Светлина Замена Синџир Вклучите Кабелот на Конекторот со Топката Украс овие повлече вклучете се замена за дома стари тавански вентилатор и фан светла,тие се универзални погоден за 3А/250 V, 6 A/125 V (И Применливо) Карактеристики : Синџир тип повлече switch Напон : 3А/250 V, 6 A/125 V (И Применливо) Убаво гроздобер стил, убаво за ретро или руралните стил мебел дома декорација 1 број на 4pcs се повлече вклучите Спецификации : Состојба : Нова Материјал : Инженеринг Пластични Школка & Бакар Компоненти Боја : како на сликата Напон : 3А/250 V, 6 A/125 V (И Применливо) Switch База Големина : Прибл. 3 x 2.2 x 1.6 см / 1.1 x 0.8 x 0.6 во Switch Синџир Должина : Околу. 5cm / 1.9 во Пакет Тежина : 44g Пакет се Вклучени : 1 x Многу 4 Pcs Прекинувачи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

POPETPOP 4pcs Пластични Полжав Кафези: Еко-Пријателски Полжав Кафез Градина Алатки Аквариум Риба Резервоарот Додатоци (Случаен Боја)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

POPETPOP 4pcs Пластични Полжав Кафези: Еко-Пријателски Полжав Кафез Градина Алатки Аквариум Риба Резервоарот Додатоци (Случаен Боја)

Екопријателски Полжав Кафез Градина Алатки.Материјал : Пластика 4pcs / set.Секој Полжав Куќа Големина : Окол

DEN 682.80
Протеини Shaker Мешање Шишиња Протеини Shaker Шише Фитнес Спортски Шише за Вода со Преносни Првенство Јасно Шише за Вода Големи Широк
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Протеини Shaker Мешање Шишиња Протеини Shaker Шише Фитнес Спортски Шише за Вода со Преносни Првенство Јасно Шише за Вода Големи Широк

Совршен за Било кој Спорт : Идеален шишиња со вода за било кој тим – безбол, кошарка, фудбал, хокеј, велос�

DEN 239.76
JAJADO DIY Само-Лепило за Обновливи Свила Екран Stencils со 2 Мини Squeegees Печатење на Екран Алатка,Слика на Дрво Дома Декор, Chalkboard,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JAJADO DIY Само-Лепило за Обновливи Свила Екран Stencils со 2 Мини Squeegees Печатење на Екран Алатка,Слика на Дрво Дома Декор, Chalkboard,

【Свила Екран Stencils Љубов Тема】имаме различни мрежа лепило свила екран stencils модели како Љубов Фраза Зна�

DEN 1747.20
Умре Фрлија Цинк Метрички Прилагодливи Стегање Рачка, Навој Студ, 62mm Должина, 45mm Висина, М8 x 1.25 mm Конец, 25мм Тема Должина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Умре Фрлија Цинк Метрички Прилагодливи Стегање Рачка, Навој Студ, 62mm Должина, 45mm Висина, М8 x 1.25 mm Конец, 25мм Тема Должина

Metric.Навој студ тип.Цинк умрефрлија прилагодливи стегање држела со челични компоненти.Се справи со : Цин�

DEN 436.80
Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola I860 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola I860 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)

Совршено се вклопуваат.Ако не, ние ќе испрати нов еден за СЛОБОДНИ.MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние верувам

DEN 1473.60
AHASTYLE Ехо Точка Ѕид Закачалка Носителот ABS [Вграден Кабел за Управување со] за Ехо Точка 3-та Генерација на Паметни Дома Јазик(Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AHASTYLE Ехо Точка Ѕид Закачалка Носителот ABS [Вграден Кабел за Управување со] за Ехо Точка 3-та Генерација на Паметни Дома Јазик(Црна)

【ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН】Посебно дизајниран за Ехо Точка 3 Gernation, компактен, но цврсти, без звучни пречки...

DEN 552.00
Лесен и пренослив Крпа Замокот Шатор, Уникатен замокот моделирање Соба се Игра Куќа Додаток, 4 x Заградата се залагаме за децата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесен и пренослив Крпа Замокот Шатор, Уникатен замокот моделирање Соба се Игра Куќа Додаток, 4 x Заградата се залагаме за децата

Лесен и пренослив, опремени со патент торба за лесно складирање кога не е во употреба.Обезбеди простор н

DEN 1905.60